KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   2 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. június 13.

Kiszerelés:   2 x 10 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 3499 Ft

Az INCI-listán az első 35 összetevő a gél, az utánuk következő többi a krém összetevői. (Vagyis a második víznél kezdődik a második összetevő lista.)

Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Ethoxydiglycol h I i Carbomer Sodium Polyacrylate eo Galactoarabinan Imidazolidinyl Urea ta PVP / Eicosene Copolymer Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Potassium Hydroxide Chondrus CrispusDextrin Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Urea h Glucosamine HCL Algae Extract eo I h Caffeine Disodium EDTA Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Yeast Extract a Maltodextrin PEG-60 Almond Glycerides eu Sodium Methylparaben ta I parOlea Europaea Leaf Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Foeniculum Vulgare Extract Medicago Sativa (Alfalfa) Extract i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Cocoglycerides eo I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Caprylic Triglyceride Ethoxydiglycol h I i Petrolatum eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Cetearyl Glucoside ti I eu Benzophenone-3 f Silica Sodium Polyacrylate eo Phenoxyethanol ta Carbomer Chlorphenesin ta C12-15 Alkyl Benzoate eo Potassium Hydroxide Dextrin Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice eo I h Disodium EDTA Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Thiodipropionic Acid Tribehenin eo Parfum / Fragrance i Mangostin Steareth-20 ti I eu 2 1Ceramide 2 Olea Europaea Leaf Extract PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Saxifraga Sarmentosa (Saxifraga Stolonifera) Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Passiflora Incarnata (Maypops) Extract Morus Nigra (Mulberry) Root Extract N-Hydroxysuccinimide Scutellaria Baicalensis Extract Palmitoyl Oligopeptide pep Foeniculum Vulgare Extract Medicago Sativa (Alfalfa) Extract i Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Biotin v Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 16035 sz

Ár: 3499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Dupla rekeszes üres tégely (Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém)
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Üres tégely (+belső fedő is), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DeeDee

2017. október 21.

Engem nem irritált nem csípett. Rossz illatot sem érzek, inkább semleges.
Viszont nehezen szívódott be és nem igazán tapasztaltam semmilyen hatást. Én a sötét karikáimra kerestem krémet és megelőzésképp a majdani ráncaimra. Hát nem vált be sajnos, ennyi pénzért pedig azért vártam volna valami pozitív hatást.

DeeDee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Engem nem irritált nem csípett. Rossz illatot sem érzek, inkább semleges.

Szepitesz

2017. augusztus 7.

Régebben használtam, akkor szerettem. Most kaptam egyet és nagyon büdös. Azért megpróbálom elhasználni, de nem vagyok lelkes....

Szepitesz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

vl

2017. március 18.

Már mikor megvettem büdös volt. Nem lettünk barátok.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Már mikor megvettem büdös volt. Nem lettünk barátok.

katuc77

2017. március 9.

Megmondom őszintén, mielőtt megvásároltam volna, nem néztem utána a véleményeknek. Az én szemem nem irritálta, szerencsére ilyen jellegű problémám nem volt vele soha. Sokáig szorgalmasan kenegettem reggel és este, gondosan a krémet is, a zselét is. De azon kívül, hogy maga a tudat megvolt, teszek valamit a szemkörnyék ápolására, na.... ezen kívül semmi más haszna nem volt az egésznek. Akciós áron vásároltam, szerintem fel annyiért sem, mint az itt feltüntetett ár, de ezt a pénzt sem érte meg. Nem vettem észre, hogy halványodnának a karikáim, vagy megemelné a szemhéjamat. Talán annyi, hogy hidratálta a szemem alatti területet. Nem használtam el, nem volt hozzá türelmem. Kb. a felénél kidobtam.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Mona29

2017. március 4.

Megvettem anno, de minek? Semmit sem csinált, de azt nagyon. Teljes pénzkidobás.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

kincsö

2017. január 15.

Kaptam .Kipróbáltam .Utàltam az Avont eddig is ,most kipróbàlvàn ezt a szemetet ,mėg jobban.Csip,irritàl.Hatàsa semmi.Ennyi összetevö egy krėmben? Te jó ėg 😕 Egyetlen centet sem ėr.

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

a12smuk

2017. január 8.

Csíp,irritál és egyáltalán nem szeretne beépülni a bőrömbe.Ráncaim nincsenek-na, ezt nem ennek köszönhetem-a szemem alatti duzzanatról meg tudomást sem vett,rohadtul nem érdekelte.... hatásfoka nulla,érdemes volt mind a háromszáztizenhat összetevőt beletuszkolni.Nem leszek a kísérleti alanya, soha többet.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Klarika01

Korcsoport: >54
2017. január 7.

Szeretem, nekem bevált.

Klarika01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 7.

Szeretem, nekem bevált.

incitatogranit

2016. december 1.

Anyukámnak volt régebben így én is kipróbáltam párszor magamon. Csípte a szememet pedig egyátalán nem kentem bele és a szemkörnyék bőrét irritálta. Maximum sarokra kennén ezek után mert az jó messze esik a szemtől. Avontól már amúgy sem vennék soha semmit mert túl sok a kegyetlen állat kisérlet amelyek hozzájuk köthetőek. Ha attól szinte kifolyik a szemünk amit piacra dobnak akkor mi lehet a kísérletezés fázisában:( Inkább bele sem gondolok:(
Kuka, semmit nem ér.

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Kuka, semmit nem ér.

Kise

2016. november 3.

A szemhéjra való gél esetében semmi lifting hatást nem tapasztaltam, sőt elég kellemetlen volt, nem akart beszívódni. A krémek hamar avasodtak, kukába dobtam még mielótt elhasználtam volna.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Urea, Algae Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Biotin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Sodium Polyacrylate, Algae Extract, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Tribehenin
Emulgeálószerek: PEG-60 Almond Glycerides, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetearyl Glucoside, Steareth-20, PEG-10 Rapeseed Sterol
Fényvédők: Benzophenone-3
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Steareth-20, PEG-10 Rapeseed Sterol
Illatanyagok: Ethoxydiglycol, Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Ethoxydiglycol, Parfum / Fragrance, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 16035
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.