Artistry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manyicili, Módosítva: 2013. november 17.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erős hidratáló hatású éjszakai krém. Akár 50%-al csökkenti a ráncokat.

Water / Aqua C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Glyceryl Polymethacrylate Butylene Glycol h 1 0Arachidyl Alcohol eo Glycerin h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Potassium Cetyl Phosphate ti Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer PEG-33 h Phenoxyethanol ta Behenyl Alcohol eo I al Peg-8 Dimethicone Squalane eo 1 0Hydrogenated Palm Glycerides eo I eu PEG-14 Dimethicone Arachidyl Glucoside ti I eu Parfum / Fragrance i Polysorbate-60 ti I eu Methylparaben ta I par 0 0Panthenol eo I v 0 0Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Disodium EDTA Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Tocopherol a I v 2 2Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Tetrahydrodiferuloylmethane a Phospholipids h Iodopropynyl Butylcarbamate ta Ubiquinone a Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Ethylparaben ta I par Butylparaben ta I par Glutathione a Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane a Lecithin eo I eu Isobutylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Bioflavonoids Proline Superoxide Dismutase a Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane a Zea Mays (Corn) Kernel Extract Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Hydrogenated Lecithin eu Ceramide 3 Beta Sitosterol

Moncsesz

2013. január 30.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a krémet Csak jókat olvastam és hallottam róla.
Közvetlenül Az Artristry essentials család után kezdtem el használni.
Amilyen elégedett voltam a márka hidratáló szettjével, ugyanakkorát csalódtam ezekben a termékekben.
Nem egy-két alkalmas kencézésről volt szó:: becsülettel elhasználtam egy -egy tégely nappali és éjszakai krémet. Ezek rendkívül jó hidratáló krémek, de annál nem többek.pontosan azt a hatást hiányoltam belőlük,amiért az ember lánya egy sima hidratáló helyett egy öregedésgátló mellett dönt. Az illata engem különösebben nem zavart. A csomagolást sem értem, ez egy nagy, viszonylag széles tégely, a krém igen nagy felületen érintkezik a levegővel.
Nekem nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

Közvetlenül Az Artristry essentials család után kezdtem el használni.
Nekem nem érte meg az árát.

Mila85

2012. augusztus 20.

Ajándékba kaptam.....hát 10 ezer felett van az ára....röhej. Olyan büdös erősen agyonparfümözött hogy még a dekoltázsomra se tudom elhasználni, mert megfájdul a fejem a szagától. Arcomra eleve nem, mivel teli van olyan összetevőkkel, amikre én érzékeny vagyok. Akkor se mernék használni, ha a bőrömnek megfelelő lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

manyicili

2012. április 14.

A nappali verziójához hasonlóan nagyon jól hidratál. Nagyon sok finomság van benne, kár, hogy tele tömték tartósítószerekkel és fölösleges állagjavítókkal, ráadásul a szaga is rémesen tolakodó. Ezzel együtt, bár a bőröm nagyon érzékeny, reggelre mégis hidratált és kisimult lett. Szóval nem rossz, csak ne lenne olyan büdi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Ubiquinone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Glutathione, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Superoxide Dismutase, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-33, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Phospholipids, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.