Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pussycat, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Micellás technológiával készült, szulfátmentes formula, amely gyengéden tisztítja a hajat, valamint segít megóvni annak ragyogó színét, anélkül, hogy elnehezítené. A hajszín még élénkebb és hosszan tartó lesz.

Minden hajtípusra, kifejezetten ajánlott súlyosan károsodott és festett hajra.

zonga

2019. március 31.

Eddig engem sem győzött meg. Tényleg egyáltalán nem habzik. Tisztítani tisztít, az tény. Mondjuk mosás után raktam a hajamra jó kis pakolást, most egész jól néz ki. Meglátom, meddig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

fokyandi

2019. február 10.

Nagy reményekkel telve rendeltem meg, hogy lesz egy jó kis kímélő samponom. Azt tudtam hogy nem fog annyira habzani, de amikor kipróbáltam egyáltalán nem habzott. Olyan volt, mintha balzsammal dörzsölném a fejem. Mosás után nehezen tudtam megszárítani a hajam, mert egyszerűen zsíros volt. Másnap reggel úgy néztem ki, mintha egy hetes mocsoktól fénylene a hajam. Semmi tartása, frissessége nem volt, tincsenként össze volt állva. Ennyi erővel akár sima vízzel is moshattam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Flamingo992

2019. január 23.

Ez a sampon egy borzalom...Nem habzik ,nagyot csalódtam benne.Kétszer használtam de többet sem fogom.Pedig nagyon sok reményt füztem hozzá,hogy majd valami hiperszuper sampon lesz de nem volt az....
Kuka!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Kuka!!!

Noncsikaaa

2019. január 6.

Szerintem brit tudósok még mindig vizsgálják, hogy mire jó ez a samponnak gúnyolt lónyál.
Csak azért használtam kétszer, mert elsőre nem hittem el, hogy tényleg annyira rossz! Az hagyján, hogy egyáltalán nem habzik, de szó szerint semennyire, teljes kudarc a használata, képtelenség eloszlatni a hajon (mit hajon, fejbőrön, mert arra viszont rátapad)! Az illata mindezek mellett annyira tömény, hogy nem bírom elviselni, egy elfuserált köhögés elleni kanalas orvosság illatára emlékeztet! Hihetetlen, hogy semmire nem jó ez a termék, de legalább jó drága! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

olahtimii

2018. szeptember 30.

Csatlakozom az előttem szólóhóz. Használhatatlan sampon, nem lehet normálisan eloszlatni, habzás 0, még szerencse, hogy kis flakonnal vettem, és hasonlóan én is nagy mennyiséget nyomok a tenyerembe, egyrészt, hogy fogyjon, másrészt hátha így mindenhova jut a samponból, de reménytelen az egész...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Eoryorsi

2018. szeptember 23.

Én vagyok az első értékelő 😎 Hol is kezdjem? Ez a sampon legrosszabb amit valaha használtam. Csökkentett habzás van a flakonra írva, de ez annyit jelent, hogy felkenem és abszolút nem habzik. Szerintem még annyira sem, hogy eldolgozzam a fejecskémen.. A hajamat szárítja mint általában az Avonos samponok. Nem fogom újravenni soha többé. Az egyetlen pozitívum amit írhatok róla azaz, hogy lassan elfogy mert minden mosás alkalmával kb. negyed flakonnal nyomok a fejemre hátha tudok vele hajat mosni 🤣

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Hidratálók: Sodium PCA

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.