Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: julie0812, Módosítva: 2013. június 28.

Water / Aqua Trimethylsiloxysilicate eo I szil Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Stearyl Behenate eo Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone ti I eu Propylene Glycol h Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitan Olivate eu Sodium Chloride Glycerin h 0 0Tribehenin eo Trisiloxane Methyl Behenate Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Methylparaben i I ta I par 0 0Hydroxystearic Acid ti I eu Propylparaben ta I par 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Iodopropynyl Butylcarbamate ta Butylparaben ta I par Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Retinyl Palmitate a I v 2 2Serica (Silk) Powder HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Panthenol eo I v 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Silica Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil a I eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum Ferment Saccharomyces/ Silver Ferment Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf Extract Caprylyl Glycol eo I h Sodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid i I ta Palmitoyl Oligopeptide pep CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Black 2 / CI 77266 sz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tournesol03

2019. június 25.

Akciós volt.. én meg nem hittem az itteni véleményeknek.. nagyon rossz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Akciós volt.. én meg nem hittem az itteni véleményeknek.. nagyon rossz!!

geraldin

2016. június 19.

Nagyon sajnalom, hogy nem olvastam el a velemenyeket rola, mielott megvettem volna. Hirtelen szuksegem volt egy vizallo spiralra es erre esett a valasztasom. Gyakorlatilag semmit nem er. Azt hittem, hogy a hosszu sortei miatt majd szepen minden szempillat eler es befed majd, de gyakorlatilag hasznalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

trixipixike

2014. január 28.

Számomra is csalódás ez a spirál. Hiba húzok rá több réteget,semmi. Csak átszínezi a pilláimat és annyi. Ettől csak jobb spirálokat használtam eddig. Sajnálom, mert nem volt egy olcsóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

nagyszandi94

2014. január 2.

Borzalmas. Vízálló spirált kerestem és sikerült a legrosszabbat megvennem. Tényleg semmit nem csinál a pillákkal akárhogy kenem. Mintha hozzájuk sem értem volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Kittina

2013. október 30.

A keféje nagyon pici, alig csinál valamit a pillákkal, mintha ki sem lenne festve. A vízállóságát is kifogásolnám, nem túl tartós, amiatt folyt már a szemembe is és eszméletlenül csíp, kivörösödött a szemem. Összességében nem jó spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

h.ancsi89

2013. augusztus 6.

Hát nem vagyok tőle elájulva... a lila testvérét már többször is újravettem, azt nagyon szeretem,de ebből sok réteg kell,hogy látszódjon is valami. nyárra akartam egy vízálló spirált,épp akciós volt,gondoltam csak jó lehet, ennyiért azért nem bosszankodom miatta,de legközelebb mást választok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. június 26.

A legrosszabb spirál, amivel eddig találkoztam. Nem hosszít, nem dúsít, és ami a legrosszabb, hogy nem is színez. Nekem hirtelen kellett egy vízálló spirál vizes programhoz, és mivel idén még nem vettem, beestem egy DM-be, és a Big & Beautiful név alapján, ez kell nekem, már vittem is. 5 réteget vittem fel, nem vicc, mire a szempilláimon látszódott, picit, hogy festék van rajta. De semmi határozott, pláne drámai, csak minimális, natural look. 5 réteg után pedig már pókhálósodott. Feladtam. Nem ajánlom senkinek, hogy vegyen ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 26.

julie0812

2013. június 18.

Nemrég kezdtem el használni, de többre számítottam, nem dúsít és nem hosszít. Ami még problémám vele, hogy nagyon kenődik, pedig vártam vele pár percig hogy megszáradjon, de így is. A szememet viszont szerencsére nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

lauran

2013. április 12.

Nagyon nem tetszik. Szinte semmi nem látszik a pillákon. Nulla hatásfokú, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

MissNickole

2013. március 31.

Mivel akciós volt (fele annyiba került mint az általam megszokott és kedvelt L'oreal) megvettem. Rossz döntés volt, gondolom azért árazták le, mert a kutyának nem kell egyébként:( Szerintem borzalmas a kefe is, a spirál maga is. Se nem lett hosszú, se nem lett dús tőle a pillám, de legalább a 3-ik 4-ik használat után még ritkulni is kezdett tőle, így abba is hagytam a használatát és a legelső lendülettel dobtam a kukába.. Legszívesebben be is perelném a céget, csak nincs kedvem évekig bíróságra járni. Senkinek nem javaslom a megvásárlását, ha ingyen adják sem! Ha lehetne mínusz pontokat is adni ez tuti -10 pont lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Wool, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Behenate, Dimethicone, Tribehenin, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Olivate, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol
Illatanyagok: Methylparaben, Sorbic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Butylparaben, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

A bőrápolókban használt arany egyik gyakori formája az aranykolloid, ami azt jelenti, hogy az aranyrészecskéket nanoméretűre (általában 1-15 nanométerre) méretezik, így egyenletesebben el tud oszlani az oldatban. A nanoméretű aranyszemcséket tartalmazó folyadék a szemcsemérettől függően vöröses vagy piszkossárga színű. Paula Begoun bőrápolási szakértő és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen olyan kutatás, mely bizonyítaná, hogy az aranynak lenne bármilyen pozitív vagy öregedésgátló hatása a bőrre, bár az aranykolloid esetében egy kevés kutatás azt támasztja alá, hogy a feltételezett bőrnyugtató tulajdonságai miatt hasznos lehet. A legtöbb kutatás azonban vagy nagyon régi, vagy csak egy nagyon kis csoporton végezték el, ami nem elegendő a hatékonyság bizonyításához.

Az olívaolajnak ból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.