Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2011. november 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

faragoanita

2019. augusztus 5.

Nekem nem jött be, pedig a szín amit vettem nagyon illik a bőrömhöz, de egy csomó fixáló púder ellenére is fénylett az arcom és elmaszatolódott a krém. Az alverde külön-külön sem tudta még összehozni szerintem a tökéletes arcápoló krémet és az alapozót (ebben a legrosszabb az alverde, pedig én nagy fan vagyok), nem hogy együtt. Hátha egyszer összejön nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

gyurmafigura

2016. október 29.

Nem sminkelem magam, de pár éve úgy döntöttem, hogy mégis kéne nekem valami, amivel egyenletesebbé varázsolhatom az arcbőröm színét. Szépen el tudom dolgozni és nincs maszkszerű hatása, a bőrszínemhez is szépen igazodik és még hidratál is. A bőröm jól bírja, nincs semmilyen negatív mellékhatása, bár igaz, hogy nem használom minden nap. Az illata kicsit fura volt kezdetben, de megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Juanita30

2015. október 20.

Szép egységes, nem természetellenes arcot varázsol, az Alterrráéval szemben. Jól hidratál, könnyű. Nincs maszk szerű hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

uaim

2015. május 23.

tegnap vettem szerintem már újabb van és nagyon nagyon jó. a világos van meg nem szárit nem csomósodik szépen fed hidratál és szép a szin

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

Gina1031

2014. november 9.

Sötétnek bizonyult, foltosan sikerült csak felkenni (lehet, hogy én vagyok béna :-) ), nehéznek érzem - elmaradt a nappali hidratáló krém könnyed érzése. A fedése a foltjaimhoz nem elég, az árnyalata a bőrömhöz nem passzol. Sajnos nem vált be. Az összetétele, illata miatt kap 2*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

jzsofi

2014. április 21.

Sárgás a bőrtónusom, kissé kreolos beütéssel, így nyugodt szívvel vettem meg ezt a terméket az itteni hozzászólások elolvasása után. Az üzletben a teszterből kentem a kézfejemre (ha ott jó a cucc akkor az arcomra is jó lesz), ott úgy tűnt passzol. Itthon szépen bekentem vele az arcom, éppen kezdtem volna hanyatt esni magamtól hogy milyen jól nézek ki (mert szobafénynél a tükörben úgy látszott), majd automatikusan irány az ablak, nézzük természetes fényben. A látvány jó indulattal sem mondható szépnek. Foltos, sárgásbarna lett a fejem, mint aki önbarnítóval kente be magát. Próbáltam púderrel helyrehozni, de csak még rosszabb lett. A krém viselete ezen kívül nem is kellemes, szerintem túl nehéz, csillogok is tőle mint a diszkógömb. Próbáltam utána vizes kézzel vizes arcra, úgy meg nem fed semmit, még egy kicsit sem, és a sárgásbarna árnyalat is ugyanúgy lerí a fejemről. Szerintem ez nekem a kuka kategória, mert nyáron lehet hogy jó lesz az árnyalat, de a krém zsírossága miatt túl sok lesz. Mindenesetre adok majd neki még egy esélyt mielőtt a kukában találja magát, de ezzel már elment a kedvem tőle, pedig nagyon bíztam benne hogy ez jó lesz alapozó helyett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

enciangyal

2014. január 26.

szeretem,,könnyű érzetet kelt kellemes az állaga és a színe nekem is kicsit sötétebb de nyáron maga lessz a tökély:-) jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

citrom

2014. január 11.

Valóban egy picit sötétebb a kelleténél, ezért nedves kézzel viszem fel, így jobban oszlik, nem lesz matt, maszk fedése. Szépen halványítja a körömvirág a piros foltokat az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

liljaa

2014. január 3.

Egy kicsit nekem is sötét, és az én ízlésemnek túlságosan matt a fedése, de óvatosan használva működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

melindae

2013. november 17.

Szerintem nagyon jó, meglepett, hogy mattít...És a fedése is jó, a kipirosodást jobban elfedi, mint az alverde alapozóm. Csak kár, hogy főleg most télen nagyon sötét, mert nagyon világos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract