Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Luxus hajápolás 5 féle értékes olajjal - fantasztikus hatás! A leöblítendő pakolás mélyen táplálja a hajat, segít hihetetlenül fényessé és ragyogóvá tenni a frizurád.

• intenzív hajpakolás heti egyszeri használatra
  • segít hihetetlenül fényessé és ragyogóvá tenni a frizurád

ReiHUN

2019. május 16.

Módosítom korábbi véleményem! Nem igazán tetszett, de már jó barátok lettünk!
Félhosszú, normál hajam van, de szeretném megőrizni a vágás utáni épséget, ezért döntöttem a termék mellett! Akciósan érdemes megvenni, a samponjával együtt használom és kellemes hatása van hosszú távon, selymes haj, ami nem nehezül el. A hajvégekre szoktam belőle tenni, így talán nem is baj, hogy nincs benne olyan sok, de normál áron nem biztos, hogy bevállalnám a terméket, Müller saját márkás balzsamja is tett ennyit és az alapvetően is jobb árban van. De ezt is megkedveltem, az illata nekem kellemes és még egy napig szoktam kb érezni az illatát mosás után. A két hajmosás közti időn nekem nem igazán módosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Módosítom korábbi véleményem! Nem igazán tetszett, de már jó barátok lettünk!

Szandihh

2018. november 30.

Imádom!! Használata után sokkal könnyebben kifésülhető a hajam, hihetetlenül puhítja is. :) már kétszer újra vettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

laura20020201

2018. május 20.

Csomagban vettem a balzsamjával és samponjával együtt. Az én hajamat viszonylag eléggé zsírosította, cserébe tényleg puha volt, az illata pedig isteni! Összességében egy átlag sampon, ami elég nagy zsírosító hatással bír... De, minden fejbőr és haj más-más nálam így fejtette ki hatását, másnál lehet nem jelentkezik ez. Egy próbát megér, veszteni való nincs, akit meg nem zavar a zsírosítás, annak pedig nyugodt szívvel ajánlom!
A zsírosítóhatása miatt csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

A zsírosítóhatása miatt csak 4*

FairyFox

2018. május 10.

Engem kifejezetten zavar a szaga és a hajam zsíros és lelapult lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Engem kifejezetten zavar a szaga és a hajam zsíros és lelapult lett tőle.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Ez a fajta balzsam és társai nagyon bejönnek. Nagyon szép lesz tőle a hajam és puha is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Krin003

2017. április 18.

Alapvetően nem vagyok oda az Avon hajápoló termékekért (és amúgy az Avon termékekért sem), de gondoltam, teszek egy próbát, ha már "luxus",és tényleg ennyire ígérik. Kissé szálas a hajam, mosás után 2 napra már nem áll szép tincsekben, hiába a hajformázók, és abban reménzkedtem, hogy ez majd egy kicsit helyrepakolja. Nem is hagytam a hajamon annyi ideig, amennyit kellett volna, mert egyszerűen lefolyt a hajamról .Annyira vízszerű, hogy szó szerint, nem tudok mit kezdeni vele. Ma már a kifogyását várom, szinte csak bekenem vele zuhanyzáskor a hajam, hogy könnyebb legyen igazgatni és ne gubancolódjon össze. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Kremcica

2017. március 11.

Eléggé híg állagú, így hamar elfogyott. Tetszett az illata és valamelyest puhította a hajam, de azt a pluszt amit ígér nem adta meg. Egynek elment, nem zsírosított, kárt nem csinált, valamelyest karban tartotta a hajam. De újra nem fogom venni, van ennél sokkal jobb pakolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Kori

2017. február 20.

Szintén "hajnövesztősmindentkipróbálós" időszakom áldozata. Nos, a luxus megnevezést enyhén szólva túlzásnak érzem. Egy nagyon-nagyon híg, felvitel után eltűnő, felejthető illatú valami. Hiába hagytam sokkal tovább a hajamon a javasoltnál, a "hihetetlenül fényes és ragyogó" végeredmény elmaradt. Pozitívuma, hogy néhány használatra volt csak elegendő, nem sajnáltam, locsoltam a hajamra rendesen, de sajnos hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Virvatuli

2017. január 30.

Jó kis termék ez, bár nálam valamiért egyenetlenül teljesített. Egyszer nagyon szép fényes, puha, göndör lett tőle a hajam (ezt várnám bármilyen balzsamtól), a következő alkalommal viszont élettelen és fénytelen maradt, kicsit össze is tapadt. Nem tudom, ennek mi lehetett az oka, de összességében meg vagyok elégedve, az illatát szerettem, és mivel akciósan vettem, meg is érte az árát. A hátránya, hogy a kiszerelés a fél fogamra sem elég, ezt a mennyiséget kb. 5 alkalommal elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

Borsmenta

2017. január 27.

Amíg ezt nem használtam, éjszakánként manók csomózgatták a hajamat nagy körültekíntéssel, mert reggel alig bírtam mindig kifésülni, pedig használtam balzsamot. Mára már felhagytak ezzel, ennek a terméknek köszönhetően. Nagyon szeretem, jó az állaga, az illatát a párom is szereti, selymes lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető.Ami még előny, hogy nem kell "órákig" a hajon tartani mégis megteszi a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Choleth-24 ti I eu 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)