Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az enyhe rózsa virág víz felfrissít, és a kiegyensúlyozó vadrózsa kivonatok szépépé teszik az arcszínt. A száraz és érzékeny bőrt finoman készíti elő a következő lépésre.

Timcsoki

2019. július 24.

Mire is való a tonik? Tettem fel magamnak sokszor a kérdést, aztán olvastam egy nagyon frappáns megfogalmazást: a tonik olyan a bőrnek, mint a ruháknak az öblítő! Szóval lehet tonik nélkül élni, - mióta ezt használom, tudom is- de nem érdemes! Tisztítás után végigtörlöm velem az arcomat és érzem az igazi komfortot! Nem húzódik vagy feszül a bőröm! Nincsenek rajtam foltok és nem viszket az arcom! Egyszerűen jó! Kevés is elég belőle, szépen megteremti a krémezés előtti egyensúlyt! Annak ellenére, hogy száraz bőrre lett kifejlesztve érdemes minden bőrtípusra kipróbálni (persze, csak csínján)! Sminkleszedésre nem ajánlom, de ez nem is arra való! Nem hagy fura ragacsos érzetet, vagy filmréteget a bőrön, de maradéktalanul leszedi az egyéb arctisztító maradványokat! Krémezés előtt azért érdemes várni pár percet, amíg teljesen felszívódik/elillan! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Japcsika

2019. április 24.

Imádom! :) A kombinált, de kiszáradásra, húzódásra hajlamos bőrömnek tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Imádom! :) A kombinált, de kiszáradásra, húzódásra hajlamos bőrömnek tökéletes.

SzReni85

2019. március 29.

Újravevsős, ár érték arányban kiváló :) imádom az illatát, nem szárít, tonizál frissít. Sminkleszedésre mást használok abban nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Darsa

2018. július 4.

Érzékeny, kombinált bőrömre tökéletes. Napi 2x használom, reggel első, este harmadik (olajos és habos lemosó utáni) lépésként. Gyorsan beszívódik, gyengéden tisztítja a bőrt, szépen együtt működik a többi arcápolómmal. Én mindenhová kenem, ahol pattanás elő szokott rajtam fordulni, máshova viszont abszolút nem. Nem szárít, bár én rendesen hidratálok is hozzá. Nem hirtelen látszik a hatása, hanem hetek alatt. Nekem újravevős, egyedül annnyi a bajom vele, hogy az INCI kicsit csúf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Reni3

2018. április 5.

A szennyeződéseket,sminket tökéletesen eltávoltítja,viszont az nem igazán tetszik benne,hogy csípi a szemem és húzódik a bőrőm tőle.Egyenlőre nem találtam másik naturkozmetikai tonikot,mert van még egy pici az alján,de lassan muszáj leszek másik után nézni,mert ilyet nem hiszem,hogy venni fogok legközelebb is!Ha esetleg tudtok ajánlani szívesen fogadnám a javaslatokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

faludianna

2018. február 25.

Nagyon nem szerettem, az arcom iszonyat zsíros lett tőle Pár használat után feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

eprecs

2018. február 17.

Abszolut kedvenc. Finom az illata, puhítja az arcom, nem szárít, kellemes használni. Nyáron van hogy elég is, sminklemosó tej ez a tonik és hidratált lesz a bőröm. Télen ugyanennek a termekcsaládnak az arcolaját használom utána, együtt tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

pm01

2017. október 19.

Kombinált bőrömre kerestem valamit nyárra, mert ilyenkor nagyon izzad is az arcom, erre esett a választásom. Az alkohol nem okozott gondot, napi többszöri áttörés segített kicsit a problémám, de nem szüntette meg. Nem rossz kis tonik, de ennyi pénzért természetesebb megoldás is van. Nem kizárólag, hogy újraveszem, de alapdarab nem lesz a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Az arctisztító tejjel együtt szereztem be. Nekem tetszett az amit nyújtottak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Az arctisztító tejjel együtt szereztem be. Nekem tetszett az amit nyújtottak.

Frézia

2017. augusztus 26.

Alkoholos, és enyhén csípte az arcom. Érzékeny bőrre? Nem értem. Sajnos nem voltam elég körültekintő, nem olvastam el az összetevőket, az Alverde vadrózsás olaját használom, és szerintem nagyon jó, de ez számomra teljes pénz kidobás volt. Az illata jó, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid