Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Shadow Erase komplexet tartalmaz, mely segít akár azonnal illeszkedni minden bőrtónushoz, hogy láthatóan javíthasson a szemkörnyék külsején.

• a sötét karikák halványabbak lehetnek
  • a szemkörnyék bőrének textúrája simább lehet
  • a szemkörnyék kipihent külsőt kaphat
  • a nők 91%-a javulást mutatott a szem alatti sötét karikák külsejében*
  • 2 heti használat után a sötét karikák külseje csökkenhet*
  • kényelmes applikátorral

kabocika

2019. július 24.

Sajnos bárhová kenem szemkörnyék/karika, nagyon csíp. Eddig még egyetlen szemkörnyék ápoló vagy szemránckrém nem okozott ilyen kellemetlen érzést a felkenés után, mint ez. A szépségért szenvednék is-azonban még a karikáimon sem javított.
Ajándékba kaptam, de nem fogom megvásárolni, ha elfogy. Pedig örültem volna, ha azt nyújtja, amit ígér - még a csípés ellenére is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

annodobo

2018. szeptember 5.

Nem tudom ez mi ez, de nekem nagyon tetszik. Reggel használom és nagyon hatásos. Olyan, mintha krém és korrektor lenne egyben. Nekem nem csíp, simítja a bőrt és halvanyítja a kialvatlansag foltjait. Nem vártam tőle csodát, de amit írtak róla az újságban, arra megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Abdreao

2018. május 12.

A legtöbben szerintem félre értitek ezt a terméket. Ez nem szemkörnyék ápoló, hanem korrektor (így írja a termékleírásban is), tehát nem közvetlenül a szemhéj környékére való, ezért is tapasztalhattok a legtöbben csípő érzést. A korrektort a sötét karika vonalára kell rávinni, ami nekem nappali egy reggeli használat mellett látványosan megvilágosodott. Azért szeretem reggel használni, mert kis bizsergető érzést kelt a szemem alatt, így pillanatok múlva már nem is álmos a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Pindusz

2016. március 12.

Keresem a lehető legtökéletesebb szemápolót számomra, így megrendeltem ezt a terméket.
Sajnos csalódás volt, lassan a tubus végére érve én sem tapasztaltam semmi különöset, egyetértve az előttem szólóval: csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

szpirita

2015. november 4.

A csomagolás és az ígért hatás alapján gyanús volt, hogy ez valami hasonló lehet az Anew Genics szemkörnyékápolójához. Összevetve az összetevő listát, azt kell mondanom, hogy teljesen ugyanaz. Szóval, akit érdekel, hogy milyen, nézze meg ott a véleményeket. Ami engem illet, semmi extrát nem éreztem. Hidratál, kicsit színez és csípi a szemet.
Csalódott vagyok, hogy megvettem egy olyan krémet, amivel nem voltam túlságosan megelégedve, mert az új csomagolás és név alapján valami új formulára számítottam. Ócska trükk ez az Avontól, meg nyilván én is naiv vagyok... Valaki tud esetleg ajánlani valamit, ami tényleg jó sötét karikák ellen?

Update: Rohadtul csípi a szemet! Nem kicsit, hanem iszonyatosan. Már egy jó ideje használom és semmi pozitív hatást nem észleltem. Még egy zavaró dolog: mintha nagyon finom homok lenne benne, olyan érzés, amikor felkeni az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

kelithyn

2015. szeptember 11.

Update: Már lassan két hete használom esténként és tényleg csinál valamit a sötét karikákkal! Kap még két csillagot, ha így folytatja, megtarthatja! (Egy csillag még mindig mínusz, mert csíp!)

Hogy mennyire hatásos, még nem tudom, mert csak pár napja használom és nem nagyon vizsgálgattam magam, ráadásul a stresszfaktor is magas jelenleg a környezetemben (költözés, ovikezdés). Az viszont nagyon zavar benne, hogy nagyon csípi a szemem! Csak alatta kenem és nagyon figyelem, hogy az pici se menjen bele, de még így is! Mintha valamit párologtatna! :S Nem adom fel, mert rájöttem, hogyha gyorsan rákenek egy réteg jojobaolajat, akkor nincs gond, szóval pár hét múlva jövök egy update-el! Egyenlőre az irritáció miatt 2 pont (ha csak hidratálni akarnám, olyan krémet használnék)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

vegyesz001

2015. szeptember 8.

Kitartóan használom, de eddig én is úgy érzem, hogy a nullával egyenlő :S. Fedés szinte semmi és nekem is nagyon csípi a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Antioxidánsok: Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Melicope Hayesii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Urea, PEG-200, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Steareth-20 ti I eu 2 1