Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hajdúsító balzsam vékonyszálú hajra.

hvcs

2015. január 25.

Ez volt az egyetlen "dúsítónak" címkézett hajápló termék, amitől valaha is tényleg dúsabbnak tűnt a hajam. Persze csak a következő mosásig tart a csoda, és nem is lehet mindig használni, mert aztán felépülnek a hajban a szilikon- és keményítőlerakatok. De hiába átmeneti és szilikonos, egy gyenge, lelapuló hajú embernek csodálatos érzés, amikor olykor-olykor sűrűnek és erősnek érezheti a haját. (És annak is néz ki.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

maniko90

2013. január 8.

Az illata nagyon jó, és tartós, mint a legtöbb samponnak és balzsamnak az avonnál, de egyáltalán nem dúsította a hajam, sőt. A samponnal együtt használtam, és én azt vettem észre, hogy csak elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

linda.labik

2012. december 9.

A legjobb illatú balzsam, amit valaha is használtam. Csillagos 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

A legjobb illatú balzsam, amit valaha is használtam. Csillagos 5-ös! :)

H.Zsanett

2012. április 12.

csak úgy, mint a samponnal meg vagyok elégedve, hiába szárít egy kicsit a samponja, pakolással orvosolható!!amivel nem csak a tapintása lesz puhább de hosszú távon a hajadnak is jót teszel vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Evie

2012. január 15.

Az illata jó, amúgy a hajam könnyen kezelhető, de ettől a balzsamtól és a hozzá való sampontól rosszabb állapotú szokott lenni,mint amilyen valójában. Lapos, és zsíros lett tőle. Nem tudom, hogy a balzsam vagy a sampon hibája-e, de semmiképp nem veszek többet Avon sampont...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Lanie

2011. augusztus 8.

Én meg vagyok vele elégedve, az illatát is kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Én meg vagyok vele elégedve, az illatát is kedvelem.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

a sérült hajra valót használtam...hát több kevesebb sikerrel...hamar hozzászokott a hajam és el is nehezítette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

sokkismalac

2011. július 3.

Ez régen nagyon nem tett jót a hajamnak (hajhullás, korpásodás, stb.)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Ez régen nagyon nem tett jót a hajamnak (hajhullás, korpásodás, stb.)...

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.