Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: diamia, az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. március 18.

Kategória:   Samponok

Monee

2013. július 12.

Huszonéve szőkített hajam be lett festve barnára, rákészültem, hogy 5 hajmosás után simán kikandikálnak majd a szőke tincsek a barna festék alól. Elővigyázatosságból megvettem ezt a sampont, hátha tartósabb lesz a szín. 5 hete történt a festés és még simán tartja magát a barnaság, nyílván fakult, de ennyi simán belefér. Főleg, hogy mániákus hajmosó vagyok sajnos, napi rendszerességgel :( Abban nem vagyok teljesen biztos, hogy a samponnak köszönhető a tartósság, de megelőlegezem a bizalmat. Egy pontot levonok, mert ez is gubancol, de ezt egyelőre elnézem.
Már nem gyártják?? Dejóóó..Miért kell minden termék gyártását limitálni? Főleg a jó termékekét..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Alice83

2012. december 18.

Tényleg semmi extra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Tényleg semmi extra..

Kiscsillag5

2012. december 18.

Semmi extra. Nehezen habzott. Semmi különöset nem csinált a hajammal. De ez nálam eddig minden samponra elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

szappanka

2012. augusztus 8.

végre beszereztem én is, de a lelkesedésem hiábavaló volt. finom cukorkás-kólás illatú a barna lötyi, de persze hajszárítás után semmi sem érződik belőle. ami viszont érdekes, hogy a természetes barna hajamnak nem hogy szebb színe nem lett, hanem még inkább fakóbb lett, semmi csillogás, ami korábban volt. nem akarom lepontozni, mert ilyen összetevőkkel nem sok sampon rendelkezik, de sajnos csalódtam benne.

update: elhamarkodottan ítéltem. nagyon megszerettem ezt a sampont, bár még mindig eléggé ragacsos lesz tőle a hajam, de balzsammal könnyedén kifésülhető lesz, és ami hatalmas pozitívum, hogy egy hetet is kibír a hajam mosás nélkül, mégsem tűnik koszosnak/ápolatlannak. viszont a színfokozó hatása változatlanul sehol sincsen, talán csak egy kicsit csillog jobban a hajam. viszont megkapja az öt csillagot, a macerás beszerzés ellenére is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

csokiveroni

2012. február 12.

létezik hozzá hajbalzsam is? mert igy elég nehéz volt kifésülni a hajam, ha mást nem az avonos olivás hajbalzsammal használom, jo tudni h. kivonják a forgalomból....:S pedig nagyon megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

Shea

2012. január 28.

Nekem nagyon bejött festett, barna hajamra. Szép fényt, ménységet ad a színének. Sajnos nálunk még nem kapni, Bécsből hoztam, de legközelebb ha megyek ki jól betankolok belőle és megnézem van-e balzsam változata is, mert szívesen kipróbálnám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

csokiveroni

2011. augusztus 24.

Én Szlovakiából vagyok, ma volta bent megnézni direkt az alverdes termékeket, es nálunk kaphato, lehet a kozeljovoben veszek aztán beszámolok milyen...az illata nem volt rossz, szal eddig középkategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.