Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Yuyu

2018. július 4.

Számomra nagy csalódás volt ez a termék. A pórusaimat nem húzta össze látványosan, de nem is ez volt a legnagyobb gondom, hanem hogy a felhelyezés után, ha rá alapozóztam darabos lett és lemorzsolódott ,tönkretéve ezzel az alapozót. Próbáltam a legminimálisabb mennyiséggel is, de nem változott a helyzett pedig csak az orrom környékén használtam. Lehet én nem tanultam meg rendesen használni ,de nekem egyáltalán nem jött be, szerencse hogy nem volt olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

netcicus01

2018. január 10.

Nem sok dolgot csinál ez a kis kence. Pedig bíztam benne, főleg, hogy nincsen telenyomva szilikonnal, mint a többi primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

butizs

2017. szeptember 11.

Akcióban 500 Ft-ért találtam rá a polcon, kicsit ki is nevettem,hogy naaa persze...de csak nem hagytam ott. Ezidáig csak a bioderma pore refinerben gondolkodtam, de el kell ismernem, hogy pórusösszehúzásban ez a párszáz ft-os kence is van olyan jó, (vagy jobb?) látványos hatás, érezni ahogy összerántja azokat. Ami negatívum, hogy mattításban elmarad a biodermától, nem is hagy olyan púderes érzetet. Sminkalapnak sem valami tökéletes, a morzsolódása miatt, figyelni kell a mennyiségre. Annak aki hajlandó a fenti kompromisszumokra, tökéletes választás lehet.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

draculina

2017. április 27.

A pórusokat tényleg összehúzza, még a sminkszivacsét is :D Nagyon keveset kell belőle felkenni, mert különben morzsolódik, de viszonylag tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

illesbb

2017. április 24.

Alapozó alá használom és szépen elfedi a pórusokat, de pattanást nem okoz. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy még ez a 15 ml is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Spiritcat77

2017. március 10.

Percek alatt látványos eredmény, hatásos, olcsó és könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Percek alatt látványos eredmény, hatásos, olcsó és könnyen beszerezhető.

r3gina

2017. február 9.

Ó bárcsak tudnám, minek vettem meg!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Ó bárcsak tudnám, minek vettem meg!!

KuliKali

2017. február 4.

Az eddigi általam próbáltak közül az egyetlen igazán bevált cucc a márkától. Folytonos problémám hogy akármilyen drága vagy olcsó,márkás vagy noname,tégelyes vagy folyékony stb. korrektort teszek a szemem alá,az 1. 5perec múlva mélyen a ráncokban végzi,2. az ott lévő kis anyaszomorító pórusokat tökéletesen kiemeli 3. nem fedi el a sötét lila karikákat normálisan 4. nem tart semeddig. Volt egy kósza megérzésem a dmben,hogy talán ez majd orvosolhat valamit. És igazam lett. Alapozó alá és fölé is felvíve a legjobb az eredmény, Sokkal tartósabb tőle a korrektor,a pólusokat végre minimalizálja,és a ráncokba sem ül bele(Annyira).Az egész valahogy egyenletesebb. Szóval erre tök jól bevált ez a kis cucc,és nagyon minimális elég belőle,szóval árban is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Dorci1987

2017. január 11.

Hát, nekem nagyon kellemes csalódás volt :-) Tesóm vette akciósan, és kértem tőle viccből, hadd próbáljam ki, ha jól emlékszem, még meg is jegyeztem, hogy ilyenre miért is ad pénzt :D Aztán egy cseppet tettem az arcom egyik oldalára, és nem hittem el, hogy két percen belül mennyivel kisebbek lettek a pórusaim :D Kértem, hadd tegyek a másikra is, biztos csak rosszul látok. Hát nem :D A másikon is összehúzta egy perc alatt, így meg is vettem gyorsan tesómtól :D Este ezen felbuzdulva túl sokat tettem belőle, és rájöttem, hogy nem szabad, tényleg csak egy cseppnyi kell belőle, mert amúgy nem szívódik be, ragad, lemorzsolódik. Szóval itt egy csepp csodát tesz :D Sokkal szebbek a pórusaim, alig látszanak, pedig tág pórusaim vannak már. Sokkal babásabb vagyok így :) Nagyon megszerettem, még kísérletezem vele, hogy a csipkebogyó olaj ill. hidratáló krém alá, vagy fölé jobb-e, de amit ígér, azt nagyon szépen megteszi :-) Bár tényleg csak oda teszek, ahová kell, máshová nem, mert félek, hátha szárít, de hatása miatt nálam alaptermék lett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Fannus

2016. augusztus 12.

Nem egy nagy szám ez a kis termék, van némi pórusfinomító hatása, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butylene Glycol

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.