Annemarie Börlind

Ár:   3440 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2011. november 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló nappali krém UV-szűrővel, mely diszkrét, természetes színárnyalatot és frissességet nyújt minden bőrtípus számára. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Állati eredetű alapanyagot nem tartalmaz.

Porcelán, sárgabarack és barna árnyalatban.

laszti

2017. június 5.

Nekem túl gazdag ez a krém, ezért télen szoktam használni, igaz, akkor meg egy alapkrém fölé. Finom barackillata van. A színe nem fed erősen, így szükséges hozzá a korrektor, illetve szükség esetén a fixáláshoz púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

lujzi

2015. február 9.

a porcelán árnyalatot vettem meg (netről). nagyon elégedett vagyok vele, könnyen kezelhető, nem ül meg a pórusokban, és szép bőrképet ad. ennek ellenére gyakorlatilag láthatatlan. szerintem nem is drága, mert igencsak kevés kell belőle egy alkalomra. arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy a vége felé miképpen fogok boldogulni a fémtubussal, de ez egyelőre a jövő zenéje. addig is max pont.

update: végül nem használtam el, nehéznek, fullasztónak bizonyult a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

update: végül nem használtam el, nehéznek, fullasztónak bizonyult a bőrömön.

bcs

2014. április 5.

A Müllerben csak két szín közül lehetett választani, így a világosabb (ám mégis rettenetesen sötét) barackra tettem a voksom. Elég pici kis tubus, sokallom érte az árát. Pláne ezt gondoltam, amikor felkentem, mert baromi természetellenes színe van, kb egy megbarnult répára hasonlítok vele. Persze ez egy kis idő után valahogy halványul és nem lesz olyan zavaró, de akkor sem tűnik természetesnek. A másik meg, hogy nagyon pici a fedése. Nyilván nem is arra való, de kb 0, amellett hogy színt ad az arcnak. Amiért mégis 4*-ot adok rá, hogy rájöttem, hogyan is tudom jól használni. Egy kis tégelyben összekeverem egy színtelen nappali hidratálóval, és így masszírozom be a bőrömbe. Így már jól hidratál (mert amúgy meg nem vettem észre, hogy hidratálna) és ami a legjobb, hogy nem is vagyok tőle narancssárga. :D Bár újravenni természetesen nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Trixi

2013. december 29.

Most vettem ezt a színezett hidratálót azzal a céllal, hogy téli szabadtéri programokon, amikor nem szeretnék talpig sminkben lenni, de mégsem a natúr valómban mutatkoznék, legyen egy krém, amely védi az arcom a hidegtől, picit elfedi a bőrhibákat, és ad valami színt is a hóka bőrömnek. Figyeltem az összetevőkre is, ezért ezt a krémet választottam. Alapjában jó választásnak bizonyult, a célnak megfelel, és kellemes érzés a bőrön. Egy bajom van csak vele, hogy bár a száraz orcákon tökéletes, a T-vonalamat nagyon zsírosítja, kis idő múlva zsírban tocsog és fénylik a homlokom, ezért vonok le egy pontot.
Dec. 29-én: többszöri használat után észrevettem, hogy pattanások jelentek meg az arcomon, amit neki tulajdonítok. Lehet, hogy kevesebb krémet kell felkennem, mert tömítette a pórusokat. Viszont már nem zsírosodik annyira a T-vonalam, hosszabb időre matt marad a bőröm. A pattanások miatt nem örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 29.

gelus

2013. július 8.

Pár napja vettem magamnak a porcelán árnyalatot, mert szerettem volna kiváltani az alapozómat valami könnyebb, de színezett arcápolóval. Az első tapasztalatom az, hogy nagyon jól hidratál, tényleg bársonyos lesz tőle a bőröm és az enyhe színének köszönhetően elfedi a pici bőrhibáimat.
Úgy érzem szeretni fogjuk egymást hosszú távon is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 8.

Úgy érzem szeretni fogjuk egymást hosszú távon is :)

kreat

2013. március 5.

A barack árnyalata van meg, nyáron jó volt, de most a világosabb árnyalatát fogom megvenni, mert nagyon hulla színem van.
Meg vagyok vele elégedve, az illatát imádom, a fedése enyhe, szép természetes színt ad az arcnak, nekem is fénylik egy idő után a bőrömön de engem ez nem zavar mert így van természetes hatása :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

manócska

2012. december 15.

Számomra tökéletes ez a krém. Barna színben rendeltem, ami meglehetősen sötét, de az arcom teljesem beszívja, így felkenés után olyan mintha természetes barna lenne, de ez kb. 10 perc után teljesen a bőröm színéhez alakul. Tényleg bársonyos tőle a bőröm, nem fénylik, megfelelően matt marad egész nap. Egyenletes bőrfelszínt biztosít. A fedése közepes, de ez nem alapozó, így nem is vártam tőle, hogy tökéletes legyen, de a pattanások nem látszanak át rajta. Annyit viszont tud, mint a clinique színezett hidratálója, (előtte ezt használtam) viszont jelentősen olcsóbb. Mivel amit ígér azt maradéktalanul teljesíti, az ára is megfelelő, és kevés kell belőle, ezért nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 15.

mano

2012. július 27.

Nekem a legvilágosabb, porcelaine árnyalat van meg, olyan színezett hidratálót kerestem, amivel nyáron kiválthatom az alapozóm és ami a legfontosabb: nincsen benne szilikon, mert az én bőröm nem bírja. Persze a piacon kapható szinte összes BB krémben van, szóval nem volt egyszerű ilyet találni. Sok fedése nincsen, éppen hogy csak mondhatni, de szépen mattítja a bőrt és sminkelni is jó rá. Nyáron magában használom korrektorral, de azt amúgy is minden színezett hidratáló/BB krém mellé használnom kell a kényes részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Alice83

2012. június 28.

Na ez is azon színezett terméket sorát hosszabbítja, melyet a bőröm hókasága miatt nem tudok megvenni:S..tetszene de minek ha a színe elüt a nyakamtól vagy a vállamtól..ilyenkor elkeserít, mivel natúr cucc, elvileg nem káros, hidratál és akár egy alapozót is kiválthat vele az ember lánya..és hát árban még megfizethetőnek mondható..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

Katie27

2012. május 16.

Nemrég vásároltam meg és már nagyon kiváncsi voltam milyen, reggel fel is avattam, többen megjegyezték milyen szép a bőröm, bársonyos, friss és üde:):) Tény, hogy emellett azért kenem mással is(sok féle Ilcsi), de megelőlegezem neki az 5-öst:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0