Alverde

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gojibogyó kivonat és a természetes E-vitamin támogatja a bőr regenerációját a káros környezeti hatásokkalszemben, így segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését.

Dorottya92

2019. december 28.

Néhány hete használom és eddig meg voltam vele elégedve, de az utóbbi időben erősen kipirosodik tőle a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

noradrenalin

2019. december 11.

Érzékeny eléggé a szemem környéke próbálok szép összetevőjű krémet keresni. Évek óta használom az alverdéseket mindig másik fajtáját kipróbálva, még egyikkel sem volt problémám. Kellően hidratál, nem csíp, sokáig elég. Plusz pont hogy nem belenyúlkálós tégelyben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

ziadrienn

2019. december 10.

Szeretem ezt a kis krémet 10 ml ,de elég sokáig elég ,szemet nem csípi,látom hatását

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

vice62

Korcsoport: >54
2019. november 9.

Könnyű krém. Hidratálja a szemkörnyéket, de mást nem lehet észrevenni. Fiataloknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 9.

Ginatural

2019. október 21.

Nagyon kellemes az illata, borsszemnyi bőven elég belőle. Nem hagy ragacsos érzetet. Szerintem teszi a dolgát ahogy egy szemkrémnek kell! Kevésbé karikásak a szemeim, hidratál és feltölti az apróbb icipici barázdáimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Ylion

2019. szeptember 6.

Reggel és este használom rendszeresen, ez már a 3. tubusom. Tetszik, hogy pumpás, mellyel elegendő adagot tudok felvinni a szemem alá. Nagyon jó az állaga, nem zsíros, könnyen beszívódik. Drasztikus változást nem okoz, a ráncaimat nem tüntette el, de talán halványodott..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

0bikbik0

2019. július 28.

Könnyed állagú, nem túl zsiros krém. Én sminkelni is tudok rá.
Alkohol illata zavaró felkenés után, de nem vettem észre, hogy száritana.
Igaz, szemmel látható változást sem hozott, de legalább nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Könnyed állagú, nem túl zsiros krém. Én sminkelni is tudok rá.
Alkohol illata zavaró felkenés után, de nem vettem észre, hogy száritana.
Igaz, szemmel látható változást sem hozott, de legalább nem ártott.

Julifoldvari

2019. július 14.

A másodikat fogyasztom. Őszintén szólva nem valami nagy szám, de nem is ront. Jó érzés, hidratál, de semmi drasztikus. Többet nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

hetesiedit

2019. július 10.

Az elején nagyon csípett, kipirosodott a bőröm, de újra és újra adtam neki esélyt, mert annyira tetszettek az összetevők. Aztán lassan rájöttem, hogy nem kell mindent a szemkörnyékre kenni, amit az adagoló egy pumpálásra juttat, hanem nagyon vékonyan kell használni, Így semmilyen tünetet nem okoz, sőt, kellemesen hidratál és élénkít. A szem alatti karikáim elképesztő módon halványodtak, az apró ráncokat is simítja. A maradékot meg egyéb mimikai ráncokra szoktam kenegetni. Úgy néz ki, állandósítani fogom ezt a szuper natúr terméket. Messzemenően megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Maknae

2019. június 3.

Eredetileg egy másik alverdés szemkörnyékápolót akartam venni, aminek szuper értékelései vannak Krémmánián (https://kremmania.hu/kremek/alverde-vital-szemkornyekapolo-krem-csillagfurt-peptidekkel), azonban úgy tűnik, itthon már nem gyártják. Szóval megragadtam a kategóriában legközelebb eső(nek tűnő) terméket, ezt a Q10 szérumot.

Sajnos nem vagyok vele megelégedve. A már meglévő apró ráncokkal nem csinál semmit, és a pumpájába állandóan beleszárad a termék, ami kellemetlenné teszi a használatát. Tehát legfeljebb hidratálónak jó, de erre meg van egy tényleg szuper, másik terméke a dm-nek, én inkább azt ajánlom (erről van szó: https://kremmania.hu/kremek/balea-belebende-szemkornyekapolo-krem-aloe-veraval).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1