Apivita

Ár:   1896 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2020. június 22.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a maszk szőlőmagolaj, szőlőmag kivonat és A-vitamin kombinációjával segít láthatóan simítani a finom ráncokat, miközben rendszeres használata hozzájárul a bőr feszességéhez. Olívaolaj, Q10 koenzim, E-vitamin, hialuronsav és panthenol tartalma hidratálja, puhítja a bőrt és fokozza rugalmasságát. A pacsuli illóolaj regenerálja az érett bőrt. Formulájában az Olümposz hegységben gyűjtött, antioxidánsokban gazdag Görög hegyi teából készült infuzum helyettesíti a vizet.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dipalmitoyl Hydroxyproline Biosaccharide Gum-4Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Dicaprylyl Carbonate eo Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract aPogostemon Cablin Leaf Oil iSodium Hyaluronate h 0 0Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Panthenol eo I v 0 0Water / Aqua Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tocopherol a I v 2 2Xanthan Gum ti I eu Phospholipids h Bisabolol gy Caprylyl Glycol eo I h Sodium Acrylates Copolymer Disodium EDTA PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Cetearyl Glucoside ti I eu Ethylhexylglycerin Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Hydroxypropyl Methylcellulose ti I eu Ubiquinone a Decyl Glucoside ti Cellulose Polyglyceryl-10 Stearate eu Mannitol h Cetyl Palmitate eo 0 0Sorbitan Palmitate eu Allantoin gy 0 0Sorbitan Olivate eu Retinyl Palmitate a I v 2 2Phenoxyethanol ta Alcohol al Parfum/Fragrance i Hexyl Cinnamal i Limonene i Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Benzyl Salicylate i I f Geraniol i Hydroxycitronellal i Linalool i Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gica81

2020. november 13.

A boxban volt ez az arcmaszk, ami picit csípte a bőrömet, de nem lettem tőle piros. A hatását tekintve az arcom hidratált és puha lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

kacibog83

2020. október 30.

Egy kis wellness érzésre vágytam, így arcradírozás után gondoltam, hogy kipróbálom ezt a maszkot. Sajnos engem is csípett, konkrétan a szám feletti részt, az ajkaim meg szinte lezsibbadtak tőle. Ránéztem az összetevőire, hogy van-e benne mentol, vagy mi az, ami ezt a kellemetlen érzést okozza, de nem jöttem rá. 10 perc után lemostam, de kijelenthetem, hogy semmi különösebb hatását nem tapasztaltam, ennél még egy avon-os arcmaszk is többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

bongi

2020. október 28.

Égett tőle az arcom, ami eddig semmilyen maszkkal nem fordult elő. Orrfacsaró az illata. Nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Nagyon kellemes, nem tolakodó illatú. Az én bőröm szinte teljesen beszívja, a maradékot egy nedves vattakoronggal lemosom. Nyakra, dekoltázsra is tettem belőle. 2-3 alkalomra elegendő mennyiséget tartalmaz egy csomag. A bőröm hidratált és feszesebb lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Pávácska

2020. július 15.

Karakteres illatú (gondolom a pacsuli miatt), de nekem egyáltalán nem volt zavaró. Használta után a bőröm sima, feszes lett. Arcomra, nyakamra, dekoltázsomra vittem fel és szinte teljesen beszívta a bőröm. A maradékot könnyű volt lemosni. Tudja, amit egy hidratáló maszknak tudnia kell. (Nekem nem csípte, nem égette az arcomat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

orsid

2020. július 5.

A Beauty boxban volt.nagyon erős illata van,itt már eleve nem lett szimpi.felkenés után égette az arcom,nem vártam,1 perc után le is mostam.hatásáról így nyilatkozni nem tudok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Lewanda

2020. június 28.

KM boxban volt, ki is próbáltam, de rettenetesen égett tőle az arcom. Mivel kemény vagyok, megvártam a 10 percet, szerencsére nem pirosodott ki az arcom, de nem vettem észre különösebben semmilyen hatást, a kellemetlen 10 percen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Oil, Dicaprylyl Carbonate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Panthenol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Palmitate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Glucoside, Hydroxypropyl Methylcellulose, Polyglyceryl-10 Stearate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Glucoside, Hydroxypropyl Methylcellulose, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Pogostemon Cablin Leaf Oil, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.