Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2012. május 2.

Kategória:   Testápolók

Dii

2014. február 24.

Kedves barátnőmtől örököltem meg, ő nem igazán szerette. Az állaga tényleg híg (mintha cukorszemcsék lennének benne), de így nagyon könnyű eloszlatni a bőrön. Hamar beszívódik, a hidratálóhatása is kimondottan jó, úgyhogy én nagyon megkedveltem. Az illata is kellemes (eleinte nem voltam kibékülve vele, de egyre jobban megtetszett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Samirah

2013. február 26.

Tényleg meglepően híg állagú, picit talán ragad is egy kevés ideig, de elég hamar felszívódik. Hidratálásból gyenge, de elég különleges illata van, nem alverdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

rikiki25

2012. december 18.

Én is karácsonyra kaptam, számomra is túl vizes a krém. Az illata viszont szuper, csak ez is a mesterséges parfümnek köszönhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

diamia

2012. augusztus 26.

Karácsonyra kaptam de most nyáron használtam el. Még most is túl vizes volt nekem, maximum egy órát tartott a hidratáló hatás, főleg a lábszáramon. Az illatát szeretem, igazából jó, csak ne legyen az emrebnek extra száraz bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Kiscsillag5

2012. június 6.

Jó volt az állaga, az illata és könnyen beszívódott. Kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Jó volt az állaga, az illata és könnyen beszívódott. Kedveltem.

jkrisztie2

2012. március 30.

Most kezdtem el használni, nekem kifejezetten tetszik az illata, az állaga is! Nekem gyorsan beszívódott, gyorsabban mint a többi Alverde testápoló! Az illatát is nagyon szeretem, mennyei marcipánfelhő! Kevés is elég belőle, tökéletesen hidratál. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem lehet az alkohol szagát érezni rajta. Kedvencem lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

szkeri

2012. január 31.

Nálam bevált, illatra ez se a kedvencem, de egyáltalán nem rossz, elég híg, de nekem hamar felszívódik és eléggé hidratál is. Szóval én szeretem, jó kis testápoló. Nem marad utána zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Shea

2012. január 28.

Ezt a savanyú szagot én is érzem magamon, azt hiszem el fogom ajándékozni mert nem tudom elhasználni... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

momo

2012. január 24.

Rajtam kifejezetten büdi lett kb. 10 perccel a felkenés után. Tényleg gyorsan beszívódik, tűrhetően hidratál, de hogy használjam, ha savanyú szagom lesz tőle?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Kandi

2012. január 18.

Finom marcipán illatú, az illata azonban valóban hamar elillan. Az állaga vizes, nekem kevésbé vált be hidratálás szempontjából, mint a testvajak, és a bőrön eloszlatni is nehezebb. Szerintem alkalmasabb lenne nyári testápolónak, mint télinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sorbitol h 1 1

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.