Anatomicals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lokodilaura, az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító arcmaszk zsíros bőrre

manna88

2015. november 1.

Nekem bevált, szépen mattít, és elképesztően puha lett tőle a bőröm.
Egy tasak (nekem) 3-4 használatra is elég volt. Emiatt csak azt tartom rossz megoldásnak, hogy a tasak nem visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Nekem bevált, szépen mattít, és elképesztően puha lett tőle a bőröm.

katacita

2014. május 8.

Nem bírom elviselni a szagát, ahogy nagyjából a többi anatomicals terméknek sem, tiszta vegyszerszaga van. Változást nem érzékeltem a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Kati04

2013. július 5.

Elég sok van benne, több használatra elég. Az illata nagyon finom, nekem a zöldes színe is tetszik :D. A hatása is remek, szép puha lett tőle a bőröm és elég jól mattított is, és nem szárított. Pattik se jöttek ki tőle. Összehasonlítva a balea cinkes arcmaszkjával az picit jobban összehúzza a pórusokat, ezt viszont kellemesebb használni, egyéb területen kb. ugyanúgy teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

creammaniac

2013. április 24.

Végre sikerült kipróbálnom ezt a maszkot, és megérte! Nagyon szuper a mattító hatása, emellett nagyon puhává is varázsolta a bőrömet. Este használtam, és még reggel is tökéletesen matt és hidratált volt a bőröm, pedig az esti krémezést kihagytam. Nagyon tudom ajánlani mitesszeres bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

kvitta.girl

2013. február 19.

Úgy néztem ki tőle mint egy avatar:)
Most havi előtt eléggé kipattogtam örültem hogy volt ebből a fürdőpolcomon be is vettetem ma teljes arctisztítás után.
Lemosni elég nehéz volt a zöldes-kékség miatt,de inkább az lepett meg a pattanás utáni dudikat barnává színezte.
Elég csúnya,remélem holnap elmúlik,de az arcom valóban mattabb lett,sőt valahogy egységesebb is és puha is.
Viszont ebbe sokkal kevesebb volt mint a csokisba,azt 3x használtam,ebből rákentem egyszerre a fejemre az összeset mert minek hagyjak meg egy fél adagot.
Az elszínezés és a nehéz lemosás miatt 4-es,de azon kívül tényleg teljesíti amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Úgy néztem ki tőle mint egy avatar:)

Dori_91

2013. február 6.

Nekem sajnos kiütéseket okozott, vagy lehet, hogy egy másik krémmel lépett reakcióba, úgyhogy egyelőre egy halvány 2-est adok neki. Nem igazán értem, mivel a mélytisztító társa meg teljesen jó volt, sőt a csokis is. Azért adok neki még egy esélyt pár hét múlva, hátha feljebb tudja magát tornázni a szememben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

ancsibancsi

2013. január 31.

Úristen!!!!
Ma harmadik napja, hogy használtam és még mindig érződik a hatása! Máskor olajos szokott estére lenni a T-vonalban az arcom, 3 napja csak pihepuhaságot és hidratáltságot érzek!
Eszméletlen jó!
Leveri a Himalaya Nim-es maszkját is! Egy használattól tartósan szebb a bőröm, mi lesz ha hónapokig használom, jajj csak el ne tűnjenek!
Minden pénzt megér!
Nagyon fel vagyok villanyozódva, hogy végre találtam megoldást a fénylő, olajos bőr porblémájára!
Ma megyek még egy tasit venni, meg kipróbálni a többit.
Ja a tasinak még felét se használtam el egy alkalommal, tehát még gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Úristen!!!!
Eszméletlen jó!
Minden pénzt megér!
Ma megyek még egy tasit venni, meg kipróbálni a többit.

lokodilaura

2013. január 25.

nagyon szuper kis arcpakolás! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

nagyon szuper kis arcpakolás! :))

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

PEG-400 1 0

Áttetsző, színtelen, ragadós folyadék. A PEG-400 vízzel elegyíthető, nagyon jól oldódik acetonban, alkoholban, de gyakorlatilag oldhatatlan zsírban és ásványi olajokban. A CosIng hivatalos besorolása szerint emulzió stabilizáló és kötőanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.