Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   150ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Belülről kondícionálja a hajat és védelmet nyújt a külső felületének.

Mélyen hidratál.

Erősíti a haj szerkezetét.

Pille17

2019. február 9.

Évekig csak ez volt a kedvencem, nagyon szépen ápolta a hajam. Könnyen kifésülhető volt, szerettem az illatát, puha volt a festett hajam. Az új csomagolásút még nem próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

olasz78

2017. május 11.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Nekem nem zsírosította a hajamat. Nagyon puha lett tőle a hajam. Igaz hajbalzsamnak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Ella

2017. március 29.

Szálkás (!!!) és töredezett lesz tőle a hajam és mégis ragad, hiába mosom ki rendesen. Nagyon durva, hogy éppen egy táplálónak hirdetett termék roncsolja az ember haját. Szerencsére legalább nem büdös, gyógyszertári kenőcs illata van. De akkor is egy nagy 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

DikieGirl

2017. március 11.

Nagyjából egy éve vettem meg amikor több mint 50%-kal olcsóbban hozzá lehetett jutni. Elég ritkán használom, de olyankor kicsit többet a kelletnénél. Nagyon szeretem az illatát és hihetetlen puha is tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Nikoletta8

2017. február 17.

Nagyon tetszik a hatása és az illata, nem egy nélkülözhetetlen termék. De jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Nagyon tetszik a hatása és az illata, nem egy nélkülözhetetlen termék. De jó

kittiana1

2017. január 20.

Sziasztok!:)
Több mint egy hónapja használom egy másik termékkel párhuzamban.
Negatívumok: Zsírosodik tőle a hajam,nem egy olcsó termék,az illata kb 1 napig tart maximum
Pozitívumok:Puhább lesz tőle a hajam,jó illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Sziasztok!:)
Több mint egy hónapja használom egy másik termékkel párhuzamban.
Pozitívumok:Puhább lesz tőle a hajam,jó illata van

buboshus

2016. november 10.

Sziasztok,
nekem nem vált be. Csalódás. Sőt, most azt kutatom, hogy mit vegyek, mert úgy érzem ettől egyre rosszabb a hajam állaga.
Száraz, seprű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Sziasztok,
Száraz, seprű.

eperturmix

2016. október 15.

Nekem csalódás,pedig a hajvégapolóját szeretem.Samponnal használtam balzsam helyett,hogy ne zsírosodjon a hajam túl gyorsan,de tudom,hogy vártam,hogy fogyjon el.sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

balankaa01

2016. július 20.

Finom illat (ami az én hajamom napokig érezhető), csodás hidratálás, bár lényegesen tovább hagyom a hajamon mint kéne.. 1-2 órát. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Kremcica

2016. július 7.

Sokadik tubusomnál tatok és nagyon jó hatása van. Puhít, fényesít. Az illata is jó. Együtt szoktam használni az Avon argánolajos hajvég ápolójával így még szebb lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.