Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

Catyx

2019. március 3.

A fehér csíkot nekem sem sikerül eldolgozni, az a gond, hogy mások szóltak, h mi ez a fehér csík😀. Szóval párszor használtam, akkor is bénán. Lehet bennem van a hiba. Az ára barati, az incije sem hagy sok kivetnivalót, csak tudni kell használni. Szóval, nem húzom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

nedina

2019. január 20.

Sajnos nekem nem vált be. Nem sikerült szépen eldolgozni pedig próbáltam sminkszivaccsal, ecsettel, az ujjammal, de minden esetben foltos maradt és felszedte az alapozót maga alól, végeredményben olyan volt mintha egy fehér csíkot húztam volna az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Ennie86

2019. január 14.

Az első highlighterem és nagyon megszerettem! :) A rózsaszínes árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Pont passzol a sápkóros arcomhoz. :D Púder fölé szoktam az ujjaimmal elkenegetni. Tartós, nem csillog össze-vissza, és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

juditvirag

2018. december 4.

Régóta használom, szerintem szép színe van, és viszonylag tartós is. Nyáron is tudtam használni csak akkor csínján kell vele bánni mert nagyon el tud ütni a barna arcbőrtől. A rózsaszín változata is megvan, bár azzal nem vagyok olyan elégedett, mint ezzel. ez 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Milly

2018. november 27.

Nagy kedvencem ez is a drogériás highlighterek közt, természetes, "egészséges" fényt ad, csillámok nélkül. Viszont gyorsan szárad és ha nem dolgozom el időben foltos lesz. Én az ujjammal szoktam leggyakrabban felvinni, így könnyebb eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Tercsi

2018. november 12.

A peaches árnyalata van meg. Természtes, ragyogó fényt ad, egyáltalán nem hivalkodó. Finom illata van, bónusz, hogy természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kence123

2018. szeptember 1.

A macaron árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem:) Szép, természetes a hatása kellemes fényt ad ami akár a szemhéjon is jól mutat.Jó áron van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

bottyk

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 18.

Számomra egyáltalán nem vált be. Nem tudom, hogy miért de a finishe szőrnyű (legalábbis az én bőrömön). Nagyon furcsa foltokban marad meg, mintha nem lenne teljesen eldolgozva és a színe meg a fénye sem tetszik. Először azt gondoltam, hogy én csinálok valamit rosszul de azóta vettem egy másik fajtát és az jól működik. 2* mert szemzugba egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

M3la

2018. július 31.

Nekem kedvenc, másodjára is megvettem. Finom szín, mindennapos viselet. Alapozó fölött is tökéletesen működik, ha az ujbegyemmel finoman beletapogatom, akkor nagyon természetes a hatása. Szeretem a kiszerelést is, szütyő-darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

krszt0303

2018. július 22.

Szerintem nagyon jól működik az arcon ha nincs alapozó felvéve akkor tényleg nagyon szép és természetes hatást kelt viszont alapozóra nem ajánlom rákenni mivel szétkenődik és lejön az alapozó.Személy szerint én ha alapozót viszek fel az arcomra akkor is használom ez a highlightert de csak az orromon mert ott nagyon szépen fénylik es az alapozót sem keni el+szemöldök alá de az arcom oldalára semmi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.