Alverde

Ár:   €4.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €4.95
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ökológiai gazdálkodásból származó gojibogyó-kivonat és a természetes E-vitamin küzdenek a korai bőröregedés ellen. A bőrazonos Q10-koenzim támogatja a bőr természetes regenerációs funkcióját a külső környezeti hatások ellen, mint a szabadgyökök, amelyek a bőr idő előtti öregedését okozzák. A természetes mandula- és jojoba-olajat tartalmazó receptúra táplálja és puhává teszi a bőrt. A hialuronsav és a glicerin hatékonyan emeli a bőr nedvességtartalmát. Ápoló tulajdonsága egy krémhez hasonlít, miközben egy szérum könnyedségével teszi rugalmasabbá és simábbá a bőrt, csökkenti a ráncok láthatóságát. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MariaKov

2020. január 10.

Osztom a véleményét Dorottya92. Nekem is kipirosodik tőle a szemem környéke, de annyira, hogy emberek közé nem lehet menni, borzalmasan néz ki tőle a szemem környéke. Régebben is vettem ezt a krémet, de akkor nem volt ilyen gond. Biztos változtattak valamit az összetevőkön, ez nagy kár. Ezt abból is gondolom, hogy régebben olajosabb volt, akkor legalább volt olyan érzése az embernek, hogy használ a ráncok ellen. Többet nem veszek ilyet soha. Sajnos kidobott pénz volt. :(
Mindenkinek javaslom, hogy bonyolult összetevőjű szemránckrémek helyett finomítatlan shea vajat kenjen a szeme környékére. Nekem bevált!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

googles

2019. december 31.

Update: ez a q10-es gojis vonal tovabbra is oriasi kedvenc!

Az alverde goji termékei nekem nagyon-nagyon bejöttek, az én bőrömmel csodát tesznek, a szemkörnyékápolót is arcon használom és csodaszép lesz tőle a bőröm. A nappali krémet és az éjszakai krémet is ugyanígy szeretem, látom a hatásukat, hidratált, kisimult bőrt csinálnak.
Ez a szérum most új próba, valahogy eddig elkerültük egymást, de ez is szuper. Ez vizesebb, könnyebb állagú, szóval olyan hidratáló szérumos, de ez is nagyon hatásos szerintem. Nem tudom, mit tesznek bele, mert ugye natúr termék, nem szilikonos, stb, de valami elképesztő jól simít, feszesít, tényleg olyan hatása van nálam, amilyet a krémet, szérumok ígéretei alapján várunk és legtöbbször ugye nem teljesülnek.
Szóval ezt a gojis alverde családot én maximálisan ajánlani tudom. Megjegyzés: száraz bőröm van (bár nem problémásan száraz), illetve nem vagyok ráncos, szóval lehet, hogy zsírosabb, kevert bőrű tiniknek azért nem ezt ajánlanám :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Update: ez a q10-es gojis vonal tovabbra is oriasi kedvenc!

Dorottya92

2019. december 28.

Teljesen kipirosodik tőle a bőröm. :( Kár érte, mert amúgy szuper lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Teljesen kipirosodik tőle a bőröm. :( Kár érte, mert amúgy szuper lenne.

Nikolett05

2019. szeptember 20.

Igaz nemrég óta használom, de nekem nem okozott pattanásokat sem semmit pedig kombinált bőröm van. Összetevők miatt vettem meg + azért, hogy öregedést előzzek. Nincs erős, sem túl kellemes illata hiszen natúr termék. Amit pozitívumként a bőrömön tapasztaltam az, hogy rendkívül puhítja. Nekem tetszik lehet még kísérletezek egy kicsit, de biztosan valamikor még újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Nekem bevált. Nem csodaszer, de nem lettem tőle sem zsírosabb, sem pattanásosabb és szépen hidratált. Szépek az összetevőis is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

hetesiedit

2019. július 10.

Csodálatos. Nagyon natúr. Pont annyit adagol, amennyi kell. Táplál, csodás az illata, nagyon kellemes, feszesít. Egyszerűen nekem találták ki. Hosszú távon tervezek vele :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

asztromélia

2019. február 13.

En is ugy gondolom, hogy gyulladt puklikat, pattanasokat, mitesszereket okoz, nehez ezt belatnom, mert jo az illata es en latom a feszesito hatast, de igy nem tudom hasznalni. Azonnal beszivodik es szerintem sargabarack illatu. De sajnos 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Qwerty

2019. január 29.

Jó az illata, megfelelően hidratál, és nagyon kevés is elég belőle. Ránctalanító hatását nem tapasztaltam. De sajna hetente max. 2x tudom használni, mert ha 2 este is használom egymás után, mély, gyulladt és nagyon nehezen gyógyuló pattanás lesz az eredménye. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Wucyyy

2018. december 6.

Evek ota kuszkodok ekcemeaval az orrom koruli reszen. Eddig barmilyen kremet probaltam hasznalni,egyik sem felelt meg. Hasznalatkor egy perc nem telik el,rogton apro piros pottyok jellennek meg ezen a teruleten es olyan erzes jelentkezik mintha ezer tuvel szurana valaki. Megvasaroltam ezt a termeket, habar nem tudom miert is remenykedtem benne hogy majd nem lep fel ujra az irritacio. Rogton anyukamnak ajandekoztam. Semmi mas nem tudok hasznalni az arcomra azz Eucerin termekein kivul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

epid

2018. december 5.

A kombinált arcbőröm miatt csak T-vonalon kívül használom. Elég egy pici pumpálás, így még a dekoltázsomra is jut. Kis mennyiségben jól beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a bőrőn. A semleges illatat kifejezetten kedvelem, natúr kozmetikum lévén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.