Atrix

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Kézkrémek

PiciCic

2019. február 21.

Emlékszem kb.20éve anyukám mindig ezt használta,néha csentem is belőle.
Nagyon kiszáradt a kezem így valami extra krèmet szerettem volna és erre esett a választásom. Sajnos csalódtam,mert már nem olyan,mint régen.Előnye,hogy könnyen beszívódik,ellenben kevésbé ápol.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Emlékszem kb.20éve anyukám mindig ezt használta,néha csentem is belőle.
Nem veszem újra.

gyula1971

2019. január 2.

Egy még a szocialista korszakból ismert márka. Ezt akkor még a bőrgyógyászok is a legjobbnak tartották. Illata is egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 2.

glau17

2018. október 3.

Régen a legeslegjobb volt, de tavaly óta valami allergiás nyavaja miatt már ez se elég intenzív télen, hogy puha legyen a kezem. De nyárra tökéletes, az egész család ezt használja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

gaz1ra

2018. július 25.

A tökéletes kézkrém télen-nyáron. Hamar beszívódik, nem hagy réteget, a legszárazabb kezet is gyorsan rendbehozza. Kíváncsiságból sok mást is kipróbáltam, de mindig visszatérek ehhez. Otthonra a tégelyes van meg, a táskámban pedig mindig van a tubusos kiszerelésből. Abszolút 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

vvv

2017. november 19.

Sok-sok kézkrémet próbáltam már életemben, de ez az abszolút kedvencem.
Kellemes az illata, nagyon jól ápol, ugyanakkor gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Sok-sok kézkrémet próbáltam már életemben, de ez az abszolút kedvencem.

szigabika

2017. november 6.

Nagy kiszerelés, kedvező áron. Hidratálja a bőrt, de télre az en kezemnek több ápolársa vannszüksége. Vékony rétegben gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

KisÉvi

2017. november 1.

Én már sok mást kipróbáltam, de végül mindig ennél maradok.Nappalra teszek egy jól záródó üvegbe, hogy magammal tudjam vinni. Éjszakára is be szoktam kenni. Én pont azt a vékony réteget szeretem amit ez a krém ad, mert attól érzem, hogy nem száraz, feszülős a kezem. Örülök, hogy még mindig gyártják, mert gyermek koromban az Anyukám is ezt használta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

foltanyicintia

2017. június 20.

Ez egy csodaszer. Még az ekcémás bőrömet is rendbe rakta. Igaz csak éjjelre lehet használni, mert elég zsíros krém és viszonylag lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

2016. december 15.

A KÉZKRÉM-nekem. Erős a nosztalgiafaktor, a nagymamám is ezt használta... Nappalra sok, de éjszakára csodás. Száraz sarokra is szuper. Az illata nagyon kellemes, szintén nosztalgikus gondolatokat ébreszt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

lillcso95

2016. november 25.

Nem voltam soha egy nagy kézkrémes, de ahogy öregszem, egyre érzékenyebb a bőröm. Egy kínaiban szereztem be irtó jó áron. A kiszerelése miatt csak este használom lefekvés előtt. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata és szerintem teszi, amit egy kézkrémnek tenni kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.