Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: julie0812, Módosítva: 2013. június 28.

Water / Aqua Trimethylsiloxysilicate eo I szil Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Stearyl Behenate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Propylene Glycol h Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitan Olivate eu Sodium Chloride Glycerin h 0 0Tribehenin eo Trisiloxane Methyl Behenate Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Methylparaben ta I par 0 0Hydroxystearic Acid ti I eu Propylparaben ta I par 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Iodopropynyl Butylcarbamate ta Butylparaben ta I par Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Retinyl Palmitate a I v 2 2Serica (Silk) Powder HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Panthenol eo I v 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Silica Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentHydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractCaprylyl Glycol eo I h Sodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Palmitoyl Oligopeptide pep CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Black 2 / CI 77266 sz

Tournesol03

2019. június 25.

Akciós volt.. én meg nem hittem az itteni véleményeknek.. nagyon rossz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Akciós volt.. én meg nem hittem az itteni véleményeknek.. nagyon rossz!!

geraldin

2016. június 19.

Nagyon sajnalom, hogy nem olvastam el a velemenyeket rola, mielott megvettem volna. Hirtelen szuksegem volt egy vizallo spiralra es erre esett a valasztasom. Gyakorlatilag semmit nem er. Azt hittem, hogy a hosszu sortei miatt majd szepen minden szempillat eler es befed majd, de gyakorlatilag hasznalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

trixipixike

2014. január 28.

Számomra is csalódás ez a spirál. Hiba húzok rá több réteget,semmi. Csak átszínezi a pilláimat és annyi. Ettől csak jobb spirálokat használtam eddig. Sajnálom, mert nem volt egy olcsóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

nagyszandi94

2014. január 2.

Borzalmas. Vízálló spirált kerestem és sikerült a legrosszabbat megvennem. Tényleg semmit nem csinál a pillákkal akárhogy kenem. Mintha hozzájuk sem értem volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Kittina

2013. október 30.

A keféje nagyon pici, alig csinál valamit a pillákkal, mintha ki sem lenne festve. A vízállóságát is kifogásolnám, nem túl tartós, amiatt folyt már a szemembe is és eszméletlenül csíp, kivörösödött a szemem. Összességében nem jó spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

h.ancsi89

2013. augusztus 6.

Hát nem vagyok tőle elájulva... a lila testvérét már többször is újravettem, azt nagyon szeretem,de ebből sok réteg kell,hogy látszódjon is valami. nyárra akartam egy vízálló spirált,épp akciós volt,gondoltam csak jó lehet, ennyiért azért nem bosszankodom miatta,de legközelebb mást választok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Trixi

2013. június 26.

A legrosszabb spirál, amivel eddig találkoztam. Nem hosszít, nem dúsít, és ami a legrosszabb, hogy nem is színez. Nekem hirtelen kellett egy vízálló spirál vizes programhoz, és mivel idén még nem vettem, beestem egy DM-be, és a Big & Beautiful név alapján, ez kell nekem, már vittem is. 5 réteget vittem fel, nem vicc, mire a szempilláimon látszódott, picit, hogy festék van rajta. De semmi határozott, pláne drámai, csak minimális, natural look. 5 réteg után pedig már pókhálósodott. Feladtam. Nem ajánlom senkinek, hogy vegyen ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 26.

julie0812

2013. június 18.

Nemrég kezdtem el használni, de többre számítottam, nem dúsít és nem hosszít. Ami még problémám vele, hogy nagyon kenődik, pedig vártam vele pár percig hogy megszáradjon, de így is. A szememet viszont szerencsére nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

lauran

2013. április 12.

Nagyon nem tetszik. Szinte semmi nem látszik a pillákon. Nulla hatásfokú, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

MissNickole

2013. március 31.

Mivel akciós volt (fele annyiba került mint az általam megszokott és kedvelt L'oreal) megvettem. Rossz döntés volt, gondolom azért árazták le, mert a kutyának nem kell egyébként:( Szerintem borzalmas a kefe is, a spirál maga is. Se nem lett hosszú, se nem lett dús tőle a pillám, de legalább a 3-ik 4-ik használat után még ritkulni is kezdett tőle, így abba is hagytam a használatát és a legelső lendülettel dobtam a kukába.. Legszívesebben be is perelném a céget, csak nincs kedvem évekig bíróságra járni. Senkinek nem javaslom a megvásárlását, ha ingyen adják sem! Ha lehetne mínusz pontokat is adni ez tuti -10 pont lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Wool, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Behenate, Dimethicone, Tribehenin, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Olivate, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Butylparaben, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.