Astor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító hatású korrektor, ami lágyan belesimul a bőrbe.

• elfedi a bőrhibákat
  • nem tömíti el a pórusokat

26timcsi

2019. október 11.

Az illata tényleg olyan mintha avas lenne. Én csak akkor használom ha valami "szépség" előjön az arcomon. Szépen takar és púderrel fixálva nekem bavállt,de tény,hogy nem lehet eldönteni,hogy mikor romlik meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Tinikorom egyik kedvenc korrektora, igazából nem tudom mit gondoltam akkor. Túl krémes, ilyen zsíros krém állaga marad a bőrön, ami ide-oda kenődik. Pattanásokat pont ezért nem is tudtam anno elfedni vele, mert rákentem a pattanásra, majd amikor púderrel fixáltam volna a lekent pattanást, lekenődött az arcomról a korrektor a púderrel együtt.
Szóval, felkentem, aztán így elmászkált minden felé. Szépek a színei, de szerintem ez egy borzasztó korrektor. :) Durva, hogy 2-3X biztosan újravettem anno, mert nem tudtam/hittem, hogy van jobb ennél.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kajla

2018. augusztus 9.

Nem tudom, hogy mit mondjak.. ez volt az első olyan korrektorom, amiről azt gondoltam, hogy na, ez az a nagybetűs Korrektor lesz. El is használtam belőle 2-t az évek során, aztán amikor a harmadikat újravettem, csalódnom kellett.
Pár perc alatt oxidálódott, és egyrészt nagyon mű hatást keltett, másrészt sárga volt a fejem.
Tényleg nagyon sajnálom, mert előtte tényleg imádtam, ezért megadom a 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

6vilag

2017. december 19.

Szemem alatt nőtt egy nagyon mérges pattanás. Az a fajta, ami csak van, nagy és fáj, de nem lehet se kinyomni, se vissza nem akar húzódni. Mit tehettem? Bementem a boltva, és ezt választottam. Arra a célra, amire nekem kellett, tökéletes. Csak a kérdéses területre használom, szerintem erre megfelelelő. Szine illeszkedik a böröméhez /001/, fed, bár talán kicsit szárít /ami nem olyan nagy baj/, és a helyén is marad. Célnak megfelel. Mondjuk nekem a fele is 100 évig tartana, kisebb kiszerelés is megtette volna, de hát ez ilyen. Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

gcintia

2017. június 9.

Nekem nagyon nem jott be. Ahogy felkenem kb negyed ora mulva megul a rancocskakban. Mar tul "jo" a fedese ezert maszkhatasa van. Nagyon nem eri meg az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

VanillaBlossom

2017. március 3.

Egyre többet csalódok az Astor márkában. Az ajakvajakat imádom, de a korrektoruk, spiráljaik.... Kiábrándítóak... Ha lehetne, ennek a vacaknak 0 csillagot adnék. Ami a boltban nem tűnt fel az az iszonyatos avas szag. A neon alatt szépnek tűnt, és a kis rúzsszerű kiszerelés miatt úgy gondoltam, hogy ezzel bizony jó lesz dolgozni. Azonban természetes fényben úgy néztem ki, mint valami bábú. A ráncokban megtapad, és akár mennyit hidratálhatok alá, már felvitelkor azonnal darabos lesz... Nagy pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

kiki04

2017. február 13.

Alapjáraton sajnos elég problémás a bőröm, ezért mindenképpen jó fedésre és hosszan tartó hatásra van szükségen.
Maga a korrektor nem olyan rossz a fedése közepes (bőrhibákra egész jó, szem alá viszont nem ajánlanám, mert beleül a ráncokba), a tartóssága viszont púderrel is csak 5-6 óra. Ezen kívül eléggé durván szárít, így tényleg csak a pattanásokra szabad tenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

enieni

2016. december 19.

Kb 2 hete vásároltam. Szépen fed, szép a kivitelezés, de az A SZAG....elviselhetetlen. Visszavittem a boltba, mert gondoltam megromlott, erre közölték velem, hogy ezeknek az alapozóknak van egy alap avas szaga és tényleg. Végigszagoltunk egy párat és mindnek ugyan ilyen szaga volt. Nem venném újra, akkor sem ha szépen fed....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 19.

PinkBelleLab

2016. december 16.

Nem reg vasaroltam, mert kellett egy korrektor veszhelyztekre, a ritka napokra, amikor undorito a fejem :,) nem gondoltam volna, hogy ennyire jo, tokeletes fedese van, es azt is eltuntette, amit eddig nem tudott egyik korrektorom sem, kremes, konnyu kezelni, tetszik a dizajn is, nekem tokeletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.