Annemarie Börlind

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Értékes hialuronsavval és tengeri növényi kivonatokkal csökkenti a szárazság okozta ráncokat.
  • Papirusz fitosejtek támogatják a bőr regenerációját.

nagyer78

2016. december 8.

A sorbettel együtt használtam, de nem hidratált eléggé, ott is leírtam, hogy a használata utáni napon az egész arcbőröm egy az egyben lehámlott. Nagyon fura volt, nem tudom a krém okozta-e, vagy más, de nem mertem többet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. május 27.

Már másodjára: Át- és felértékelem ezt a krémet, mert egyre jobb róla a véleményem, minél több ideje használom!!!
Kezdetben panaszkodtam rá, mert a hyaluronsav nálam más termékeknél is, ennél is, azzal a kellemetlen hatással jár, hogy kipirosodik, sőt kicserepesedik tőle a szám! Annyira pedig nem lehet vigyázni a felkenésnél, hogy semennyi se kerüljön az ajkakra! 10-14 nap után azonban ez a probléma megszűnt! A bőröm hozzászokott!
Majd pedig az arcbőröm a kezdetinél sokkal jobbat mutat tartós használat után! A hatása, lassan azt is mondhatom, hogy csoda számba megy, mert feltűnően nagyon jó: valóban képes csökkenteni a ráncok mélységét, sőt a kevésbé mély ráncokat el is tünteti és valahogy tisztább, teltebb képet ad az arc néhány hét használat után. A múltkoriban vettem újra egy tégellyel, és ott a boltban mondta egy keresgélő vevő (hozzám hasonlóan 60 fölötti! hölgy), hogy nekem olyan jó az arcbőröm, hogy ha ezt használom, ő is ilyet vásárol! Kell ennél nagyobb dicséret?
Ma már nem is érzem hiányát, hogy drága kozmetikai kezelésekre járjak, mert azoktól sem lenne jobb a bőröm! Igaz, más termékekben is (arclemosó, éjszakai szérum) váltottam néhány hónapja, és lehet, hogy a hatások összeadódnak, de úgy vélem, ez a krém az alap!

Kiegészítésként pedig

dava véleményéhez: A Müllernél 9530 forintért vettem ezt a krémet nemrég. Minden relatív, de ez szerintem nem különösebben drága! Így vitatkozom az értékelésednek ezzel pontjával! A krémnek igazán szépek az összetevői, és nagyon jó a hatása! Én nemcsak nappalra, de ha nem is minden este, de elég gyakran kenem fel éjszakára is, és még így is feltűnően sokáig kitart az 50 ml-es tégely, mert nem kell sok belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 27.

Kiegészítésként pedig

dava

2015. március 11.

Édes anyukámnak vásároltam meg ezt a krémet, régóta keresi ő is a megfelelőt a bőre számára. Nagyon meg volt és meg is van elégedve, mai napig ezt használja. Elég száraz a bőre neki is, és rozaceas. Nem pirosodik ki az arca, sokkal puhább és frissebb mint eddig. Születésnapjára vettem neki, hát nem volt olcsó mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Ina

2015. január 28.

Úgy látom kicsit megváltozott a megnevezése, de szerintem maga a krém ugyanaz maradt!
Nekem nagyon száraz és vízhiányos is a bőröm (ha nem kenegetem rendszeresen, még bizonyos helyeken "hámlani" is hajlamos, amúgy meg állandóan húzódik), viszont a legtöbb krém "túl sok". A szérumos megfelelőjét már jó ideje használom, de így ősztől magában az is kevésnek bizonyult. Éjszakára használom a szérummal kombinálva, és nagyon bevált. Éjjel feltölti a bőrömet, reggelre puha és valahogy egyenletesebb lesz az egész bőrképem. Valóban vegyes bőrre is jó, mint ahogy írják, mert amúgy minden nehezebb krémtől ki szoktam pattogni, ettől meg még az esetleges kipirosodások, pati kezdemények is visszahúzódnak, megnyugodnak. Szóval összességében nálam a magasabb ára ellenére is *5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Cyperus Papyrus Leaf Cell Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Papiruszból származó növényi sejtek, melynek antioxidáns és bőrvédő funkciója van. A fitosejtek csökkentik a nedvességvesztést a bőr felső rétegeiben, így a bőr intenzívebb védelmet kap a külső hatások ellen.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.