Australian Gold

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: princesskate87, Módosítva: 2016. június 8.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti, 25X sötét bronzosítót tartalmazó krém. Azonnali bronz barna színt eredményez, természetes instant DHA tartalmának köszönhetően.
A különleges keverék a Black&Blue; Blend tisztítja, nyugtatja és fiatalosan ragyogóvá varázsolja a bőrt. Aloe Vera és szilikon tartalma selymesen sima, puha és hidratált bőrt eredményez.

Illata: Trópusi gyümölcs

baadri

2019. április 8.

Minden AG-t imádok. Most Őt használom, de vissza fogok térni a Deviouslyra. Nekem az jobban bevált, de ez is teszi a dolgát. Nem szárad ki a bőröm és szép egyenletes bőrszínem lesz tőle. Az illatát pedig imádom, de ez mindegyikre igaz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

edusi

2018. december 10.

Már 1 hónapja használom, az illata miatt választottam ezt a krémet és nem bántam meg.Szép barna bőrszínt eredményez viszont ugyanúgy kiszárad a bőröm mint krém nélkül:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Renike087

2018. február 7.

Könnyen barnulok, viszont az arcom mindíg fehérebb, már - már sápadt marad. Hacsak nem megyek 2 naponta szoliba. Az pedig kicsit sok lenne. Szóval ezzel a szuper kis cuccal sikerült csak igazán jól labarnítani a pofikám anélkül, hogy leégne. Az illata is szuper, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

szandra0125

2017. január 27.

Nem rossz krém, az INCI valamivel szebb a társainál, barnító hatása számomra közepes (sárga tónusú, kreolos bőröm van). Állaga nagyon jó, kenhetősége magasan túlszárnyalja az általam eddig használt krémeket. Ára viszonylag alacsonynak mondható, de akinek elsődleges szempont a barnulás elősegítése,az inkább vegye a nagy tesókat (Deviously dark, Hardcore black), szerintem hatásosabbak! A 4* azért egyértelműen jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Pussycat

2017. január 16.

Szép színt ad a bőrnek. Az illata nagyon jó, az állaga kicsit zselés ezért könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos és foltos tőle a bőr. Az árát tekintve szerintem nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

bzsofi22

2017. január 4.

Nemrég kezdtem el szolizni, szám szerint 3 alkalmon vagyok túl, ezalatt 2 krémet próbáltam ki. Alapjában nagyon világos bőröm van, de ha nap éri könnyen barnul. A két krém közül ez lett az abszolut befutó, finom illata van, könnyen kenhető, jók az összetevői és ami a legfontosabb, hogy nagyon szép természetes(!) barna színt kölcsönöz már az első alkalom után is.
Igaz nem egy olcsó termék, de azt kapod amiért fizetsz. Bátran ajánlom másnak is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

CataKatinka

2016. augusztus 17.

Elfelejtettem magammal vinni a krémemet-így kipróbàltam ezt-az illata és a hatàsa is szuper-ahogy kijöttem a szoliból a làbam egyértelműen barnàbb volt-pàr óra múlva pedig szép egyenletes eredmény lett.Maximàlisan elégedett vagyok-ha a mostani krémem elfogy lehet hogy erre vàltok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

adrika128

2016. augusztus 5.

Jó kis krém, én meg vagyok vele elégedve teljesen. Világosabb bőröm van, de szépen meglátszik a barnaság a használatával, az illata pedig kicsit erős, de finom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Lina77

2016. június 13.

Rendszeresen járok szoliba de alig látszott valami barnaság.....Aztán megláttam egy AG prospektust a szoliban.Kipróbáltam mintában 1000 Ft volt ,de amikor kijöttem már akkor észrevettem hogy barnított...Rögtön megvettem nagy kiszerelésben és két hete használom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kellemes puncsos illata van, könnyen elkenhető és végre láthatóan barna vagyok!!!!Megéri a kicsit drágább árat mert tényleg használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

princesskate87

2016. május 25.

Nekem nem vált be, vettem egy drága testápolót.... A műtrópusi illatát viszont bírom :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak