Astor

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   2000 Ft

Az egyedi kefe és a High-tech formula, amely rostszálakat is tartalmaz, megemeli és hosszabbítja a szempillákat. Csomósodás nélkül befed minden pillát, illetve E-vitaminnal, glicerinnel és növényi foszfolipidekkel ápolja azokat.

lisbeth10

2019. április 17.

Szerintem csak azért vettem meg, mert Heidi Klum volt akkoriban az Astor arca, de nagyon megfogott és nem bántam meg.
Hosszú, dús pillákat varázsolt, szinte, mintha műszempilláim lettek volna.
Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hosszú, dús pillákat varázsolt, szinte, mintha műszempilláim lettek volna.
Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják!

Katka0716

2017. november 7.

Nem gondoltam, hogy Astoros spirál lehet ennyire rossz. A keféje miatt vettem meg, de meg bántam. Egyáltalán nem tartós, pereg lefele. Nem győztem törölni a szemem alját a darabkáktól. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

vandanikoletta

2017. január 8.

Azthiszem akciósan vettem 1200ért. Eleinte nagyon utáltam. Szép hosszú pilláim vannak, de amikor ezt felkentem nagyon rovidnek latszodtak. Így hagytam és nem használtam. Aztán pár hónap múlva újra kipróbáltam és vao. Mintha műszempillám lett volna. Gondolom azert változott a véleményem, mert elkezdett beszáradni és így teljesen más eredményt tudtam vele elérni. Ha gyártanák lehet újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Kisu

2016. május 2.

Nekem egész szép pillákat csinál,bár elég egyenesen hagyja őket a többihez képest,de dúsít és hosszabbít cserébe.
Egész tartós,max estére kezd el lemászni és pandásítani.
Ami miatt nem kap max pontot az egyrészt az,hogy a teljes árához képest többet várnék tőle, illetve olyan duci a keféje,hogy alig tudom úgy kihúzni vele a szemem,hogy ne kenje össze a szemhéjamat. Eddig ilyen gondom egy spirállal se volt:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Egész tartós,max estére kezd el lemászni és pandásítani.

Jelizz

2016. április 27.

akciós volt 800 ft - 900 ft valamennyi volt, teljes áron nem venném meg! olyan nagyon semmilyen, nem jó a fogása, vastag, csomosít , maszatólodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

flora.hegymegi

2015. október 9.

Nagy csalódás ez a spirál ár-értékarányhoz képest. Az Astortól jobbat vár az ember. Elolvastam a kommenteket, és úgy vettem meg, a negatív kritikák ellenére,hátha nálam is beüt a ,,műszempilla-hatás", de...elmaradt a ,,wow". Tényleg igaz, hogy szinte alig van festék a tubusban, akkor inkább az essence-spirálok, amikbe legalább tudom, hogy tettek anyagot. Pereg, nem tart ki egész nap, nálam szemviszketést okoz, (pedig bontatlant vettem, nem volt beszáradva)szóval örülök, hogy 60%.-kal olcsóbban vettem meg, és nem dobtam ki annyi pénzt az ablakon. A 800 Ft os Lovely spirál ugyanennyit tud, és a fent említett tüneteket még 3 hónapos használat után sem produkálja. Már sírni sem tudok, mert félek, hogy ha belemegy a szemembe, vajon mi történik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Mackobunda

2015. augusztus 24.

Még az egy csillagot sem adnám meg, ha lehetséges lenne ilyen opció. Gondoltam nem adok a véleményekre és kipróbálom. Biztos másnak ki volt száradva úgy vették meg...de az enyém becsomagolt állapotban került hozzám.
- HIBA volt!
Ennyi pénzt kiadni a semmiért - aki használ spirált az szerintem tudja - hogy miért mondom ezt.
Kifestem 1000 réteggel és még akkor se csinál semmit, max. annyit, hogy picit dúsabbnak látszik a szempillám. Hatalmas csalódás!
A spirál feje egyébként nem lenne rossz... hogy jót is mondjak...ha már ott az az egy csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

- HIBA volt!

Demetrea

2015. június 4.

Nagyon szeretem, még akciósan vettem egyszer, de nem bántam meg! Ami miatt mégis csak 4 pontot adok neki az az, hogy két réteg mindenképp kell, hogy szépen látszódjon, továbbá úgy érzem, mintha a lehullott szempilláim összeszedné, ami viszont felkenés után irritálja a szemem. :/ (De szoktam látni is a kicsi szempillákat a festékben vagy a kefén.) Ha kihorgászom a kis szempillákat, akkor teljesen jól használható, de azért minden egyes alkalommal ezt megcsinálni elég bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Mazsika1997

2015. április 20.

Szerintem nagyon rossz ez a szempillaspirál.. Nekem nagyon hamar beszáradt és már az első használattól kezdve kb 1 óra múlva lepergett az egész. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

kanoc

2015. április 9.

Nagyon nem jött be. Se nem dúsít, se nem hosszít, olyan mintha be lenne száradva. Sokkal jobb szerintem az Astor Big & Beautiful False Lash Look, az dúsít is és hosszít is. Ezt nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.