Alverde Q10 Arcápoló Szérum Bio Grapefruittal és Bio Homoktövissel 30 Év Feletti Bőrre

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: tundi0427, Módosítva: 2021. március 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Arcápoló szérum 30 év feletti bőrre
  • C-vitaminnal, Q10-koenzimmel, bio grapefruittal és bio homoktövissel
  • Csökkenti az első ráncokat
  • Javítja a bőr rugalmasságát
  • Friss és egyenletes arcszínről gondoskodik

Zita0606

2021. május 1.

Az összetevőlista (alkohol és parfümmentesség) és az ár az, ami meggyőzött, hogy kipróbáljam. Az illata nagyon enyhe, kellemes, felteszem a grapefruit kivonat adja a citrusosságát. A kézfejemen tesztelve kicsit húzó, "csípős" érzetet keltett, félve is kentem fel az arcomra, de ott semmi kellemetlenséget nem éreztem, sőt... frissítő, hűsítő érzete volt. Kicsit több idő kellett a beszívódásához, kb. 10 percig picit ragacsos maradt, de utána eltűnt az érzet és csak nagyon finom, puha bőr maradt utána. Talán valóban egységesítette is a bőrtónust (bár ezt lehet már csak hozzáképzeltem ahogy sokat nézegettem magam, nem fonnyasztotta-e le a fejemet az olcsó és szép ígéretű krém... :) ) Éjszakára használtam és reggelre nem volt zsíros érzete a bőrömnek, csak friss és hidratált, ami ritka, valamint a reggeli arclemosózás után sem volt múmiaszáraz az arcbőröm, ami szintén szép teljesítmény. Egyelőre 5 csillagot megér. :)

Update: Napok óta reggel-este ezt használom egy másik szérum fölé, és sokkal simább és egységesebb lett a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Nadragulya

2021. április 25.

Krémes állagú, de könnyű szérum, nekem valahogy éjszakai krémmel mégis sok volt estére. Ha csak ezt használom, és nem teszek rá krémet estére, akkor viszont jó, sima, puha lesz tőle az arcom. Az összetevői szépek, nem csípte a szemem. Az adagolókupakjával viszont nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

eveartstar

2021. február 6.

Nem szoktam ilyen Alverdés cuccokat venni, de ennek most kivételesen tetszettek az összetevői, és ráadásul még csodák csodájára a rettegett alkohol sincs benne az elején. Igen így írom, hogy rettegett, mert az arcomon a szemem alatt nagyon érzékeny a bőröm, azonnal kipattogzik ha allegrén összetevő ér hozzá..az egyik ilyen sajnos ez. Eddig a Balea c vitaminos szérumát használtam egy tonik fölé estére, de nagyon kevésnek találom a hidratálását..hát igen biztos kéne még fölé valami, de azt meg már túl soknak érezném a vegyes bőrömre.
Na szóval ez a kis krémecske tényleg ilyen folyós állagú, finoman fel lehet kenni az arcra, viszont lassan szívódik be. Szóval ha ez valakit idegesíteni szokott, akkor nem ajánlom. Száraz, kombinált bőrre bátran vegyétek, mert pár óra elteltével csodapuha lesz tőle a pofi.
Nem győzöm simizni.. :D
A tubus is praktikus, mert ilyen pumpás nyomóka van a végén amit kupakkal tudsz lezárni. Mondjuk én csak estére fogom használni, úgyhogy nem fog zavarni egy kis ragacs az arcomon ha reggelre meg puhapofival ébredek. Az illata is kellemes.
Megelőzöm neki az 5 csillagot, aztán meglátom még hogy hogy válik be...see you next updét..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Nem győzöm simizni.. :D

Antioxidánsok: Ubiquinone

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.