Australian Gold

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az extrém dominancia: 15x bronzosító erő, semleges illatú

Kendermag olaj, amely puhítja és kondicionálja a bőrt, felkészíti az UV-fény befogadására a maximális barnulási eredmény eléréséhez. A- és E vitaminok természetes hidratálóként hatnak a fiatalosabb külső fenntartásáért. Az azonnali hatású bronzosítók hatása 1-2 napig tart. Tan Activating bronzosítók, amelyek a melanin aktiváló anyagok forradalmi keveréke, előhozzák az egyénenként lehetséges legbarnább természetes színt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Aylawitch

2015. október 25.

Semmivel sem tud többet, mint az olcsóbb szolikrémek. Jó az illata, könnyen felvihető és hamar felszívódik. Szép egyenletes barna lesz a bőröm szolizás után, de ugyan ezt el tudom mondani Dr. Kelen szolikrémjéről is és van a kettő között jó pár ezer forintos különbség. :) Én általában 2 különböző krémet szoktam felváltva használni, úgy az igazi! Pl. Dr. Kelen krémjével felváltva használva tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

emese1989

2015. március 9.

Kifejezetten jól hidratál, és szépen barnul tőle az ember, de nekem nagyon nem tetszik az utószaga

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Gabriella1979

2013. augusztus 12.

Egyik szolikrém sem éri meg az árát, amit szoláriumokban lehet kapni. Nagyon dícsérik a Dr. Kelen krémet és a DM sajátmárkás Sundance szolikrémét -szolispray-t is- , ez utóbbit én is kipróbáltam, ugyanolyan jó mint ez. Csak cirka 5 ezer forint különbség van a kettő közt. Szóval jó a cucc, de vegyetek mást, az olcsóbb is ugyanezt tudja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Avicky

2013. augusztus 12.

Eddig 4 Australian Gold szolizás előtti krémet használtam, most kettő flakonosat vettem: Legally Dark es a Sinfully Black. Felváltva használom őket. Nem látok különbséget -az illaton kívül- e két krém között. Hidratált és barna lesz a bőröm tőlük. Nem mondom hogy pótolhatatlanok az Australian Gold termékek, de most rákattantam ezekre, lehet hogy a reklám és a hírnév miatt...

emyke

2013. június 8.

Nekem ez a krém egyáltalán nem jött be.Ahoz képest hogy 15X bronzosító van benne nem ér semmit,a szolis csaj ajánltta hogy ő is ezt használja,azt hittem hogy majd gyönyörű barnán jövök ki,de nem így lett.Viszont jól hidratál és nagyon jól kenhető,egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Dolorez

2013. január 18.

Abszolút bejött!
Nagyon világos bőröm van,nyárra mindig el akarom érni a szép melegbarna színt.
Nagyon finom az illata,kihozta a bőrömből a legsötétebb színt,amit el tudok érni és napokig tartott a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 18.

Abszolút bejött!
Nagyon világos bőröm van,nyárra mindig el akarom érni a szép melegbarna színt.

vira.15

2012. december 5.

Drága, és mint már sok A.G termékek, ez sem vált be.
Mondtam a csajnak a szoliban, hogy nem barnulok, hiába megyek 9 percre, hiába kenem magam ezekkel a krémekkel semmi hatása nincs. Ez előtt már három A.G terméket is kipróbáltam. Aztán mondta, hogy próbáljam ki ezt, ez a régi és erősebb, mint a új Black. Megvettem 5250 Ft-ért, a felét el is használtam és most ott áll a polcon. Számomra az A.G. semmit nem ér. Az illatuk jó, a csomagolásuk nagyon tetszik, de ennyi, inkább hatása legyen, mint csilli-villi csomagolás. Az 1200 Ft-os Dr. Kelen krém sokkal jobban bevált, és egy csöppenetet olcsóbb is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Drága, és mint már sok A.G termékek, ez sem vált be.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)