Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Vékony szálú és tartás nélküli hajra. Érezhetően dúsabb hatást eredményez. A borsó- és búzaproteint, valamint L- arginint tartalmazó formula erősíti a haj szerkezetét egészen a hajvgégekig, anélkül, hogy elnehezítené azt. A bio bambusz és narancs menta kivonat gyengéden tisztítja a hajat.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket. Szilikonmentes.

Helene

2019. július 13.

Valóban újabb ennek a csomagolása. Hihetetlenül dúsabb lett a hajam, nem zsírosodott jobban a szokásosnál. Sőt mintha kicsit javított volna azon is. Kb 3 hete használom heti kétszer mosok hajat és azt vettem észre, hogy a felére csökkent a hajhullásom. Ez elképesztő! Biztos hogy nem fogom lecserélni egy hamar ezt a sampont. Hacsak ki nem vonják a forgalomból. De remélem hogy ez nem fog megtörténni egyhamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. június 24.

Már nem ilyen a csomagolása, mint a képen. Kiváló sampon, sok (bio) dúsítót próbáltam az utóbbi időkben, és ez az egyik legjobb.
Pár alkalommal mostam vele hajat, hol valamilyen balzsammal, hol nélküle, hol magában, hol második samponhoz vagy elsőhöz más sampont használva, és azt szűrtem le a sok próbából, hogy ez egy kitűnő sampon. Érzem, hogy kevésbé lesz tartás nélküli és kissé loncsos a hajam 4 nap után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 24.

htimi1

2019. június 14.

Eléggé szkeptikus voltam, és az itteni vélemények alapján próbáltam ki. Nem csalódtam 🙂 A gyorsan zsirosodó, tartás nélküli hajammal csodát tett. A legnagyobb kánikulában sem zsirosodik olyan hamar a hajam. Szép tartása van. A sampon illata kellemes. Biztos újra vásárolom ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

senskin

2019. január 27.

Ezt a sampont szeretem. Bírja a fejbőröm és dúsít is. Én minden nap mosom, mert az edzés, főzés, alvás során már nem olyan friss. Szóval ezekkel lehet gyakran mosni. Már nem nagyanyáink kora van, hogy egy héten egyszer szabad. Ki hogy érzi. Bőrgyógyász szerint is, ezek kis gyengécske samponok. A vegyszeresek még rosszabbak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

francais

2019. január 19.

Zsírosít, nem lehet kiöblíteni, be is fejeztem az Alverdével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Zsírosít, nem lehet kiöblíteni, be is fejeztem az Alverdével.

Stenico

2018. szeptember 3.

Akinek hasonloan vekonyszalu es emiatt extra gyorsan zsirosodo haja van, gondolom mar mindent kiprobalt. Nagy meglepetesemre ezzel ket napot is kibir a hajam ket mosas kozott - elfogadhato allapotban. Dusabbnak is latszik/erzodik, viszont a hajvegeket erosen szaritja, mindenkeppen kell melle a balzsam. Mar a 3. flakon fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

dustyrose

2018. július 9.

Nekem abszolút bevált.Ad egy kis tartást a hajamnak, pont annyit amennyi nekem elég, kicsit mérsékeli a zsírosodást, és tényleg fantasztikus tisztaságérzetet ad.Tetszik ez a a folyékony géles állag, és mintha hűsítene is egy kicsit, ami most nyáron különösen jó. Nem viszket tőle a fejbőröm , ami nálam gyakori probléma, gondolom ez az átlagnál jobb összetevőknek tudható be.Szerintem az illata is kellemes, nem túl édes de abszolút frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Timi2424

2018. június 14.

Eddig kétszer mostam vele hajat, de oda vagyok a csiszogós tisztaságérzéstől. Azt hiszem mi nagyon jóban leszünk. Picit dúsabb is talán a hajam, nem zsírosodik jobban és igazán tisztának érzem tőle. Ennyi pénzért ez 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

tric

2018. június 7.

Hajnövesztő hatása nincs, de pufibbá szokta tenni a hajamat mosás után. Nagyon jó illata van, szerintem az alverde samponok többségénél jobban is habzik, de sajnos brutálisan szárít.

Update: hát végül megint csak itt vagyok. Megtaláltam a tökéletes balzsamot, így már ő lehet számomra a tökéletes sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

natasa

2018. április 19.

Vékonyszálú hajam van, szerettem volna egy kis dúsítást. Ezzel a samponnal ez úgy néz ki, hogy merevebbé, kicsit durvábbá teszi a hajamat. Ráadásul elég hamar be is zsírosodott, ugyanakkor szárította is. Nekem nem lett lágy esésű a hajam tőle. Érdekes ez a sampon. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium PCA
Peptidek: Pisum Sativum Peptide

Forrás: truth-in-aging, BFT

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.