Astor

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. október 5.

Kiszerelés:   7ml

• cushion applikátor a könnyű felvitelért
  • természetes, ragyogó fedés ami egész nap tart
  • lágy, könnyű textúra
  • C, E vitamin

zsulil

2018. július 2.

Ismét egy csalódás az Astortól. A Primer társával együtt vettem (Astor Skin Match Protect Primer SPF25) de nem fed, folyik, a szivacsával nem lehet dolgozni. Próbálkoztam, hogy ha szem körül nem is segít egy BB hatását kicsavarom belőle és arcra is jó lesz, de hát nem igen. Most már egy dologra hagyom meg, ha szemhélyra ha csillogó réteget akarok ebbe "tapasztom" bele (youtube videó ötlet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Alex0920

2018. május 12.

Én teljes mértékben elvoltam ezzel a termékkel, bár a szivacsos részének nem láttam értelmét, mert nem lehetett szépen dolgozni vele, így beauty blenderrel vittem fel mindig a terméket. A sötét karikák halványítására teljesen jó, igaz nem tünteti el teljesen, de én személy szerint nem is szeretem a beton fedést.
Egy bajom volt csak vele, hogy könnyen megült a termék a szem alatt kis csíkokban egy-két hunyorgás után, ezért és a felesleges szivacs miatt -2 pont.
Összességében nem rossz, de nem csodaszer, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Összességében nem rossz, de nem csodaszer, így nem fogom újravenni.

RhskZsanett

2018. március 20.

Miután megvettem, csak akkor olvastam itt róla a negatív véleményeket. Az első használat után pedig már meg is bántam, hogy megvettem. Az applikátorral nagyon jó dolgozni, ám a korrektor a lágysága, folyékonysága miatt napközben irritálja a szemem, könnyezek tőle. Sajnálom, mert jó nagyon a kiszerelése, illetve a hidratálás is fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

javi

2018. január 8.

Update: csillámok vannak benne (?!)
Nekem nem jött be. Túl folyós és a fedése gyenge. Örültem a szivacsos kiszerelésnek, de valahogy az sem működik, nem lehet vele rendesen eldolgozni. Elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Update: csillámok vannak benne (?!)

benczedizsu

2017. november 30.

Gyenge a fedése, nagyon folyós; a szivaccsal nem lehet jól dolgozni. 1-2 óra után mintha soha nem is lett volna a bőrömön. Astor szeretetem ellenére csalódás volt, nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

agica7

2017. november 3.

Nagyon jó kis korrektor. Szép fedés, szárító hatás. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon jó kis korrektor. Szép fedés, szárító hatás. 5*

Sz. Csilla

2017. október 14.

Nagyon tetszik, a színe tökéletes (sand) szepen fed, és nem szárit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Nagyon tetszik, a színe tökéletes (sand) szepen fed, és nem szárit.

snori

2017. október 3.

Maga a korrektor nagyon jó, én a világosabbat használom, ami teljesen jól illik a bőrömhöz. Viszont a kiszereléssel és a szivaccsal sem vagyok megelégedve. Nem használtam túl sokszor és keveset kentem fel az arcomra, viszont hihetetlen gyorsan fogy. Pár használat után küzdenem kell vele, hogy kijöjjön a tubusból a maradék. A szivaccsal egyszerűen nem tudom egyenletesen eloszlatni, de az még megoldható. Más formában, más applikátorral hihetetlen jó lenne! Így viszont túl sok időt vesz igénybe a használata. 1-1 csillagot levonok emiatt a két dolog miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Nero

2017. május 2.

A csillió kipróbált korrektor után óriási örömkönnyek, ha faszi lenne, elvetetném vele magam. Elfedi a lila karikákat, egységessé teszi az arcom, kitartó fickó, estig simán bírja. Simán küldöm pattanásra is. +pont a C és E vitamin tartalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Leander

2016. november 30.

Én nagyon szeretem. A 002 Sand színt használom, már többször is újravettem. Eddig ez a korrektor vizsgázott a legjobban nálam, simán verte L'oréalt és az Yves Rochert, no meg a Rimmelt. Szépen, de nem maszkszerűen fed, jó lehet rá alapozni és/vagy púderezni, egybeolvad az arcbőrömmel és aplikátora is praktikus, könnyen használható, és sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0