Australian Gold

Ár:   900 Ft és 6600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisPicúr, az összetevőket feltöltötte: viktoriaaszodi, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   900 Ft és 6600 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti 45x bronzosítót tartalmazó krém.

A vitaminok és olajok kivonatának keveréke, helyreállítja és táplálja a bőrt, hogy az ördögien selymes legyen. A kendermagolaj feszesíti és megfelelően hidratálja bőrét az egészséges ragyogásért. Az Omega 3 és Omega 6 zsírsavak a shea vajjal kombinálva a hosszantartó barna színért.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Egyenletes barnaságot eredményez, nem hagy csíkokat, foltokat. Egyaránt használhatja férfi-nő, az illata erős de nem édes, kellemes. Könnyen kenhető, látványos eredményt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

EncsyCoconut

2019. augusztus 6.

Kíváló szolikrém, szuper illata van és tökéletesen teszi a dolgát!
Ráadásul az ujjaim között sem hagy foltot.
Az eddig kipróbált szolárium kozmetikumok közül a legjobb! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kíváló szolikrém, szuper illata van és tökéletesen teszi a dolgát!
Ráadásul az ujjaim között sem hagy foltot.
Az eddig kipróbált szolárium kozmetikumok közül a legjobb! ❤️

Fannad

2019. február 21.

Több krémet is kipróbáltam de mindig visszatérek ehhez. Sokáig elég, hatásos és jó az illata. Azoknak ajánlom akik a semlegesebb nem cukorka vagy trópusi illatokat szeretik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Axelandra

2018. december 4.

Illata fini, állagát is szeretem DE pont arra nem használ nekem semmit, amire szeretném :D
Nem barnultam gyorsabban, se nem tartott tovább a színem
Elég sokáig elég, kiadós mennyiség
Nyilván megfizetjük a márkát is vele, de megnyugtató, hogy nem lett tőle érzékeny a bőröm, nem lettem rá "allergiás"
Én még próbálgatok mást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nem barnultam gyorsabban, se nem tartott tovább a színem
Elég sokáig elég, kiadós mennyiség
Én még próbálgatok mást

CataKatinka

2018. október 19.

Korábban nem voltam erről ennyire jó véleménnyel, de tettem még néhány próbát és végül meggyőzött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Niki0215

2018. június 7.

Az A.G k közül amit kipróbáltam, szerintem ez a legjobb..illata is szuper, nem lesz szoliszagom utána..könnyen felkenhető, és szépen barnulok vele! Egyik kedvenc szolikrémem :) igaz árban szerintem húzós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

zakuroci

2018. május 30.

Abszolút csalódás. Se gyorsabban, se szebben nem barnultam le vele, mint nélküle. Sőt, nekem úgy tűnik, hogy nélküle sokkal szebben barnultam mint vele. Az illata túl erős, igazi szolikrem illat, nagyon sokat kell egyszerre felvinni belőle mert elég sűrű krém, igy hamar el is fogyott, szerencsére, mert biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Kriszta1988

2018. május 18.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, sajnos nekem csalódás. Egyáltalán nem barnulok tőle jobban vagy gyorsabban, olyan mintha nem is használnék semmit, sőt azonnali eredményt se produkál. Csak azért nem 1*, mivel tényleg könnyen kenhető és szoliszagom nincs utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Juli28

2018. április 22.

Régebben mindig drogériábol vettem a szolárium krémeket( dr. Kelen, any tan caramel) főleg a hidratáltság miatt és itt is elég gyakran olvastam, hogy a szoláriumban kapható krémek nem érik meg az árukat és nem tudnak sokkal többet. Hát erre most szeretnék rácáfolni. Nekem sokkal jobban bevált ez a krém, mint a drogeriasok!! Először is sokkal jobban hidratál a szolárium szagot is ténylegesen elveszi. Másodszor ezerszer jobban, szebben barnulok mióta ezt használom a lábaim egyszerűen tényleg csoki barnák lettek mindenki dicsérte azt hitték többet járok szoliba pedig csak ennek a krémnek köszönhető! És végül a barnaság sokkal de sokkal tartósabb mint előtte, szépen megőrzi a színt, alig kopik!! Szerintem sokkal jobban megéri ezt venni mint a drogeriás szoli krémeket! Igaz az ára kicsit borsos de sokáig kitart, nekem 3 hónapig elég volt úgyhogy heti 1x járok szoliba. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kmerci

2017. október 12.

Nagyon fontos számomra szolizásnál hogy hidratált legyen a bőröm ugyanis alapból száraz sajnos főleg hidegebb időszakokban. :( Ez a kedvencem, sajnos most nem tudtam beszerezni ezért most a 30x-os dark side AG-t vettem meg az is tökéletesen bevált! :) Szolizás előtti nap jól leradírozom a testem mindenhol arcot is beleértve és tökéletesen egyenletes barna bőröm van így. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak