Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

EdinaSzJ

2016. január 8.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, maximális megérte az árát. Az illata engem nem zavar, nagyon kevés kell belőle (ha picit többet sikerül kinyomni, már zavar az anyagvastagság az arcomon - hiába, nem vagyok egy nagy "alapozó-párti") és szépen fed (legalábbis az én fehér bőrömön). Továbbá 2 használat után gyönyörűen rendbe tette a pattanásaimat is. Nyugodt szívvel ajánlom!
Azért 4 csillag, mert azért a "csodaszer" jelzőt csak nagyon kiemelkedő esetekben vagyok hajlandó megadni egy-egy terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

ayse

2016. január 2.

Nekem vilagos nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Nekem vilagos nagyon.

Ivett0502

2015. december 30.

Nagyon szeretném ezt a krémet ha nem lenne ilyen erős illata.Annyira szuperàl az én bőrömön.Hidratàl, elég a fedése csak ez a förtelmes rózsàra emlékeztető erős illat nem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Babimami

2015. december 11.

Nem tudom , hányadán is állok ezzel a krémmel. Van, hogy nagyon jól szuperál, bár nincs igazán fedése, de egységessé teszi az amúgy pirosas arcszínemet, de elég rendesen zsírosít. Ha hidratáló nélkül, csak magában kenem fel, akkor tovább bírja, de ilyenkor télen nekem igényli a bőröm a plusz hidratálást. Nyárra meg már túl világos lesz, kár hogy csak egy színben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Shennny

2015. december 11.

Picit sötét, de nekem kb minden az :D Hál istennek nincs erős fedése, azt nem is szeretem, kellemes illata van és jól eldolgozva csak egységesít nem csinál barna fejet ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

magichand

2015. november 21.

Nagyon tetszik, hogy nem maszkos, éppen csak hogy fed, ha erősebb takarásra van szükség, akkor keverem alapozóval. A bőröm szépen hidratálja, talán fel is tölti. Viszont ragacsos jó ideig, és ha túl sokat használok, fénylik durván, ezért púdert rakok rá, Úgy Viszont nagyon szép. Nem volt még más bb/cc krémem, de azt kaptam amire számítottam, nem hasonlítanám össze más szilikonos társaival egyébként sem, ez natúr kozmetikum, más elbírálásba esik nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

KataKr

2015. november 2.

Régóta szemezgettem vele, 1 hete végre beszereztem. Világos színű a bőröm, így kicsit féltem, hogy jó lesz-e az árnyalat, mert kicsit sötétnek találtam a dobozon feltüntetett színt. De felesleges volt az izgalom, mert tökéletesen jól passzolt a bőrömhöz az árnyalat. Egy kicsit többet kell belőle használni, mint amennyit egy sima arckrémből használnék (kb. 2x annyit), de könnyen eldolgozható, szépen fed (a pattanásokat is halványítja) és kellemes az illata (hamar elillan). A bőrt közelebbről megvizsgálva sem feltűnő hogy viselem. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, ha elfogy, szerintem újra fogom venni. Eddig más natúr BB krémet használtam (Alterra) de ez többszörösen veri azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Aemese

2015. október 26.

Két hete használom és eddig nagyon elégedett vagyok. Régóta keresek egy hasonló krémet, amelyet színezett, nem irritál, jó illatú és ami a legfőbb nagyon világos bőrűeknek találtak ki. Rengeteg BB krémen vagyok túl, jó drágákon is, de mindegyik sötétebb volt a bőrömnél, és ezért ha felkentem vagy a nyakamon, dekoltázsomon, fülemen is végig kellett kenni, hogy ne legyen feltűnő a színkülönbség. Ez az első krém, amelynél elég csak az arcomra kenni és nagyon jól leplezi az áttetsző bőröm miatti szem alatti sötét karikákat is. Nagy problémám még a periorális dermatitis, amely jellemzően pirosodást okoz az államon és az orrom alatt. Ezt a területet a legtöbb krém irritálja, ezért nem használhatok rá bármit. A legtöbbször csak Alkseborral kenem. Szerencsére ezt fel tudom vinni normálisan az Alksebor kenőcs fölé. Még problémám a túl tág pórusok az orcákon. Az olajosabb BB és CC krémek ezeket a pórusokat rendre kiemelték, mert olajossá tették a felületüket. Ez a krém az első, amely inkább elfedi őket. Napközbeni viselése egyszerű, nem érzem, hogy színezett krém lenne az arcomon, pedig a többi színezett krémnél mindig előfordult a kicsit maszkos hatás érzése. Ami még plusz pont, hogy az ára is megfizethető. Eddig csupa jót tudok mondani, bár szerintem akinek nem ennyire extrémül világos és pirosodásosra hajlamos a bőre, mint nekem lehet, hogy más tapasztalatokról fog beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

zsu044

2015. szeptember 7.

Örültem, hogy az Alverde is kirukkol végre valami fényvédős, színezett termékkel, de sajnos ez a termék is a színárnyalaton bukott meg nálam. Sápaszt, semmi élénkség az arcomon, ha felkenem. Ez kétség kívül a világos bőrűek CC krémje lesz. Bővebb véleményem a blogon: http://beautyheaven.blog.hu/2015/09/07/alverde_ujdonsagok_perfekter_teint_cc_krem#more7767270

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. szeptember 6.

Szuper kis krém végre az Alverdétől; nem sötét, nem répás, nem rózsaszínes: tökéletes szín. Végre! A krém az eddigi legjobb színezett/BB/CC krém, amit végre a dm. kihozott! Több melléfogás után joggal lelkendezem. Az állaga könnyed, pont jó, nem zsíros, nem száraz, a színe tényleg olyan jó, hogy abszolút természetesnek hat, nem fénylik, csak amennyire a szépséghez kell az a leheletnyi kis csillogás. Üde és természetes, finom kinézet kelt, nem is ragozom tovább: végre egy remek színű és állagú darab az Alverdétől! Egy ideje erre vártam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!