Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

DianaS

2017. szeptember 4.

Nem vagyok megelégedve vele, nekem kissé sötét de még az sem vészes, hamar szárad ezért gyorsan kell vele dolgozni, kukacosodik is. Más krémmel keverve kész káosz, viszont az illata nem rossz. Ennél többet vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Annoocska

2017. augusztus 13.

Kb 2 hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezelőtt egy Yves Rocher alapozót használtam, de jobbnak láttam lecserélni valami könnyebb termékre , mivel nem szeretem ha úgy nézek ki mint akin 5 kiló festék van.
Ez a cc tök jól hidratál és nagyon szépen egységesít. A fedése szuper, egyáltalán nem maszkos , én max korrektort használok mellé és úgy is szép a végeredmény. Egyetlen hátránya ,hogy picit zsírosít , de az összetevők és a végeredmény miatt ettől eltekintek.
Apró bőrhibákkal rendelkezőknek tudom ajánlani ! :)

Update: Már majdnem elfogyott,így tudok hosszabb távú véleményt is alkotni.
Zsíros / kombinált bőrre szerintem mindenképp kell mellé púder. Én eleinte nem használtam,de konkrétan leolvadt a fejemről(sokszor még púderrel is sajnos) ,ennek következtében sikeresen összefogott mindent ami az arcomhoz ért,ezért a nap végére kb semmi nem volt az arcomon(de legalább csillogott)..Púderrel kb 2 órát bírt ki,viszont én nem szoktam újrasminkelni magam a nap folyamán,úgyhogy ezek miatt nem hiszem hogy nekem való lenne ez a termék.
Összességében nem egy rossz termék,de én zsíros vagy kombinált bőrre nem ajánlanám.Egynek jó volt,de nem hiszem,hogy mostanában újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Apró bőrhibákkal rendelkezőknek tudom ajánlani ! :)

Update: Már majdnem elfogyott,így tudok hosszabb távú véleményt is alkotni.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Nyárra kerestem az alapozóm helyett valami jó cc krémet. Alapvetően mázli, hogy az az egy árnyalat amiben kapni lehet, pont jó. Az illata szerintem borzalmasan erős és nekem nem is tetszik. A fedése nagyon gyenge még cc krém létére is, konkrétan semmin nem változtat, pont olyan a bőröm utánna mint előtte. Ezen kívül még az is zavaró, hogy 2 másodperc alatt kell felkenni, mert nagyon gyorsan beszívódik és morzsolódik egy idő után, ha még esetleg kenni szeretném. Számomra teljes csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

masnis

2017. július 12.

Nagyon szépen egységesít, és én pont a minimális fedés miatt vettem, mert többre nincs szükségem. A mindennapi sminkrutinom igen erősen lekorlátozódott, így leginkább alkalmakra használom, így nagyon sokáig fog tartani. Gyorsan kell eldolgozni, de akkor szép természetes hatást lehet vele elérni, én azt vettem észre, hogy egy picit igazodik is a bőrhöz, mert ugyanaz az árnyalat megfelel az én hófehérkeségemnek, illetve a kishúgom jóval napbarnítottabb arcának egyaránt. Amit elvártam tőle (főleg egységesítés, egy minimális fedéssel) szépen tartja, és az ára is nagyon korrekt. Az alkohol nyilván jobb lenne, ha hiányozna belőle, de egy alverdés termékről beszélünk, szóval ez esetben szerintem érdemes úgy számolni, hogy kb mindenükben a lista elején figyel. Én ennek tudatában vásároltam, emiatt nem is pontozom lejjebb. Örülök, hogy ennyi pénzért hozzájutottam egy természetes alternatívához, ami jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Mankaffe

2017. július 9.

Nyárra egy könnyű természetes CC krémet kerestem, meg is örültem mikor megláttam. Akciós is volt, az összetevői is elég szépek. Világosabb bőröm van, de azért nem a legvilágosabb. Nekem sötét lett, még így is, hogy alig van fedése ami ugye a CC krémekre jellemző. Állagra könnyű, felvinni és eloszlatni egyszerű. Az illatával nekem semmi bajom nem volt. Ár-érték arányban szerintem a legjobb amivel találkoztam. Ha kicsit világosabb árnyalatban is lehetne kapni az szuper lenne. De így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Cicus01

2017. június 20.

Azért vettem meg, mert natúr terméket kerestem a kategórián belül, és erre esett a választásom. Nagyon szépen felkenhető, illeszkedik a bőrszínhez, pedig nekem nagyon világos a bőröm, viszont a benne lévő alkohol szárítja a bőrt, ráadásul ahogy felkenem, érzem az alkoholszagot, emiatt vonok le csillagot (egyébként is, mit keres egy ilyen termékben az alkohol?!) Ha megpróbálok pluszban aláhidratálni, egy másik termékkel keveredve csúnya, összesűrűsödött állagot kap, így nem egyenletesen kenhető, így nem is tudom kompenzálni az alkohol szárító hatását. Az SPF elég alacsony (6-os), de tény, hogy a natúr termékekben általában nehezen megoldható a fényvédelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Donna

2017. június 9.

Update:
Na most pálfordulatot veszek, és pont az illata miatt fogok elvenni tőle pontot. Annyira erős, hogy még órák után is érzem. Bár az enyém még a régi design, nem tudom az újban változtattak-e ezen.

A fedése valóban minimális, de nálam ez pont a krém előnyére válik. Hidratáló krém fölé használom, és szép, egyenletes arcbőrt eredményez, amin jobban mutat egy kis smink, pirosító. A színe azonnal egybeolvad a bőrszínemmel, illata is remek (már csak az illata miatt is megéri elhasználni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Update:

AnnaLAKK

2017. június 8.

Szeretem a CC krémeket ezért is örültem amikor megláttam az alverde termékek között. A kedvenc kompakt púderem is alverdés. A bőrömön mindig van egy két kisebb hiba ezért mindig felkenek valami alapozót. A színe nekem kicsit sötét, de jól el tudom oszlatni a bőrömön. Kicsit gyorsan szárad, de nem zavaró, szép természetes hatást kelt nem maszk szerű. Érzékeny bőrömet nem irritálja. Egy gondom van vele, hogy a nagy melegben sajnos ugyanúgy leolvad rólam mint bármelyik más alapozó, ezért le kell vonnom pár pontot, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

gyurmafigura

2017. április 28.

Nem találtam a kedvenc színezett hidratálómat az üzletben, így ezt a krémet vettem próba szerencse alapon. Tényleg szépen egységesíti a bőrszint, eddig nem okozott irritációt és nem fénylik az arcom sem. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert eddigi használatok során (még csak kétszer használtam) egyszer sem sikerült tökéletesen eldolgoznom a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Josie91

2017. április 25.

Nekem nagyon bevált. Kellemesen hidratál, nem mattít, de nem is leszek diszkógömb tőle, pontosan azt a könnyű fedést hozza, amiért egy bb/cc krémet kedvelni lehet és remekül illeszkedik a színe a vámpírok közt is vakító fehér bőrömhöz. Semmi extra, de hiányzik, mióta elfogyott - napi használat mellett majd' öt hónapig elég volt!
Egyetlen negatívum, hogy néha mintha kukacosodott volna az arcélemnél, de szerencsére ezt ritkán vettem észre, talán valamelyik arckrémemmel nem volt kompatibilis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!