Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít egyenletesebbé tenni a bőr tónusát, halványítani a bőrhibákat, és csökkenteni a tág pórusok és az apró ráncok külsejét. Akár 2 hét elteltével segít láthatóan javítani a bőr textúráját, csökkenteni a pórusok és az apróbb ráncok méretét, és egyenletesebbnek mutatja a bőr tónusát.* 20-as fényvédő faktorral segít a bőr öregedésének késleltetésében.

Bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal, amik hozzájárulnak a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segítenek abban, hogy bőr tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése.

Ár: 1750.- , Eladó: tenagi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost/más csomagküldő szolgálat is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.

Pancsi92

2020. január 19.

Szeretem ezt a krémet, szépen fed, kellemes az illata, nagyon pici elég belőle az egész arcomra. Hamar barnulok, ez pedig picit világosabb így csak télen használom, így viszont teljesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Svraki

2019. december 3.

Évek óta használom téli időszakban a világos színe miatt. Az állaga inkább hasonlít egy alapozóhoz mint egy bb krémhez. Könnyen kenhető, jól elosztlaható a bőrön. Ami nekem nagy előnye még, hogy 20-as fényvédőt tartalmaz, és egységesíti a bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

SugarB

2019. október 17.

Szeretem ezt a BB krémet, puhává varázsolja a bőröm felvitel után. Kicsit sápaszt, és ha rápúderezek hajlamos beülni a ráncokba egy idő után, mégsem utálom isten tudja miért. Nekem ő amolyan, ha nincs más érte nyúlok, mert a felvitele számomra kellemes, és az illatát is szeretem, pedig sokan mondják, hogy büdös (Erre már felfigyeltem, hogy mindig ez történik :D). Nekem ő egy 4 es bár 3at érdemelne a mászkálásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Meoi

2019. május 26.

Illata jó, állaga jó krémes könnyű használni, de sajnos szörnyű amit művel az arcommal! Felkenem és szó szerint látszik ahogy pattogok ki tőle!
Furcsállom, hogy az éjszakai változattól meg nem pattogok ki...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Furcsállom, hogy az éjszakai változattól meg nem pattogok ki...

Mia0602

2019. április 21.

Nem nekem találták ki.
Próbáltam kézzel,szivaccsal ecsettel, primerrel és anélkül. Foltos lett. De mivel a 20+ korosztálynak szánták nem biztos, hogy a krém hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Nem nekem találták ki.

Lilluc

2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Nekem nagyon zsírosodik tőle az arcom, plusz eléggé látványos ahogy a kis "gödröcskékbe" beleül.
Viszont szép a fedése és jó az illata.
Inkább olyan nőnek ajánlanám, akinek nagyon egyenletes a bőrfelszíne, és nem hajlamos zsírosodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Viszont szép a fedése és jó az illata.

vixy07

2019. március 12.

Régebben még nagyon jó volt, szerettem, de amióta fejlesztettek rajta, nagyon nehéz elkenni az arcon, és olyan mintha idő előtt beszívódna.. Poros kinézetet hagy az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

LexaNeme

2018. szeptember 1.

Nekem nagyon világos bőröm van, szürkés az egész B.B krém maga, mivel én jó magam tél típusba tartozom nekem így kiváló, és szépen is fed. Számomra fontos, hogy Uv szűrő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

pandamacko

2018. augusztus 28.

A barátnőm ajánlotta, ő már évek óta használja és szereti és jól is áll neki, ezért gondoltam kipróbálom én is!
Sajnos az én bőrömhöz egyáltalán nem passzol :( Nekem kombinált vízhiányos a bőröm, tehát néhol zsíros, néhol száraz.
Nagyon sűrű és nehéz a textúrája, én egyszerűen nem tudtam elkenni. A száraz részeket iszonyúan kiemelte.
A színe tényleg nagyon sápaszt és fakó!
Viszont a barátnőmön tényleg jól mutat, ezért nem akartam 1 pontot adni, hiszen ami nekem nem működik másnak még jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

A színe tényleg nagyon sápaszt és fakó!

SchmitzhoferFanni

2018. augusztus 1.

Megújult termék a valóban kissé sápasztó szürke hatás után most átváltott egészen narancssárgás irányba. Az én bőröm szerint már túlzottan is.(világos) Ettől függetlenül ha szépen és alaposan el van dolgozva nem lehet gond ezzel. Nem szeretem az erős fedést, amitől itt nem is kell tartani. :D Bőrhibákat nem tünteti el, de engem nem zavar ha egy két gyengébb foltocska átüt rajta. Nem ez a tökéletes BB krém az biztos, de egynek jó lesz. A tökéleteset még én is keresem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.