Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

7 az 1-ben testápoló amarántmag-kivonattal és jojobaolajjal, mely segít javítani a bőr megjelenésén; egyenletes, napcsókolta ragyogást kölcsönöz, mely minden egyes használattal fokozatosan alakul ki.

7 jótékony hatása, mellyel fokozhatod bőröd megjelenését:

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ForraiTimi

2019. június 20.

Jó az illata és kicsit feszesebb tőle a bőröm. A "napcsókolta" hatást úgy éri el, hogy apró aranyszínű csillámokkal vonja be a bőröm, egyszóval barnító hatása nincs, vagy legalábbis nem vettem észre. Este fürdés után szoktam felkenni az egész testemre, várok vele egy 10-15 percet, hogy beszívja, aztán felöltözök. Másnap is észre lehet venni a csillámokat a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Majida

2019. május 25.

Finom csillámokkal és finom illatal rendelkező kellemes testápoló puha hidratált érzet a bőrön csillogás miatt inkább nyári kiegészítő😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

fblnk

2018. június 20.

A nyár nagy kedvence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

A nyár nagy kedvence!