Avon

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Anew Intézetnél folytatott több éves laboratóriumi kutatásnak köszönhetően az Infinite Lift termékek segítenek megerősíteni a bőr támogató mátrixát, hogy a bőr feszesebb külsejű legyen. A szérum segít azonnal simábbá és feszesebbé tenni a bőröd külsejét.

A masszírozó görgő segíti a gyors felszívódást.

Kiszerelés: 30 ml

Barbe

2019. március 25.

Én is régóta használom a terméket, az tetszik benne hogy nem kell belenyúlni, elég lett volna egy kézkrémes tubushoz hasonló csomagolás, sima kinyomós, abba nem kell nyúlkálni azt nem szeretem!
A hatásával teljesen meg vagyok elégedve! Azt tudja amit ígér, de talán inkább 40fölötti korosztálynak indokolt a használata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

2014. március 25.

Már ezerszer megfogadtam, hogy semmiféle Avon krémet nem kenek az arcomra, mert eddig egy termék kivételével (amit meg is szüntettek...) mindig csalódtam. De hülye voltam, rendeltem egy ilyet. Nem is tudom mivel kezdjem, talán a csomagolással. Ez a görgős megoldás rettentően nem praktikus. A görgő totálisan felesleges, nem segíti a felszívódást, amúgy is egy elég gyorsan beszívódó szérum ez, teljesen felesleges egy kis fémhengert húzogatni felette. Amúgy pici is az a görgő ahhoz, hogy bármi hatása legyen az arcon, jó sokáig tartana azzal bedolgozni a bőrbe a teljes arcon. Valamint nagyon nem higiénikus, mert a szérum maradványok ott maradnak a görgőn, hacsak valaki nem veszi a fáradtságot, hogy minden használat után alaposan körbetörölgesse a görgőt, esetleg még alkoholos vattával le is fertőtlenítse, hogy a rákerült baktériumok ne kezdjenek el szaporodni rajta. A görgős dolog szerintem nagy idiótaság, ennél a terméknél mindenképpen. Maga a szérum egy zselés állagú, homályosan áttetsző cucc. Az azonnali hatást amit ígér én nem tapasztaltam, se nem simább, se nem feszesebb nem lett a bőröm, a hosszú távút pedig garantáltan nem fogom megtapasztalni, mert többet magamra nem kenem, az biztos. Ugyanis irritál, de nagyon, és nem csak az arcomat, de még a nyakamat is, amit eddig még soha semmi nem irritált. Szóval akciósan 3200-ért lehet venni 30 ml hasznavehetetlen szérumot, egy abszolút nem praktikus csomagolásban. Azt javaslom, hogy ha valaki feszesíteni szeretne ennyi pénzért, akkor vegye meg inkább a Dr. Scheller argánolajos szérumát. Én is azt használom tovább, ez a cucc pedig megy vissza az Avonnak sok szeretettel. (Egyébként Avonozok én is, szóval nem a márkával van bajom, mert pl. sminkek közül sok dolgom van tőlük, de a bőrápolási vonal az valahogy nem az erősségük.)
Feltöltöm az INCI-t, mert szerintem elég sokatmondó, ha korábban fent lett volna akkor tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Algae Extract, Hydrolyzed Wheat Gluten, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Tetrapeptide-4

PVP 0 0

Phytol eo I i

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.