Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 2.

123 Rose Attraction - kissé mályvás árnyalat, egyéb jellemzőkben megegyezik a VIP nélküli változattal, amiből a 234 Raspberry Pulse-ről írok és el is válnak útjaink, merthogy nem mai darabok, menniük kell.
Sokat használtam őket, még a feliratuk is megkopott. Utóbbinak narancsos-rózsaszínes színe, mindkettő kissé fényes finishű, szépséges, viszont parfümös az ízük, ami nagyon nem tetszik, ahogyan a benne lévő parabén sem.
A parabén miatt ma már nem venném meg egyiket sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

A parabén miatt ma már nem venném meg egyiket sem.

katalinmester13

2018. március 26.

Az enyém még a VIP nélküli változat. 101 pink seduction árnyalat. Gondolom ez már nem mond semmit, mert jócskán nagykorú volt mire elfogyott. Gyönyörű halvány rózsaszín volt, rengeteg csillámmal. Teljesen elhasználtam, az utolsó csillámig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Unix

2017. július 7.

Nekem ebből egy barnás csillogós árnyalat van meg. Nem a legtartósabb rúzs. Evés ívás után újra kell kenni. Viszont egyáltalán nem szárítja az ajkakat sőt táplálja, hidratálja őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

papucsallatka

2015. június 18.

nagyon jó ez a rúzs, szépek a színei, krémes, nem szárít, sőt inkább hidratál, és nem csúnyán kopik, hanem beszívja a szám a színét, egy fuchsia színű van és egy piros, még mindig van, pedig évekóta meg van mindkettő és régen nagyon gyakran használtam őket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

Skylar

2015. január 26.

Alapvetően eléggé szárítják a számat a rúzsok, ez kivételnek számít, nagyon szeretem! Imádom a színét, jó az illata, és az állagának köszönhetően tartós de közben még is hidratáltak az ajkaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

marcsi11226

2014. november 3.

Jó pár éve vettem a Rossmannban 2 árnyalatban is (Deluxe Pink és Nude Kiss) kiárusításban db-ját kb. 200 Ft-ért. Egyszerűen imádom mindkét színt. A Nude Kiss már csak ajakecsettel használható, nagyon kevés van belőle, minden nap ezt használtam, amíg el nem fogyott. A pink most is megvan, és nagyon jól mutat a számon, nekem elég tartós is, és imádom hogy egy kicsit csillog az ajkaimon.
Nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Nagyon elégedett vagyok velük.

orsolyavarga

2013. november 24.

Ajándékba kaptam egy promóciós csomagban a Romantic Rose árnyalatot. Nem vagyok egy gyakori rúzshasználó, de ez egész jó. A színe tetszik, könnyű felvinni, DE: nagyon hamar lekopik (bár lehet, hogy csak lenyalogatom), és nekem borzalmasan szárítja a számat. Nekem csak a legutóbbi jelent gondot, de emiatt nem tudok max. pontszámot adni. Nem tudom, mennyibe kerül, mert kaptam, szóval az ár/érték arányáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

nurich

2013. október 8.

Egyet kell értenem az előttem szólókkal, hiszen tényleg nem egy extrém tartós rúzs, viszont a felvitele, az állaga, a színei és az érzés ami a viselésével jár azt hiszem kárpótol. Nem tudom ti hol vettétek, amit én vettem az nem volt ilyen drága, mint ami fel van tüntetve, ezért is tölt el örömmel, hogy árkategóriához képest egy minőségi rúzst kaptam. Amit kifejezetten szeretek, ez az első rúzs, ami nem áll meg az ajakredőkben egy bizonyos idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

rexike

2013. június 12.

Én nagyon szeretem,nem szárítja a szám, viszonylag tartós is. Az egyetlen probléma az ára :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

floracska6

2013. május 9.

Szeretem ezt a rúzst, már többször újravettem a kedvenc 800-as árnyalatomat belőle. Ez az árnyalat csillámpigmenteket tartalmaz és gyönyörűen dúsítja ennek köszönhetően az ajkakat. Finom az illata és elég tartós. Egyetlen technikai probléma vele, hogy a férfiak nem igazán szeretik a csillámpigmenteket viselni az ajkukon:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.