Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2012. október 18.

lohnerniki15

2018. november 14.

210-es, kék színű palettám van. Szép színei voltak, megtetszett. Azonban karcol, nehéz felvinni, rosszul pigmentált. Egyedül a legvilágosabb szín, ami jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

dynah13

2018. június 24.

Egy rozsaszines es egy smokey van meg belole, szeretem mindkettot nagyo, szepek es pigmentaltak a szinei, konnyu vele dolgozni, az applikatora is jo, de ha mas ecsettel veszem fel, akkor is jol funkcional. Akciosan vettem, igy plane megerte! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

LottiDarko

2017. január 11.

Nagyszerű, tartós, és rajtam is csillog:) És még a hozzá adott ecset is jó, pedig ez nem szokott gyakori lenni. Tartósnak is tartós:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

nelli00

2017. január 2.

A 110-es Sunny Morning in Dubai és a 120-as Latin night in Madrid van meg. Nem sokban különböznek, de mindkettő egy csoda! Már alapvetően ezekbe az elnevezésekbe beleszerettem, szóval nem volt nehéz a továbbiakban levenni a lábamról.
Alapvetően jól kihasználható paletta a sok szín miatt, amik egyébként nagyon pigmentáltak.Eléggé tartósak is, általában 8-10 órát vannak rajtam egyhuzamban és megsem mozdulnak. Azért nem adok 5 csillagot, mert vannak még nála extrábbak is, de azok nyílván már nem ebben az árkategóriában mozognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

raffaiadri

2016. október 17.

Nagyon szép színekből álló paletta. Nagyon szeretem. Gyakran használom, fogyóban van, de biztos, hogy újra veszem. Rengeteg szemhéj púderem van, de ezt használom a leggyakrabban. Szép csillogós színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

csillahox

2016. október 13.

50%-os kuponnal vettem, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A 610 Romantic Date in Paris árnyalatot vettem, nagyon imádom, élénk és gyönyörű színei vannak. Szeretem a lilát, illik is a szememhez. 4 árnyalt van egy palettán (az egyik fehér), ez kifejezetten tetszik. Nekem kellően tartós, nagyon intenzívek a színei, úgyhogy csínján is kell bánni a mennyiséggel, mert nagyon feltűnő hatást lehet elérni vele. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a merészebb sminket is. Applikátor is van hozzá, nem próbáltam, mert én legszívesebben az ujjammal viszem fel, de aki szereti annak ez plusz jó pont lehet. Tervezem, hogy más árnyalatokat is megvásárolok. Úgy gondolom, hogy csalódni biztosan nem fogok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Ari95

2016. augusztus 1.

600 Delicate Attention van meg. Nagyon ritkán használom, de nem az ő hibája cask uncsik a színei. De jól pigmentáltak, krémesek, könnyű velük dolgozni és tartósak is. A kialakítás nem tetszik a hullámok miatt, egyik színből több másikból kevesebb, nekem elég furcsa és ellenszenves. Sokallom az árát, olcsóbban is lehet kapni hasonló minőségű termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Evelyn7

2016. augusztus 1.

Intenzív jól pigmentált hosszantartó elbűvölő színek és a praktikus kialakításért szintén odavagyok. Kifejezetten party sminkek elkészítéséhez használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Szityike

2016. július 2.

Most jutottam hozzá nagyon kedvező áron- leárazva vettem az egyik ismert drogériában- így egyáltalán nincs bajom az ár- érték aránnyal.
Nagyon szépen, visszafogottan csillogóak a színei, számomra ez egy szuper natúr/ nappali paletta kis szaténos csillogással!
A 110 Sahara Gold van meg szuper barnás- barackos árnyalatokkal!
Jól pigmentált és egész tartós volt így első használatra!
Én csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

A 110 Sahara Gold van meg szuper barnás- barackos árnyalatokkal!
Jól pigmentált és egész tartós volt így első használatra!
Én csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

maow

2016. február 24.

Nekem a fekete verzió van meg, egész pigmentált, de egy kicsit porzik. A műanyag csomagolás nálam gyorsan megadta magát. Túladtam rajta, újra sosem venném, de amúgy ez az egész márkára is vonatkozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 42090, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.