Australian Gold

Ár:   4801 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: alexis, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolók

Barnaság-megőrző szoláriumozás utáni krém, öregedés-gátló, karcsúsító és testkontúr javító keverékkel, vanília illatú

Rendkívüli hidratáló és színmegőrző keverék 24 órás hidratáló és barnaság-megőrző hatással. A kendermagkivonat segít megőrizni a bőr mély barna színét, meghosszabbítja a kikopás folyamatát, egyben nagy hidratációs képességű kivonat is, mely természetes hordozója további létfontosságú barnaság-megőrző tápanyagoknak. Hidratáló, bőrtápláló formulájának segítségével tetőtől talpig selymes, puha bőrt eredményez – egész nap. Az intenzív hidratáló keverékek és az aktív, tisztán növényi alapú hatóanyagok formába hozzák, kiegyensúlyozzák és helyreállítják a bőr nedvességtartalmát. A vitaminok és a természetes nedvességpótlók kiemelik a bőr szépségét. Háromszoros hatásfokot biztosító öregedés-gátló és karcsúsító formula testkontúr javító keverékkel. A kornak hadat üzenő összetevők, mint a Q10 koenzim segítenek kisimítani a bőr finom pókhálóit, a ráncokat, egyben puha, bársonyos érzést biztosítva. Napi használata szemmel láthatóan növeli a feszességet, kiemeli a bőr tónusát, ragyogóvá varázsolva azt. Zuhanyozás, fürdés, barnítás után se hagyd ki.

Aquariusgirl

2020. március 29.

Én sem vagyok elájulva tőle. Teljesen egyetértek Sheila-val, én annyival vagyok előrébb - persze, lehet, h már azta ő is :-) - biztosan nem veszem újra. Amennyire sűrű, vaskos krém, ahhoz képest nem olyan tartós a hatása. Most a karantén idején - biztos, hogy a vízben sokkal több klór, vagy nemtom mi van, de rommá van száradva a bőröm - napi két kenés sem elég belőle :-(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

Sheila

2019. május 20.

Nem rossz, de:
- semmilyen karcsúsító-feszesítő-mittudomén hatása nincs (na jó, az is hülye, aki ezt elhiszi)
- barnaság megőrzésről nem tudok nyilatkozni, ha nagyjából rendszeresen szolizom...
- illata jó (vaníliás) de nem érzem kiemelkedőnek, és rajtam annyira nem is tartós
- annyira azért nem szívódik be könnyen, elég sűrű krém (nagyjából pont ezért utálok testápolózni, mert nincs idegem percekig gyömöszölni magam míg beszívódik)
- mocskosul drága
- cserébe viszont hatalmas kiszerelés
- a bőröm amúgy puha lesz tőle (mondjuk az én bőröm nem különösebben száraz, szóval nem nehéz e tekintetben a kedvemre tenni)
Naszóval nekem ez egy jó kis testápoló kellemes illattal, de egyelőre semmi több. Elhasználom, újra vétel még kétséges, de akkora adag, hogy kb fél életemre elég lesz. Nem pontozom le, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Nem rossz, de:
- mocskosul drága
- cserébe viszont hatalmas kiszerelés

dorottya87

2019. április 3.

Nálam Ő a Best 4ever!!!
Évek óta,csak őt használom testápolóként!
Gyorsan beszívódik,nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Nálam Ő a Best 4ever!!!
Évek óta,csak őt használom testápolóként!
Gyorsan beszívódik,nagyon finom az illata!

Fannad

2019. február 21.

Szolárium utáni testápolónak vettem, de már szoláriumozástól függetlenül hasznom. Főleg hűvösebb, vagy téli időszakban szeretem. Akkor van hogy csak ezt érzem elégnek. Isteni az illata. Nagyon sokáig lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Illori

2018. november 18.

Nagyon szeretem. Az illata maga a csoda. Hidratál, könnyen felszívódig. Én naponta használom szoláriumtol függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Ssszandi

2018. október 15.

A világ legjobb testápolója:) Az illata isteni, édes krémes vaníliaillat, de nem túl cukros. Olyan tisztaság és ápoltság illata van, még órák után is lehet érezni, többen azt hitték, parfüm van rajtam. Amikor először éreztem valakin, egyből eldöntöttem, hogy nekem ez kell, már másodszor veszem azóta újra. Sokáig elég, így az ára is elfogadható, megéri beruházni rá. A bőrt nagyon szépen hidratálja, beápolja szoláriumozás után, de én csak simán testápolónak is használom.
A szoliszagot teljesen elveszi. Az negatív benne, hogy amikor a végefelé jár, szét kell vágni a dobozát, különben egy csomó krém az alján maradna még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Nagyon jó! Vacilalltam a megvételen, mert nem olcsó, 5800ftert vettem a szoliban. Igaz 600ml körül van, tehát jó nagy adag. De megeri, nagyon puha lesz tőle a bőröm és eszméletlen jó illata van, ami tartós is. Rajtam se a tusfurdok/testapolok illata nem tartós, de ez egész jól érződik. Szeretem azt is, hogy pumpás, valamint jól néz ki a flakon :) Hogy a barnasag tartósabb tőle, azt nem vettem észre. De én nem is ebből az okból vettem meg, hanem gondoltam beszerzek valami "komolyabb" testapolot, ha már elkezdtem szolizni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Niki0215

2018. június 7.

Imádom! Szerintem a legjobb szoli és napozás utáni testápoló, meg úgy egyébként is! Az illata pedig...Isteni! Rendkívül jól táplálja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Vivienne88

2018. április 12.

Imádom szoli után, sima testápolásra is. Nagyon finom illata van, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. DE! Télen annyira kevés a boromnek, hogy el sem hittem. Amint hideg lett, annyira kiszáradt a lábam, hogy napi 2 kenés ellenére sem tudta azt a hatást biztosítani, mint nyáron. Ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

shatzy

2017. június 26.

Nagyon sűrű, visszafogott illatú krém. Nem veri oda a Garnier olajos (piros) testápolóját, nekem teljesen képes beszívni a bőrőm, tehát egész napos, hossszantartó hatását nem érzem. Nem szoli után használom csak, hanem rendes krémként. A ruhámat nem fogta meg, nem irritált. Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Propylene Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Panthenol, Squalane, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Tridecyl Trimellitate, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Tribehenin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Steareth-2, Triethanolamine, PEG-10 Rapeseed Sterol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Steareth-2, Triethanolamine, PEG-10 Rapeseed Sterol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Phenonip, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem szabványos INCI név. Egy parabénekből és phenoxyethanolból álló tartósítószer keverék.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0