Alverde Q10 Arcápoló Szérum Bio Grapefruittal és Bio Homoktövissel 30 Év Feletti Bőrre

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2022. január 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2021-ben megújult összetétel!

• Arcápoló szérum 30 év feletti bőrre
  • C-vitaminnal, Q10-koenzimmel, bio grapefruittal és bio homoktövissel
  • Csökkenti az első ráncokat
  • Javítja a bőr rugalmasságát
  • Friss és egyenletes arcszínről gondoskodik

Kremcica

2022. január 28.

Anti-agingre kerestem könnyedebb megoldást a retinol helyett és gondoltam kipróbálom ezt. Első használat után kicsit megbántam, mert azonnal rákvörösségel reagált a bőröm. Próbáltam hozzászoktatni a bőrömet, de a pirosság csak előjött. Utána láttam meg hogy illatanyag nincs benne, de gyümölcskivonat (illóolaj?) igen ami a pár napja (még csak nem is frissen) hámlasztott bőrömet teljesen kiüti. Próbáltam összehangolni a hámlasztós napjaimmal, hogy még csak véletlenül sem okozzon gondot de még így is elő-elő jött. Amúgy picit lassan szívódik be és érzésre mintha kicsit összekapná a bőrt. Hidratál, nyárra akár önmagában is elég lehet, főleg mert fehér lotion-szerű állaga van. A hatását (leszámítva a pirosságot) szerettem, frissebb, üdébb arccal ébredtem másnap az esti használat után. A pumpás kivitele tetszik plusz így még légmentesen és higiénikusan le van zárva a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

Teokleia

2021. szeptember 1.

Elsőre picit aggódtam a grapefruit kivonat miatt, de az összetevők és az ár meggyőzött. Gondoltam, esti szérumnak rendben lesz, nem megyek utána napra. Az illatát nagyon kellemessé tette a terméknek, mint egy finom citromtorta, úgy illatozom utána. Picit ragacsos, és kell idő míg beszívódik - én a rutinomban itt vagy a szememre való krémet viszem fel, vagy megmosom a fogam, és mire ezek megvannak, mehetek is tovább a hidratálóra. Légmentes lezártság ide vagy oda, a kupak engem zavar. Főleg, mivel a tubus néhány hét használat után befelé kezd horpadni a benne képződő vákuum miatt, és előre aggódom, hogy fogom kiszedni belőle a termék végét. Viszont jó kis szérum ez, bár 30 alatt vagyok, nekem bevált, az arcom felismerhetően egyenletesebb kb 2-3 hét használat után. Újra talán nem veszem, de megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

lettiwirt

2021. július 16.

A szemkörnyék ápolót akartam kipróbálni, de siettem és véletlenül ezt raktam a kosaramba. Aztán nem bántam meg. A szemem köré használom reggel és este, bár tudom, nem, illetve nem csak arra való. A ráncaim is picit enyhültek és mintha egy picit kevesbé nyúlna a bőr a szemem alatt, viszont az erőteljes sötét karikáim tényleg látványosan halványodtak. Már kezd kifogyni, így megvettem ma végül az eredeti tervet, a géles szemkörnyék ápolót, mert ha ez az általános szérum ilyen jó a karikákra, a direkt arra való tuti mégjobb lesz :) Nagyon szeretem az illatát, olyan, mint gyerekkoromban az oroszlános rágóvitaminból a narancsosnak (a korcsoportból hátha ez mond valakinek valamit :) ) 4-est kap, mert szerintem a pumpás nyomó egy plusz felesleges műanyag rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Zita0606

2021. május 1.

Az összetevőlista (alkohol és parfümmentesség) és az ár az, ami meggyőzött, hogy kipróbáljam. Az illata nagyon enyhe, kellemes, felteszem a grapefruit kivonat adja a citrusosságát. A kézfejemen tesztelve kicsit húzó, "csípős" érzetet keltett, félve is kentem fel az arcomra, de ott semmi kellemetlenséget nem éreztem, sőt... frissítő, hűsítő érzete volt. Kicsit több idő kellett a beszívódásához, kb. 10 percig picit ragacsos maradt, de utána eltűnt az érzet és csak nagyon finom, puha bőr maradt utána. Talán valóban egységesítette is a bőrtónust (bár ezt lehet már csak hozzáképzeltem ahogy sokat nézegettem magam, nem fonnyasztotta-e le a fejemet az olcsó és szép ígéretű krém... :) ) Éjszakára használtam és reggelre nem volt zsíros érzete a bőrömnek, csak friss és hidratált, ami ritka, valamint a reggeli arclemosózás után sem volt múmiaszáraz az arcbőröm, ami szintén szép teljesítmény. Egyelőre 5 csillagot megér. :)

Update: Napok óta reggel-este ezt használom egy másik szérum fölé, és sokkal simább és egységesebb lett a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Nadragulya

2021. április 25.

Krémes állagú, de könnyű szérum, nekem valahogy éjszakai krémmel mégis sok volt estére. Ha csak ezt használom, és nem teszek rá krémet estére, akkor viszont jó, sima, puha lesz tőle az arcom. Az összetevői szépek, nem csípte a szemem. Az adagolókupakjával viszont nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

eveartstar

2021. február 6.

Nem szoktam ilyen Alverdés cuccokat venni, de ennek most kivételesen tetszettek az összetevői, és ráadásul még csodák csodájára a rettegett alkohol sincs benne az elején. Igen így írom, hogy rettegett, mert az arcomon a szemem alatt nagyon érzékeny a bőröm, azonnal kipattogzik ha allegrén összetevő ér hozzá..az egyik ilyen sajnos ez. Eddig a Balea c vitaminos szérumát használtam egy tonik fölé estére, de nagyon kevésnek találom a hidratálását..hát igen biztos kéne még fölé valami, de azt meg már túl soknak érezném a vegyes bőrömre.
Na szóval ez a kis krémecske tényleg ilyen folyós állagú, finoman fel lehet kenni az arcra, viszont lassan szívódik be. Szóval ha ez valakit idegesíteni szokott, akkor nem ajánlom. Száraz, kombinált bőrre bátran vegyétek, mert pár óra elteltével csodapuha lesz tőle a pofi.
Nem győzöm simizni.. :D
A tubus is praktikus, mert ilyen pumpás nyomóka van a végén amit kupakkal tudsz lezárni. Mondjuk én csak estére fogom használni, úgyhogy nem fog zavarni egy kis ragacs az arcomon ha reggelre meg puhapofival ébredek. Az illata is kellemes.
Megelőzöm neki az 5 csillagot, aztán meglátom még hogy hogy válik be...see you next updét..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Nem győzöm simizni.. :D

Antioxidánsok: Ubiquinone

Bőrpuhító (emollient).

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.