Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Samponok

Alverde sampon és balzsam minden hajtípusra, többféle illatban

Az ellenőrzött ökológiai gazdaságból származó jojoba- és olívaolajat, valamint búzafehérjét és F-vitamint tartalmazó különleges formula gyengéden és kíméletesen tisztítja és ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. A növényi glicerinnel és bio aloe verával gazdagított, szilikonmentes sampon és balzsam megőrzi a haj hidratáltságát, és hatékonyan védi a kiszáradástól. A haj érezhetően selymes tapintásúvá és könnyen kifésülhetővé válik. Selymes csillogást kölcsönöz a hajnak, egészen a hajvégekig.

• Balance Talent: körte-aloe
  • Freuden Sturm: alma-cékla
  • Gefühls Rausch: eper-füge
  • Sonnen Schein: cseresznye-barack
  • Glücks Moment: birsalma-szilva

anett94

2019. október 20.

A körte-füge sampont vettem meg, mert akciós volt gondoltam kipróbálom. Az illata isteni jó, és meglepően jó a sampon is. A habzása nem túl nagy, viszonylag nagyobb mennyiség kell nekem belőle. Viszont a szárítás után érezhetően selymesebb a hajam, mint az előző samponnál amit használtam. Natúr samponok közül eddig nekem ez vált be a legjobban. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

vivia

2019. július 4.

A körte+aloé változatot vettem meg, tényleg csak a jó illata és jópofa csomagolása miatt. Alkalmanként ezt használom és hozzá egy fújós balzsamot, így szép, könnyű hullámok alakulnak ki száradáskor. Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

clairenoctuelle

2019. július 4.

Végkiárusításon vettem a Balance Talent (körte-aloe) verziót, aminek az illata konkrétan körtés cider-re emlékeztet (jó értelemben) :D Nem sokban különbözik az Alverde többi samponjától: annak ellenére hogy rá van írva, hogy balzsamot is tartalmaz, én semmiféle hidratáló hatást nem tapasztaltam a használata során. Ennek ellenére a cuki csomagolás és a kiváló ár-érték arány miatt érdemes rá lecsapni, amíg még lehet kapni - viszont hosszú hajúaknak mindenképp ajánlom mellé külön balzsam/hajpakolás használatát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Reb

2019. május 1.

Leárazáson vettem, a szilva-birs illatút. Jól tisztít, de sajnos viszonylag hamar visszazsírosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

viewxy

2019. március 25.

Szulfátmentes sampon megfizethető áron, elég ritkaság. Az illatok furák benne, kicsit kesernyés illata van mindegyiknek alapból és olyan, mintha túl sokat raktak volna bele, de a hajamon már nem érezhető. A cseresznyés barackosnak volt szerintem a legelviselhetőbb az illata, az epres a legrosszabb szerintem.
Első próbálkozásra nem habzott és sokat használtam belőle, de azóta megtanultam hogy csurom vizes hajra kell használni és úgy bőven van habja, néha picit rásegíteni még egy marék vízzel, hogy könnyebb legyen eloszlatni.

És nem szabad szilikonos termékeket használni mellé, mert szulfátmentes és nem tudja kimosni a hajból, ezért fel fog halmozódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

KaradyAnn

2019. március 21.

Nagyon furi állaga van, elég trutyis. Nekem is nehezen habzik és nem is érzem olyan tisztának a fejbőrömet utána, mint más samponok esetében. Azonban ennek ellenére kihúzta a hajmosásomat 1-2 nappal, ami elég jó dolog. De! Olyan büdös, hogy nem tudom eldönteni, hogy kidobjam vagy fogjam be az orrom és használjam. Ez a cseresznyés-barackos darab. Még próbálkozom vele, de ha nem bírom a szagát, akkor meg kell tőle válnom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

alphecca

2018. december 30.

Eper-füge illatban vettem, a dobozon kívűl már semmit sem érezni az illatából, Zselés állagú, nem habzik valami jól és sok kell belőle. Egynek jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Ciculi

2018. november 28.

A cseresznyés-barackosat vettem, az illata mennyei és mosás után az én hajamban nagyon jól érződik. Puha lett a hajam tőle érezhetően, szemben egy sima alverde samponnal. A hajzsírosságom ettől sem lett jobb, de ezen sajnos eddig még semmi nem segített. Nekem jól habzott és úgy használtam, mint más sampont, vizes hajra. Sok nem kell belőle egyszerte, nekem jól habzott. Én szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Scara

2018. szeptember 27.

Nem tudtam ellneállni a színes üvegének és finom illatának. :) Az állaga hajzselére emlékeztet és elsőre nagyon sokat használtam belőle, mert egyáltalán nem habzik, vízzel pedig nem lehet rendesen higítani, ahogy a samponokat általában szoktam. Csak a harmadik samponozásra sikerült minimális habot kicsikarnom belőle, így aki a dús habért rajong, az utálni fogja.
Az illata hajmosás után abszolút nem marad meg a hajban. Kíváncsi voltam a 2in1 hatásra, így nem használtam utána balzsamot.
Nos, 2 használat után még vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Egyrészt úgy gondolom balzsamot mindenképpen érdemes utána használni, mert az én hajamat érezhetően szárította, szállt tőle a hajolaj ellenére is. Másrészt viszont extra tartást és volument adott a hajamnak, ami még másnap is érezhető volt. Extra plussz pont, hogy a benne lévő illatanyag természetes illóolajokból származik, így egyáltalán nem irritálja a fejbőrömet.

upd.: Sajnos el kell vennem tőle a csillagokat, mert nagyon szárítja a hajamat és a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate