Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2019-ben megújult változat!

A Q10 szemkörnyékápoló szérum bio gojibogyóval támogatja a bőr természetes regenerálódási képességét és segít megelőzni a korai bőröregedés jeleit. A növényi glicerin, a hialuronsav és a betain gondoskodnak a bőr intenzív hidratálásáról, védik a bőrt a káros környezeti hatásoktól. A természetes ápolóformulának köszönhetően a bőr selymesen puha lesz, a ráncok pedig jelentősen halványodnak.

Vegán.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

CamomilleRose

2016. július 14.

Nem irritál, gyorsan beszívódik, nyugodtan lehet rá sminkelni. Az állaga könnyed, már-már túl könnyed, én jobban szeretem a szemem körül a kicsit nehezebb krémeket, Ettől függetlenül jól hidratál, picit hűsít is, amit reggelente kifejezetten szeretek. Egy nagy gond van vele, hogy összevetve más szemkörnyékápolókkal, sokkal hamarabb elfogy. Már többször újravettem, mert összességében szeretem, persze csodát nem művel, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

webmaci

2016. június 4.

Könnyű állagú, frissítő kis krém. Reggel és este használom, micellás áttörlés után a szemkörnyékre és a szájam köré. Egy fél pumpányi adag elég szokott lenni. Engem nem irritál. Eddig minden oké vele. A ráncokkal még nem kezdett semmit, de majd update alatt megosztom a tapasztalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

erika81

2016. február 25.

Kb. két hónapig volt elég, de nem vettem újra. Az illatát eleinte nagyon szerettem, de pár használat után már annyira nem tetszett. Viszont a komolyabb problémám az volt vele, hogy idővel minden használat után könnyeztem tőle. Este még ez nem is volt akkora gond, viszont reggel a könnyezés miatt elkenődött a sminkem, aminek nem igazán örültem.
2015.12.17.
Az illatát eleinte nagyon szerettem. Vigyázni kell az adagolásával. Egy nyomás a két szemre nekem sok, akkor könnyezik tőle a szemem. Megfelelően hidratál. Sminkalapnak tökéletes. Zavar viszont hogy nem tudom mennyi van még benne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

2015.12.17.

carriebradshaw

2016. február 10.

Tényleg könnyű gélkrém, kellemes illata van. Szemkörnyék hidratálásra kevés volt nekem, kb semmit nem csinált. Arckrémnek elhasználgatom, arra nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

mujerconfused

2016. február 1.

Egész jó kis krém, esténként jól esik a fáradt szememre. Nincsenek csúnya karikáim és ráncaim - még :D - szóval csak megelőzésnek vettem, arra szerintem megfelel. Az illata kellemes és nekem nem okozott irritációt.

Update: Mégsem lettünk barátok :( mindig estére kentem föl, és feltűnt, hogy reggel valahogy nehéznek érzem a szemem körüli bőrt. Nem lettem foltos vagy pattanásos, de egyszerűen nem éreztem jól a bőrömön. Arckrémnek tudtam elhasználni, ott nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Grifo

2016. január 16.

Nagyon szeretem ezt a szemkörnyékápolót, könnyű krémes állaga van, elég egy kicsit adagolni belőle, felfrissíti a szemkörnyéket. Praktikus az adagolója, higiénikus, a krém nekem irritációt sem okozott. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

mrita87

2015. december 18.

Imádom! Szemmel láthatóan hidratál, szinte láthatatlanná teszi a szem körülni ráncokat. Az adagolása valóban nehézkes, nagyon picit kel belőle pumpálni, különben csak pazarlás. Nekem is egyszer csak elfogyott, de persze rögtön újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

tudatos

2015. november 6.

Nagyon jó szemkörnyékápoló. Tökéletesen hidratál, nem csípi még az érzékeny, ekcémára hajlamos szemhéjamat sem. Biztosan újra fogom venni.
A kiszerelése egyrészt praktikus, mert az adagolónak köszönhetően nem jut be baktérium a tubusba, másrészt viszont bosszantó, hogy nem tudom, hogy mennyi van még a tubusban, így "egyik napról a másik napra" egyszer csak elfogy. :)
Az illata nagyon kellemes, bár nem kifejezetten igényelném, hogy egy szemkörnyékápoló illatos legyen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

IzabellaRita

2015. november 4.

Hát nálam sajnos nem vált be:( Minden jó lenne ha azt a nyomorult parfümöt kihagynák belőle...már ha az összetevőket nézzük. Iszonyatosan irritál, csípi a szemem, ami tiszta vörös lesz tőle. 1 liter Visine-t fogyasztottam el mialatt ezt használtam aztán odaadtam anyukámnak h ne dobjam ki mégse... Ő arckrémnek használta. 2* mert lehet h kevésbé érzékeny szeműeknél beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Dorina951

2015. október 5.

Nem rég kezdtem el használni, jó kis krém, bár elkezdett fájni a szemem persze ez nem biztos hogy a krém számlájára irható! Illetve nem pont az én korosztályomnak van elvileg de ennél jobbat nem találtam igy hát megvettem. Egyenlőre 4 csillag (szemirritáció miatt)

Update: Nem használtam pár napig és elmúlt a szemégés, ezért 3 csillag mert nagyon égett a szemem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.