Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

mokkalany

2017. március 26.

Friss: Egy csillag plusz, tehát maximum. Lehet, hogy nyáron sok lesz ez a "strahlender teint", de hidegebb időben nekem ez a krém tökéletes hidratálásra és alapozó helyett is. A Paula's Choice Resist, amit eddig a Szent Grálnak hittem, napokra kiszárítja az orcáimat, ennyit nem ér meg a mattító hatás. Ezzel olyan szép bőrképet tudok elérni, mintha a közeli fotómon a Photoshop "blur" funkcióját használtam volna, semmi maszkos hatás. Egészen kivirul tőle az arcom.

Egészen ígéretes. Sokat nem fed, inkább csak egységesít, és eléggé fog is (kezet, ruhát), de ennyi pénzért ha csak jót tesz a bőrnek az összetevői miatt, és védi is, akkor már megérte. Nagyon nem mattít, viszont ugyebár a mattításban bajnok színezett krém (Paula) túlzottan szárít. Nem lehet mindent egyszerre. Beszerezni baromi nehéz volt, a főváros túlsó végébe kellett mennem érte, és ott is csak két darabot tartottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

ditke838

2017. január 18.

Eddig ez a cc vált be leginkább. Azért kezdtem el használni, hogy leszoktassam magam az erős bb/cc/alapozó jellegű kozmetikumokról, és teljesen bevált, szépen elegyengeti a bőröm, de természetes marad, semmi maszk, semmi túlzott fedés. Ez nem az a kozmetikum. Hétköznapokra tökéletes. Télen kell alá mindenképp egy töményebb krém, hidegben kevés. Nyáron is tökéletes, nem kenődik sehova, nem tömörül össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

meggyfagyi

2017. január 14.

Nyárra vettem tavaly ,de a bőröm engedte,hogy tovább használjam,nem ragyásodtam ki annyira,hogy alapozóhoz kelljen nyúlnom(mostanáig,most megint megbolondult),.Egy bb-vel felváltva használom,így még mindig nagyon sok van belőle. Akkor használom,ha nincs semmi nagyobb dolog,hétköznapokra teljesen jó,szépen egybeolvad a bőrömmel,utána egy kis korrektor a hibákra és kész. Enyhén fényes finishe van,amit sokat szeretnek,én kifejezetten azt szeretem,ha teljesen matt a bőröm,szóval púderezni nekem muszáj fölé,de a nélkül is ott marad egész nap. Egy zsírosabb bőrnél azért lehet némi csúszkálás,átfényesedés,de nem is extrazsíros bőrre lett kitalálva. Egy bajom vele az illata,azt nehezen szokom meg,szerencse hogy hamar elillan. Jó-jó,de nem csodaszer,nem biztos hogy újraveszem,de amíg még van belőle szívesen használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

platinakuka

2016. szeptember 7.

Alapjában egyáltalán nem volt rossz kis krém, de őszintén megmondom, megkönnyebbülés volt, hogy ma végre elfogyott.
Elég problémás bőröm van, hamar zsíros lesz, de vízhiányos is, ragyák jönnek-mennek, tudjátok, hogy megy ez. Ahhoz képest szép eredményt értem el vele, igaz, a hibákat annyira nem fedte el, mint a tetovált szemöldökömet 😀
Nekem nem szívta be teljesen a bőröm, mintha valami fura kis réteg maradt volna rajta. Pedig egyébként nem volt, csak az érzés maradt. Elég hamar zsíros is lettem, de az igaz, hogy legalább komoly hibák nélkül fénylettem 😊
Nyilván, ha kicsit hálásabb b.t.-om lenne, újra megvenném, de így nem fogom.
Helyette kicsit összetettebb kezelésre van szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Nyilván, ha kicsit hálásabb b.t.-om lenne, újra megvenném, de így nem fogom.
Helyette kicsit összetettebb kezelésre van szükségem.

Greti22

2016. július 7.

Végre egy krém amitől nem lesz még fényesebb az arcom, mint alapból! Enyhe fedése van, de nyárra pont jó. Egyetlen baj vele, hogy nagyon gyorsan megszárad az arcon, és ha tovább akarom dolgozni akkor kukacosodik.Szóval nagyon gyorsan kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

k.boglarka

2016. június 30.

Nagyon jó ez a krém enyhén fed, pont jó a nyárra. Nem lesz zsíros a bőröm, illeszkedik a bőröm színéhez. Illata elsőre ténleg erős de szerintem nem vészes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Yubiri

2016. június 5.

Teljesen egyetértek az előttem szóló véleményével. A fedése, a színe pont jó, én alapozóként használom, bár az alá teszek krémet, ez alá nekem nem kell. Bárcsak ne lenne ilyen illata, nagyon erős, nagyon sokáig érződik, bár én kifejezetten szeretem, ha valaminek sokáig érződik az illata, de ennek annyira erős, hogy irritálja az orrom és tüsszögök tőle. Csak az illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

dorqaap

2016. május 21.

Nekem nagyon bejön a fedése, pont jó a színe, és hidratál is. Az illata valamiért zavar, de mivel sokáig elég lesz, talán megszokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

judd0720

2016. április 21.

Első használat után azt mondom, jó. Nem tudom, hogy egy-két hét múlva milyen lesz, ma meg voltam vele elégedve, hidratáltnak éreztem a bőrömet egész nap, nem húzódott, nem feszült, pedig szokott. Nekem picit sötétnek tűnt először, de később összesimult a bőröm színével. A fedés is elég, nem szeretem, ha maszk hatású az arcom, nem is nagyon van olyan bőrhibám, amit rejtegetni akarnék, úgyhogy megfelel. Természetes, egészséges arcszínt eredményezett, amit szerettem volna elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

hena

2016. április 9.

Kipirosodó bőrrel kerestem színezett hidratálót, eddig az Alterra BB krémét használtam, de úgy éreztem ideje váltani.
Ez a krém elég sűrű, picit sötétebb is mint vártam, elég erős citrusos/púderes illattal.
Nekem szerencsére nincs sok bajom a pattanásokkal, viszont elég érzékeny az arcom, pont emiatt pedig erősen kipirosodásra hajlamos ugye...A fedése nekem épp megfelel, szépen egységesít, púderrel szoktam kicsit fixálni rajta.
Nem mondom, hogy egyáltalán nem üt át rajta a pirosság, de határozottan javít a helyzeten, nagyon természetes a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!