Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

Annu

2015. szeptember 4.

Tegnap vettem, eddig 2-szer használtam. igen, ahogy hazaértem egybők ki kellett próbálnom :D Nagyon jó az illata, remekül kenhető, nem maszatol, nem csíkos... egyszóval semmi negatívat nem tudok róla mondani. A színe passzol hozzám, bár ez mindenkinek más, egységessé teszi a bőrömet, egészségesebbnek néz ki :) Nagyon meg vagyok vele elégedve! (Ja, ha kifogy újra venném, viszont azt látom,hogy a CC ill BB krémeik nagyon hamar cserélődnek, amit itt kinéztem, azt már nem is találtam sehol, pedig 2dm-ben is kerestem) :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

zs001

2015. augusztus 26.

Hétfőn vettem meg ezt a krémet, nem tudtam otthagyni a kedvező ára miatt. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve, a színe is megy a bőrömhöz, nem üt el. Jó az állaga és az illata is, nem zsírosít, egyenletes lett a bőröm tőle. Eddig a Max Factor CC krémjét használtam, ez a krém kb. ugyanazt tudja...de az összetevői sokkal jobbak :). Remélem tartósan használva is jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!