Avon

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml + 2,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. október 29.

Kiszerelés:   15 ml + 2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az éjszakai elixír segít kisimítani a ráncokat, visszaadni a bőr rugalmasságát és csökkenteni a szem alatti táskák méretét. A nappali és éjszakai krém segít helyreállítani a szemkörnyék feszességét és rugalmasságát.

INCI: Fölül a krém listája, ami két színezékkel záródik. Ezt követően az elixír listája következik.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Butylene Glycol h 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Petrolatum eo Dilauryl Thiodipropionate a Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Oil Polymethyl Methacrylate Behenyl Alcohol eo I al Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Cetearyl Glucoside ti I eu Diazolidinyl Urea ta Ozokerite Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Carbomer Isohexadecane eo Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Oil Potassium Hydroxide Disodium EDTA Phytol eo I i Thiodipropionic Acid Polysorbate-60 ti I eu Crataegus Monogyna Fruit Extract Thiazolylalanine Caramel sz Mesyloxybenzyl IsobutylbenzenesulfonamideGlyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer h Malus Domestica Fruit Cell Culture ExtractC12-15 Alkyl Benzoate eo Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate Eclipta Prostrata Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Extract Tribehenin eo Melicope Hayesii Leaf Extract aXanthan Gum ti I eu Isomalt h Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Lecithin eo I eu Tocopherol a I v 2 2Steareth-20 ti I eu 2 1Vitis Vinifera (Grape) Fruit Cell ExtractPalmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-10 pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Palmitoyl Lysyl Aminovaleroyl LysineYellow 5 Lake / CI 19140 sz FD&C Red 40 sz 2 2Isononyl Isononanoate eo Petrolatum eo Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Ozokerite Silica Dimethicone Crosspolymer szil HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Polyethylene Dilauryl Thiodipropionate a Polymethyl Methacrylate Mica Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Oil Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Oil Retinoxytrimethylsilane BHT a I ta Phytol eo I i Water / Aqua Thiazolylalanine C12-15 Alkyl Benzoate eo Glycerin h 0 0Eclipta Prostrata Extract Mesyloxybenzyl IsobutylbenzenesulfonamideTribehenin eo Melicope Hayesii Leaf Extract aIsomalt h Malus Domestica Fruit Cell Culture ExtractSaccharomyces Ferment Lysate Filtrate Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Tocopherol a I v 2 2Xanthan Gum ti I eu Steareth-20 ti I eu 2 1Lecithin eo I eu Vitis Vinifera (Grape) Fruit Cell ExtractPalmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-10 pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Palmitoyl Lysyl Aminovaleroyl LysineTitanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

anemon

2015. november 28.

Sajos már nem lehet kapni:( Lila karikáimra ez volt az egyetlen krém, ha látványos javulást idézett elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

umpalumpa

2015. május 5.

Kerestem egy olcsóbb kategóriájú, de jónak titulált szemkrémet, Az összetevőket is néztem (nagyjából) és ez a termék régóta a kívánságlistámon volt. Most akciósan 2000-ért juthattam hozzá.
Még csak néhány alkalommal használtam, de főleg az elixír használata után nagyon látványosan simának látom a szemkörnyékemet. Nem szoktam Avon termékeket venni, mert régebben megjártam néhánnyal, de ez régóta izgatta a fantáziámat. Egyedül a körömlakk-szárító spray, amit bírok tőlük.
Szóval szerencsére nem tapasztaltam irritációt, csak simítást és puffadtság eltüntetést. Eddig 5-ös, Remélem nem kell visszajönnöm lepontozni, mert eddig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

Fanni91

2015. április 19.

BORZASZTÓ!!! Bele sem ment a szemembe es mar is csipi es konnyezik tole a szemem. Legszivesebben a kukába dobnám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Krisz78

2015. március 20.

Utálom az Avon termékek 99%-át, de ezt a krémet nagyon eltalálták.
Könnyen beszívódik, kellően hidratál, reggelre kipihentebb a szemkörnyékem.Felveheti a versenyt néhány magasabb kategóriás krémmel.
Iparfümérián még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Utálom az Avon termékek 99%-át, de ezt a krémet nagyon eltalálták.
Iparfümérián még az ára is kedvező.

dorsszika

2014. október 14.

Nem tudom nekem nem csinal semmit , enyhe mimikai rancaim vannak sajnos nem látok változást mondjuk meg csak egy hete használom .. Ár értek aranyban en féláron vettem igy nem vészes de teljes áron erős túlzás ha ennyi a hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 14.

lollippi

2014. szeptember 4.

Bár meglehet, könnyelműnek tűnik az ötös osztogatásom, de ez valódi csodaszer. A szemem a kontaktlencse viselésétől mindig kiszárad, különösen a szemem alatti rész, évek óta gondom van vele, és ha van is szer, ami elmulasztja éjszakáról reggelre, estére megint előjön. Már a kontaktlencse előtt is bajom volt ez egyébként, azóta erősödött. Ez viszont úgy hat, hogy vissza se jön napokig a szárazság, az összeráncosodott bőrfelület szinte látványosan azonnal kisimul. Az elixírt csak akkor használom, ha van ilyen bőrfelület, amúgy a sima krémet kenegetem, és önmagában a szárazságra, a szemkörnyéki bőr puhán tartására tökéletes! Kicsit drága mondjuk, a kiszerelés is pici, viszont ennek ellenére olyan könnyű krém mindkettő, hogy egészen pici kell csak belőle, így kétlem, hogy gyorsan elfogyna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

2014. február 25.

2014. 02. 15. Még csak kétszer használtam, úgyhogy még csak rövidtávú véleményem van. Kellemes állagú, könnyen beszívódó termék, nem irritál, használat után valahogy feltöltöttebb tapintású a bőröm, nem csak simán hidratált. Eddig 5-ös, meglátjuk mit hoz hosszabb távon.

UPDATE 2014. 02. 19.
3 napja viszket a szemem...mindkettő...nem tudom, hogy a krémtől-e, de elég furcsa egybeesés...most pár napig hanyagolom és meglátom mi lesz...nagyon szomorú leszek ha ettől viszket, mert a hatása tényleg nagyon jó, nem tudom pontosan megmondani miért, de reggel sokkal kipihentebb, szebb látványt nyújtanak a szemeim, és mintha a karikásság sem lenne annyira feltűnő, szóval nekem nagyon-nagyon bevált, de ha ettől viszketek akkor nem tudom használni...egyelőre nem vonom vissza a csillagokat, reménykedem, hogy véletlen egybeesés ez a szemviszketés...

UPDATE 2014. 02. 24.
Sajnos úgy tűnik tőle viszketett a szemem...6 napja használtam utoljára, azóta nem viszket...még teszek egy próbát, elkezdem újra kenni, hátha...de nagy reményeim nincsenek...

UPDATE 2014. 02. 25.
Ő a hibás a viszketésben, ma reggel ismét kentem, és most már megint viszket a szemem. Nagyon sajnálom, mert semmi nem csinált még nekem ilyen szép szemkörnyéket, a karikáim is halványodtak, valahogy az egész szemkörnyék olyan telt, kisimult, és érzésre is jó volt, felkenéskor is (akkor nem éreztem irritációt) meg egész nap olyan táplált bőr-érzetem volt vele...

Bajban vagyok, mert végülis nem a termék hibája, hiszen bárki bármire mutathat allergiás reakciót. Úgy döntöttem nem vonok le csillagot, mert ettől még nagyon jó hatású termék, és mivel vissza lehet küldeni az Avonnak ezért a pénzem sem bánja.

Összességében még ezután is ajánlom a krémet, sajnos úgy láttam mintát nem lehet rendelni belőle, úgyhogy nem lehet tesztelni, csak a nagy termékből, viszont ugye probléma esetén visszaküldhető. Szerintem egy próbát megér, mert a hatása tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

UPDATE 2014. 02. 19.

UPDATE 2014. 02. 24.

UPDATE 2014. 02. 25.

PAncsi79

2014. február 25.

A krém állaga elég sűrű, kellemesen hidratál.
Azonban hiába próbálkozom, az én szemem nem bírja az Avon szemkörnyékápolóit: felkenéskor csípi a szemem, másnap reggel pedig viszket és könnyezik tőle, egyszerűen lefolyik miatta a szemsmink. Emiatt a hatását sem tudtam igazán kitapasztalni, kénytelen leszek a nyakamra, dekoltázsomra elkenegetni a krémet.
Az elixírrel nem volt problémám, bár a fentiek után megcsappant a bizalmam e termék iránt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

A krém állaga elég sűrű, kellemesen hidratál.

bettina88

2013. december 19.

Anyukám használja nem régóta, de már is látni lehet a változást. Rendelt belőle azonnal még egyet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 19.

bandita

2013. július 9.

2013. 03. 17
Bő fél éve dühöngök folyamatosan a szemkörnyéki szarkalábak miatt, amelyek a legtökéletesebb szemsminkemet is vállalhatatlanná teszik. Sötét karikáimra erősen fedő korrektort használok, amióta az eszemet tudom, és egyre nehezebb dolgom van.
Egy hete, amióta ezt a terméket használom, kezdek megnyugodni, hogy talán még nincs veszve minden.
Napról-napra simább, feszesebb ez a terület, a karikák kevésbé látványosak.
Kellemes, imádnivaló meglepetés az Avontól ismét :)
2013. 07. 09
Az első tégely kb egy hét múlva fog elfogyni, és én döbbentem következtetek a felbontás dátumára a véleményem alapján.
Négy hónap! Mégpedig rendszeres, napi kétszeri használat!
Szívem szerint szabadalmaztatnám a 6 csillag fogalmát az Oldalon, mert ennél többet ömlengeni pillanatnyilag nem vagyok képes.
Ez az eddig használt legjobb szemránckrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 9.

2013. 03. 17
Napról-napra simább, feszesebb ez a terület, a karikák kevésbé látványosak.
Kellemes, imádnivaló meglepetés az Avontól ismét :)
2013. 07. 09
Négy hónap! Mégpedig rendszeres, napi kétszeri használat!
Ez az eddig használt legjobb szemránckrémem.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Melicope Hayesii Leaf Extract, Tocopherol, Dilauryl Thiodipropionate, BHT, Melicope Hayesii Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Isomalt, Caprylyl Glycol, Glycerin, Isomalt
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Behenyl Alcohol, Ceteareth-20, Isohexadecane, Phytol, C12-15 Alkyl Benzoate, Tribehenin, Lecithin, Isononyl Isononanoate, Petrolatum, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylyl Glycol, Phytol, C12-15 Alkyl Benzoate, Tribehenin, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetearyl Glucoside, Polysorbate-60, Xanthan Gum, PEG-10 Rapeseed Sterol, Lecithin, Steareth-20, PEG-10 Rapeseed Sterol, Xanthan Gum, Steareth-20, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Polysorbate-60, Xanthan Gum, PEG-10 Rapeseed Sterol, Steareth-20, PEG-10 Rapeseed Sterol, Xanthan Gum, Steareth-20
Illatanyagok: Phytol, Ethylhexyl Palmitate, Phytol
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, BHT

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Phytol eo I i

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1