Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló összetevőinek köszönhetően bársonyosan puha érzetet kelt az ajkakon. Limitált kollekció, melynek csomagolásán megjelenik Dita Von Teese logója.

352 pearl Artdeco Dita Art Couture Velvet Ajakrúzs
Ár: 2500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost
Artdeco Art Couture Lipstick Ajakrúzs 290,340 árnyalatokban
Ár: 1000 Ft/db+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
blankasara

2016. május 10.

Pár nappal ezelőtt divatbemutatóra kaptam komplett Artdeco sminket. Bár ismertem a márkát, valahogy sosem próbáltam ki korábban a termékeket, de ez a rúzs csoda. A számát sajnos nem jegyeztem meg, de egy nagyon szép mély burgundi vörös színnel festettek ki és egész estén át hibátlanul tartott. Biztos, hogy bevásárolok belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Gogo89

2015. március 24.

Furcsa, hogy ehhez még nem írtam véleményt pedig nagy kedvencem évek óta. Szinte tökéletes. Két árnyalatom is van belőle mind kettőnek ugyanolyan jó a minősége. Rettentően pigmentált és tartós. Még az evés ivást is bírja egész nap, max halványul a szín de nem kopik foltosan. Kicsit szárít de tekintve hogy nekem minden rúzs nélkül is könnyen kiszárad az ajkam nem tudom felróni neki. Ugyan olyan jó mint a MAC rúzsom, azt hiszem ez jól jellemzi a minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Flami

2013. november 14.

Hétvégén vettem a Joy napok keretében, régóta tartó szemezés után a 628-as árnyalatot. Gyönyörű színe van, pont az az árnyalat, amit imádok és nagyon finom vaníliás illata, szép csomagolása. Viszont nekem nem olyan tartós, nem éli túl sajnos az ebédet.

Jöttem felpontozni. Amióta megvan, csak ezt használom, az sem baj, hogy ebéd után újra kell kenni, egészen elképesztően gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

Makk Zsuzsó

2013. április 12.

Szintén Müller Outlet, 500 Ft, narancssárga színben. Még nem volt alkalmam rendesen teszteli, de egyelőre egész jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

karina

2013. március 15.

Nekem is megvan ebbol ketto, a 628 es a 637, nem is ertem hogy miert nem irtam eddig roluk.:) mindket azin csodas gazdag voros, nagyon pigemntaltak, szep matt finisuk van, es paratlanul tartosak!
Ja! Es annnyira isteni vanilias cukor illatuak!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Ja! Es annnyira isteni vanilias cukor illatuak!:)

Szütyő Beauty blog

2013. március 10.

A 615 és a 645 árnyalatot sikerült megvásárolnom, szintén a Müller Outlet üzletében. Nekem nagyon beváltak, csodálatos a színük, bár sajnos picit szerintem szárítja az ajkakat, de ettől eltekintve nincs vele probléma, tartós és extrapigmentált.
Itt bővebben írtam a Müller Outletről és az Artdeco x Dita zsákmányról:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Itt bővebben írtam a Müller Outletről és az Artdeco x Dita zsákmányról:

evelution

2013. március 6.

nekem is skerult beszereznem egyet és love,de nem hiszem hogy lesz még ott a muller outletben tobb: (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Nem szoktam más nőkről elnevezett kozmetikumot vagy főleg illatot hordani, elvégre én Én vagyok, és sokkal különlegesebb mint valami celebizé. (Bocs.)
De! A 628-as árnyalata megbabonázott ennek a rúzsnak. Mindig amikor Douglas környékén jártam "kipróbáltam" mert sajnos száradásra hajlamos a szám, de nem bántotta. Aztán egy szép nap hazajött velem. A hozzá való kontúrceruzával együtt. Amikor kinyitottam, meglepetés ért: a tesztereken, és a fotón sem látszik, hogy milyen szép a csomagolása is, fekete alapon szürke hajszálcsíkok, egy női profil rajza, Dita von Teese felirattal kiegészítve.
Egyben az egész nagyon szép, ráadásul tartós (a karácsonyi vacsorát, kibírta, ami nagy szó!) a színek gyönyörűek és intenzívek, nem szárít.
Hagyjuk a "mégiscsak egy úri vetkőzőnő rúzsát használom" előítéletet, kérek mindenkit. Ez egy jó rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.