Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

Ophelia

2016. március 30.

Reméltem, hogy a tavaszi-nyári időszakban kiválthatom vele az alapozót, mert ha már CC, elvárható lenne némi fedés, ehhez képest sajnos nulla... Nem túl szép a bőröm, de még egyéb BB krémek is sokkal jobb bőrképet eredményeztek. Egyébként hidratálónak jó, nem csillog tőle jobban a bőröm, mint alapból, az illata is kellemes, de egy sima hidratálókrém is tud ennyit. Elhasználom egyszerű kiruccanásokra, de nem veszem újra.

Megjegyezném még, hogy a csomagolása egyetlen apró sort leszámítva tökéletesen megegyezik a viaszvirágos nappali krémmel, ráadásul egymás mellett voltak a polcon, úgyhogy első nekifutásra simán összekevertem, és itthon vettem csak észre a tévedést, úgyhogy kétszer is sikerült kidobnom az ablakon ezer forintot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

vpverapapp2

2016. február 27.

én ezt úgy használom, mintha alapozó lenne. arckrémet nem mindig használok, ennek ellenére nem dehidratált a bőröm,ez a krém jót tesz neki, jól fed, és az illatát is szeretem :) néhányan írták,hogy ez nekik világos, nekem pont megfelelő, mert nagyon fehér bőröm van, némelyik CC vagy BB krém, ami egy árnyalatban van csak, nem jó nekem ,de ez igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

redapple

2016. február 19.

Alverde nappali krém fölé kenem nagyon vékonyan, de néha csak a szemem alá. Üdébbnek tűnik tőle az arc; így, hogy nincsen problémás bőrőm, nekem tökéletes. Tetszik az illata is (ami amúgy hamar elmúlik, szóval ha nem tetszene akkor is kibírható). Szerintem szépen el lehet dolgozni, és nem tűnik bevakoltnak az arc tőle. Viszont esténként ugyanúgy lekell mosni mintha alapozó lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

uaim

2016. február 12.

Jó cucc egyenlőre, világos bőrre tökéletes nem fed erősen de szép a bőr tőle kicsi fedéssel. Nem viszketek nincs kiütés extrán érzékeny a bőröm és hidratál tényleg. Egyenlőre nagyon jó nekem még az illata is bejön kimondottan tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

Bababusz

2016. február 5.

Nem lett a kedvencem. Kombinált bőrömet hamar eltömíti így csak néha használom de akkor is egy alapozóval keverve mert sajnos ez a fedés nekem kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

princess94

2016. február 4.

kb 2hónapja vásároltam azóta ezt használom.A fedése gyenge de nem is szerettem volna a hétköznapokra erőset. Szín kicsit sötét de nem vészes, így összességében nem vagyok elájulva.. Keverve a holika-holika bb krémmel nagyon jól kiegészítik egymást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

kapibara

2016. január 26.

Érdekes hogy ilyen sokan utálják az illatát, nekem kifejezetten bejön :D (de egyébként hamar elillan), az állagát is szeretem, a fedése tényleg nem erős de nekem pont ennyire van szükségem. Semmilyen pattanást, érzékenységet nem okozott ami nálam borzasztóan nagy szó, minden kencétől kipattogok. Nagyon könnyű, meg is feledkezik az ember arról hogy viseli, és természetes hatást kelt. Remélem csinálnak majd sötétebb árnyalatokat is mert ha egy picit is lebarnulok, ez már sápasztani fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

Diana82

2016. január 15.

Kellemes színezett hidratálónak mondanám. Fedése gyenge, de egységesebb, szebb bőrképet eredményez. Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére rövid idő alatt elillan. Eddig a körömvirágos színezett hidratálójukat használtam, annál ez egy picit világosabb, és gazdagabb krém. Hideg időben szerintem remek lesz, de addig is benedvesített kézzel vékonyan fogom felkenni, hogy ne legyen tőle zsíros a bőröm.

Tipp: ha túl sűrűnek és nehez kenhetőnek találod, mint ahogyan én is, akkor össze lehet keverni valamilyen folyósabb krémmel (jelen esetben én az alverde hibiszkuszos szérummal kutyultam össze). így könnyebb eldolgozni a bőrön és nem lesz túl sötét és maszk hatású, mint amikor csak simán száraz bőrre kenem. Nyáron marad a nedves bőrre kenős technika, de télre ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

dvori

2016. január 13.

Próbáltam természetesebb BB krémet keresni, így akadtam rá. Hát... nem szabad belőle sokat kenni, mert csúnya lesz :) amúgy jól fed, csak ki kell tapasztalni a mennyiséget. Illata, mint a Bioparox-nak, amit én nagyon utálok, de szerencsére kb. 1 óra után vagy elmúlik az illata, vagy megszokom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

niktoria

2016. január 9.

UP: Azóta is próbáltam vele megbarátkozni, de nem megy, büdös, kukacosodik felkenés után, ha hidratálok alá, ha nem...Egy laza, csontnélküli 3 pontos dobással repült a kukába.

Soha nem csalódtam még ekkorát egy termékben sem. A bőrszínemhez még ez is sötétebb egy-két árnyalattal, pedig nem vagyok fal fehér. A szaga az valami borzalmasan édes, intenzív, hányingerkeltő sütiszag, amit még este is érzek az arcomon. Fedése pedig olyan nagy nulla, hogy ezt bűn cc krémnek nevezni, mikor a garnier bb-k jobban fednek ennél. Először azthittem hogy a színezett nappai krémet vettem meg véletlenül, mert megtévesztően hasonló a csomagulásuk, de nem. Utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!