Australian Gold

Ár:   5680 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2014. november 6.

Kiszerelés:   15 ml és 250 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti kozmetikum, 30x sötét bronzosító szoláriumozás előtti krém. Az erőteljes bronzosítók keveréke azonnali és hosszantartó bronzbarna színt eredményez. A nagy mennyiségű Kendermag-kivonat biztosítja a maximális hidratálást, regenerációt és bársonyos tapintást.

Fényvédőt nem tartalmaz!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DFI

2017. július 3.

Kence nélkül már neki sem kezdenék szolizni, bízom benne hogy így kevésbé káros. Eléggé hamar, 4 alkalom után már nyári barnaságot értem el vele úgy, hogy előtte évekig nem szoliztam, ezért megérdemelné az ötöst, viszont van ettől jobb: a Deviously Black.
A krémről: nincs olyan erős illata mint az alap krémnek, ez kakaósabb, jó sűrű ezért több kell belőle. Nem tudom hányadán állok vele, ha nem lesz a Deviously lehet újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

Rebuska

2017. május 13.

tavaly is használtam szoli krémet A.G.-tol ami csípős volt es ár arányban sokkal olcsóbb volt mint ez, de jobban teljesített. Az éven 1 havi szolizás után tértem rá erre a krémre de meg kell mondjam hogy krém nélkül hatásosabb a szoli mint vele.Krém nélkül enyhén szürke tónusúra barnultam krémmel pedig sárgásabbra. De egyrészt meg is kell dicsérnem, mert el nyomja a szoli szagot es tartósabb a szín egy picivel de semmi extra, jól hidratál ezért 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

szandra0125

2017. január 27.

Ez volt az első szolárium krémem. Nem volt viszonyítási alapom, de nagyon nagyon szerettem! Látványosan barnább lettem tőle, többször újra vettem, aztán a kezembe akadt a nagytesó (Australian gold 45x Deviously dark), ami számomra még hatásosabb volt, így átpártoltam arra! Világos bőrűeknek nem ajánlom, nekem sárgás-kreolos bőröm van, azon szuperül működik. Nálam egyértelműen 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Luiselotte

2017. január 22.

Az egyik kedvenc szolárium krémem.
Jól barnít, könnyű eloszlatni a bőrön , nem ragad ,hamar beszívódik és kellemes illata van és nekem kb. fél évig elég havi 2-3 használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Az egyik kedvenc szolárium krémem.

thewildone

2017. január 16.

Kedvenc szolikrémem, ez vált még be eddig a legjobban. Nem hagy foltot és gyönyörűen barnít. Viszont megdöbbenve olvasom, hogy sokan írjátok, mennyire jó az illata. Engem kifejezetten zavar. Ettől függetlenül szolifüggőknek tényleg remek választás, illat ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

kriszta0

2016. június 29.

Kis tasakkal vettem szolárium stúdióban (990.-). Örültem, hogy na most már végre, miután kijövök a szoliból egyből fog látszódni a barnaság, (30×os bronzosító), de mintha úgy látnám, hogy egyáltalán nem barnított, sőt...Az Accelerator sokkal jobban bejött!
Annyi pozitívuma van, hogy hazafelé áradt rólam az illata (kókusz(?)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Annyi pozitívuma van, hogy hazafelé áradt rólam az illata (kókusz(?)).

H4niko

2016. június 28.

Australian gold termékben még nem csalódtam. Ezzel is így voltam. Szeretem mert könnyen kenhető, nem hagy foltot, kellemes az illata és szép tónust ad a bőrömnek. Nekem nagy kedvencem. A Forever Afterral együtt használom és nálam nagyon tartós. Hetekig szép barna maradok. E nélkül kevésbé tartós, de ez szerintem normális. Ez nem egy önbarnító krém. Nem a legolcsóbb, de szolinként nagyon eltérő árakon láttam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

PiciCic

2016. március 20.

Kedvenc szolikrémem. Szép barna leszek tőle (mélybarnító csövesbe járok) és jól hidratál. Az illata átlagos szolikrémes,semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

CataKatinka

2016. január 10.

Nekem ez a kedvenc szolikrémem, szeretem az illatát az Acceleratorral felváltva használom , nekem muszáj hidratálnom a bőrömet a szolizáshoz, amit egyébként bőrgyógyász ajánlott az ekcémámra és tényleg segít, a krémet online szoktam megrendelni, mert a szalonokban nagyon drágán árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

absynthya

2015. április 19.

Szerintem ez férfibőrre lett kitalálva...Páromat egyből megfogta,és azóta is használ neki,nekem egy kalap ... nem ért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Isopropyl Lanolate, Panthenol, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Acetylated Lanolin Alcohol, PPG-20 Methyl Glucose Ether Distearate, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Isopropyl Lanolate, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Acetylated Lanolin Alcohol, Acetylated Lanolin Alcohol, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cannabis Sativa Seed Oil Peg-8 Esters, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, FD&C Red 40 Aluminum Lake, FD&C Red 40, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Zöld)