Apivita

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: StIldikho, Módosítva: 2021. február 18.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a maszk a zsíros/aknéra hajlamos bőr ápolására ideális zöld agyaggal és az orvosi szappanfűvel mélyen kitisztítja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, ezáltal segít gátolni a mitesszerek, pattanások kialakulását. Propolisz kivonat tartalma antiszeptikus hatású és segít fenntartani az egészséges bőrflórát. Aloe, kamilla és búzafehérje kombinációjával lágyabbá és ragyogóbbá varázsolja a bőrt. Levendula illóolaj tartalma nyugtatja és erősíti a bőrt. Formulájában antioxidánsokban gazdag Görög hegyi teából készült infuzum helyettesíti a vizet. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nem tartalmaz: parabent, szilikont, ásványi olajat, propilén-glikolt, butilén-glikolt, ethanolamint, fenoxietanolt, ftalátokat, PCM-t, NM-t.