Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon Hajdúsító balzsam könnyű formulájával segít rugalmasabbá, teltebbé és dúsabbá tenni a frizurát. Kollagén komplex-szel, mely a hajszálak rostjain keresztül behatolva teszi a hajszálak átmérőjét vastagabbá, így keltve dúsabb és erősebb hatást a frizurának minden egyes használattal.

• erősíti a haj belső szerkezetét
  • könnyű formulája nem nehezíti el a hajat
  • minden hajtípusra, különösen a vékony, tartás nélküli hajra

fdorottya

2017. szeptember 11.

Csak azt tudom elmondani, mint a samponjáról. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Csak azt tudom elmondani, mint a samponjáról. Semmit nem ér.

alexandra_domotor

2015. február 4.

Mostanában sokat van felkötve a hajam, megmosás után vizesen, így kissé összegubancolódott, ezért gondoltam előkapom újra a fiókból és a sampon leöblítése után annyit kentem a hajamra, hogy mindenhol érje és 2 perc bemaszírozás után leöblítettem a hajam és fantasztikus lett tőle. Hajam szinte megújult, kócmentes, friss, illatos lett. Mivel amúgy nem használom, így heti egyszer egy felfrissítésre mindenképp alkalmazom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Baabbii95

2014. május 7.

Kipróbáltam, elhasználtam, de többet nem fogom megrendelni. Ennél vannak jobb balzsamok is.
Nekem azért sejmes lett tőle a hajam és úgy ahogy kitudtam fésülni. De az illata az nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

TimiK

2014. április 10.

Teljesen kiszárította a hajam ez a hajdúsító termékcsalád, gyapjas, nehezen kifésülhető haj az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

black_cico

2014. március 5.

már hajmosás közben éreztem, hogy ez nagyon kevés lesz, olyannyira mintha fel sem kentem volna, ahogy öblítettem le éreztem, hogy a hajam gubancos, még vizesen is durva tapintású, sajnos azonnal öntenem kellett rá egy másik balzsamot, mert nem akartam, hogy letörjön a hajam a szárazságtól.. dúsításról nem tudok nyilatkozni, mert alapból is dús hajam van, igazából csak megpróbáltam milyen, mert rendelt Nővérem, mert neki nagyon dícsérték..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

valakiii

2014. február 13.

a samponjaval egyutt anyukam rovid,vekonyszalu,lelapulo hajara csodaszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

a samponjaval egyutt anyukam rovid,vekonyszalu,lelapulo hajara csodaszer:)

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.