Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Szemkrémek

30 év feletti bőrre. A könnyed textúrájú alverde szemkörnyékápoló szérum felfrissíti és ápolja a szemkörnyéket. A gojibogyó kivonat és a természetes E-vtamin támogatja a bőr szabadgyökökkel és külső környezeti hatásokkal szembeni védekezőképeségét. Az értékes szezámolaj, sárgabarackmagolaj, valamint az olíva fitokozmetikai alkotórészei gondoskodnak az ápolt és selymesen puha bőrérzetről. A glicerin, hialuronsav, valamint a betain hatanyag komplexuma hosszantartóan hidratál, miközben a bio koffein felélénkíti és felfrissíti a bőrt.

googles

2018. február 2.

Nálam ez a csodaszer kategória. Az arcomra használom, használtam már sokszor, kicsit túl hamar elfogy az a 10 ml, de valami gyönyörű hidratált és sima lesz tőle a bőröm. És jó tudni, hogy ezt nem szilikonokkal éri el, hanem valami titkos csodaösszetevővel (fogalmam sincs, mitől ilyen jó).
Maximálisan ajánlom, persze nem zsíros bőrű tiniknek lesz erre szüksége, hanem normál-száraz bőrű felnőtteknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

pannizs

2016. október 11.

Véletlenül vettem meg, mivel összekevertem egy másik fajtával. Elhasználtam, de nem újravevős. Nálam nem teljesített, na de akkor mi lehet a harminc fölöttiekkel.. Pénzkidobás volt a javából..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

juditunk

2016. október 4.

Az illata volt az első amin meglepődtem, szemkrém, ahhoz képest ez nagyon erős. A krém nekem nem hogy nem segített, még rontott is a helyzeten... Nehezen szívódik fel és ha később véletlenül megdörzsölöm a szemem, olyan mintha hámlana.
Az egyetlen igazán pozitív benne a csomagolása, nagyon tetszik! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.

Az egyetlen igazán pozitív benne a csomagolása, nagyon tetszik! :D

heliofilia

2016. április 25.

Egyszer használtam szemkörnyékre,de nagyon csipte a szemem...elhasználom a dekoltázsomra,biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

gendur.berni

2016. február 11.

Az illatát nagyon szeretem, bár nem tudom, hogy egy szemkrémnek minek ilyen erős illat. Már elég régóta használom és azt vettem észre, hogy zsírosabb lett a szemhéjam. Hiába használok szemhéjpúder alapozót, így is hamar elmászik a sminkem. Egyelőre ezt a krémet tartom a főbűnösnek, mert a használata előtt nem volt ilyen a szemhéjam, majd ha abbahagyom kiderül, hogy jól gondoltam-e. Biztos, hogy ápol meg hidratál valamennyire, de nem fogom újravenni, vannak ennél jobb szemkrémek is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

TheMadHatter

2015. december 29.

Elég erős az illata, de szerintem nem kellemetlen. A bőröm zsírosnak érződik felkenés után, és kicsit irritálja a szemem. Nem sok pozitív hatást érzékeltem, úgyhogy nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

tocsin0427

2015. december 17.

Sajnos én semmi hatását nem láttam. Csodát nem vártam, de azért ez még mindig kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Dark4ngel

2015. december 3.

Bár nem vagyok 30 éves, viszont volt egy időszak amikor bármit megtettem volna hogy rendbehozzam a szemkörnyékemen kiszáradt bőrt... Zsíros érzetű volt utána a bőröm, valamint a felszívódása sem a leggyorsabb. Nem szerettem, csak pihengetett a polcon, amikor eszembe jutott felkentem estére. Az erős illata is csípte a szemem. (Minek bele parfüm?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

melir

2015. december 3.

Nem lett a kedvencem. Jó a textúrája, nem irritál - de több pozitívumot nem tapasztaltam. Nekem nem hidratálta eléggé a szemkörnyékem, és a frissítő hatást sem érzékeltem. Furcsa hogy 30 év felett ajánlják, mert semmi pozitív hatást nem érzékeltem se a karikákra, se a kisebb rácokra vonatkozóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

tiamoitalia

2015. október 9.

Hú, nekem nagyon bevált. Azelott Nivea szemkornyekapolot hasznaltam, az nem annyira tetszett, ezért dontottem ugy, hogy valami ujat is kiprobalok. Nem fuztem hozza nagy remenyeket, de kellemesen csalodtam benne. Imádom az illatát, nagyon hamar beszivodik, hidratalja a szemkornyeket. Tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1