Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít egyenletesebbé tenni a bőr tónusát, halványítani a bőrhibákat, és csökkenteni a tág pórusok és az apró ráncok külsejét. Akár 2 hét elteltével segít láthatóan javítani a bőr textúráját, csökkenteni a pórusok és az apróbb ráncok méretét, és egyenletesebbnek mutatja a bőr tónusát.* 20-as fényvédő faktorral segít a bőr öregedésének késleltetésében.

Bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal, amik hozzájárulnak a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segítenek abban, hogy bőr tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése.

amygdala0131

2020. december 4.

Tökéletes alapozó a hétköznapokra. A kisebb bőrhiábakat szépen elfedi, nem ül bele az apró ráncokba, és az én bőrszínemhez tökéletesen passzol. Plusz pont, hogy fényvédő is van benne, így csak egy sima hidratáló krém fölé szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Hétköznapokra alapozóként használom, közepesen fed, épp ezért nem kelt maszk hatást, de az apróbb bőrhibákat szépen elfedi. Nem fényesedik át, órákig matt marad. A nappali krémjével együtt használom, nélküle kicsit szárító hatású. Régóta használom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Alexa789

2020. május 29.

Jó kis BB krém, közepes fedést nyújt, könnyen felvihető (én az ujjaimmal szoktam), tartós. Vigyázni kell, kevés is elég belőle és az univerzális rózsaszínes krém igazán világos bőrhöz igazodik jól, így Én csak télen tudom használni. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

macooka

2020. május 19.

Egy mintát próbáltam belőle, méghozzá a Light árnyalatot. Nem túl világos, inkább light-mediumnak mondanám. Általában fair/porcelain/light elnevezésű árnyalatokat használok, hát ehhez biztosan semmi köze nem volt, de rendesen eldolgozva a nyakon, füleken, ill. a megfelelő helyen korrektorral világosítva el lehetett viselni ezt a színt.
Nem BB krém jellegű, inkább alapozó, abból is a sűrűbb fajta. Sajnos van benne illatanyag, messziről lehet érezni, ill. Alcohol denat. is van benne, szerencsére nem a legelőkelőbb helyen. Ecsettel vittem fel, először ijesztően maszkszerű volt az eredmény, de pár perc alatt szépen egybeolvadt a bőrömmel. Sajnos nem volt tökéletes, könnyen beleül az apróbb ráncokba, és az orrom körül is hagyott némi kívánnivalót maga után, de 2-3 méter távolságról már egészen jól nézett ki. Szerencsére 7-8 óra viselés után is vállalható maradt, nem kopott foltokban.
Volt már rajtam rosszabb alapozó, de sokkal jobb is, úgyhogy ez most egy hármas. A nagy kiszerelést biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Pancsi92

2020. január 19.

Szeretem ezt a krémet, szépen fed, kellemes az illata, nagyon pici elég belőle az egész arcomra. Hamar barnulok, ez pedig picit világosabb így csak télen használom, így viszont teljesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Svraki

2019. december 3.

Évek óta használom téli időszakban a világos színe miatt. Az állaga inkább hasonlít egy alapozóhoz mint egy bb krémhez. Könnyen kenhető, jól elosztlaható a bőrön. Ami nekem nagy előnye még, hogy 20-as fényvédőt tartalmaz, és egységesíti a bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

SugarB

2019. október 17.

Szeretem ezt a BB krémet, puhává varázsolja a bőröm felvitel után. Kicsit sápaszt, és ha rápúderezek hajlamos beülni a ráncokba egy idő után, mégsem utálom isten tudja miért. Nekem ő amolyan, ha nincs más érte nyúlok, mert a felvitele számomra kellemes, és az illatát is szeretem, pedig sokan mondják, hogy büdös (Erre már felfigyeltem, hogy mindig ez történik :D). Nekem ő egy 4 es bár 3at érdemelne a mászkálásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Meoi

2019. május 26.

Illata jó, állaga jó krémes könnyű használni, de sajnos szörnyű amit művel az arcommal! Felkenem és szó szerint látszik ahogy pattogok ki tőle!
Furcsállom, hogy az éjszakai változattól meg nem pattogok ki...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Furcsállom, hogy az éjszakai változattól meg nem pattogok ki...

Mia0602

2019. április 21.

Nem nekem találták ki.
Próbáltam kézzel,szivaccsal ecsettel, primerrel és anélkül. Foltos lett. De mivel a 20+ korosztálynak szánták nem biztos, hogy a krém hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Nem nekem találták ki.

Lilluc

2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Nekem nagyon zsírosodik tőle az arcom, plusz eléggé látványos ahogy a kis "gödröcskékbe" beleül.
Viszont szép a fedése és jó az illata.
Inkább olyan nőnek ajánlanám, akinek nagyon egyenletes a bőrfelszíne, és nem hajlamos zsírosodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Viszont szép a fedése és jó az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.