Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2022. március 24.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kejkoo

2021. március 23.

nagyon szeretem! Vettem egy rózsásabb árnyalatot is és abban se kellett csalódnom! Ha tehetném az összes alverde terméket 5-re osztályoznám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Kuro

2019. október 1.

gyögyörű szép fényt ad, igazi természetes fényt, egyáltalán nem az a csillogós borzalom.
kellemes használni, de trükközni kell vele kicsit: azoknak, akiknek fehér csík maradt, ajánlom, hogy az aplikátorról először a kézfejre tegyünk a termékből, majd onnan ujjbeggyel vigyük fel az arc kívánt területére. így eldolgozva csodálatosan olvad.
plusz pont, hogy natúrkozmetikum. ha lehetne, 10 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

plusz pont, hogy natúrkozmetikum. ha lehetne, 10 csillagot adnék.

Erika3451

2019. augusztus 25.

Kedvenc highlighterem. Szép, egészséges, és természetes fényt ad az arcomnakm és ráadásul egész napig tart. Gyorsan kell eldolgozni, mert valóban gyorsan szárad, és ujjal a legérdemesebb szerintem, mert úgy szépen beleolvad a bőrbe. Minden szempontból megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Catyx

2019. március 3.

A fehér csíkot nekem sem sikerül eldolgozni, az a gond, hogy mások szóltak, h mi ez a fehér csík😀. Szóval párszor használtam, akkor is bénán. Lehet bennem van a hiba. Az ára barati, az incije sem hagy sok kivetnivalót, csak tudni kell használni. Szóval, nem húzom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

nedina

2019. január 20.

Sajnos nekem nem vált be. Nem sikerült szépen eldolgozni pedig próbáltam sminkszivaccsal, ecsettel, az ujjammal, de minden esetben foltos maradt és felszedte az alapozót maga alól, végeredményben olyan volt mintha egy fehér csíkot húztam volna az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Ennie86

2019. január 14.

Az első highlighterem és nagyon megszerettem! :) A rózsaszínes árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Pont passzol a sápkóros arcomhoz. :D Púder fölé szoktam az ujjaimmal elkenegetni. Tartós, nem csillog össze-vissza, és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

juditvirag

2018. december 4.

Régóta használom, szerintem szép színe van, és viszonylag tartós is. Nyáron is tudtam használni csak akkor csínján kell vele bánni mert nagyon el tud ütni a barna arcbőrtől. A rózsaszín változata is megvan, bár azzal nem vagyok olyan elégedett, mint ezzel. ez 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Milly

2018. november 27.

Nagy kedvencem ez is a drogériás highlighterek közt, természetes, "egészséges" fényt ad, csillámok nélkül. Viszont gyorsan szárad és ha nem dolgozom el időben foltos lesz. Én az ujjammal szoktam leggyakrabban felvinni, így könnyebb eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Tercsi

2018. november 12.

A peaches árnyalata van meg. Természtes, ragyogó fényt ad, egyáltalán nem hivalkodó. Finom illata van, bónusz, hogy természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kence123

2018. szeptember 1.

A macaron árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem:) Szép, természetes a hatása kellemes fényt ad ami akár a szemhéjon is jól mutat.Jó áron van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.