Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít egyenletesebbé tenni a bőr tónusát, halványítani a bőrhibákat, és csökkenteni a tág pórusok és az apró ráncok külsejét. Akár 2 hét elteltével segít láthatóan javítani a bőr textúráját, csökkenteni a pórusok és az apróbb ráncok méretét, és egyenletesebbnek mutatja a bőr tónusát.* 20-as fényvédő faktorral segít a bőr öregedésének késleltetésében.

Bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal alkottuk meg az Anew Vitale termékeket, így hozzájárulnak a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segítenek abban, hogy bőröd tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése.

Mia0602

2019. április 21.

Nem nekem találták ki.
Próbáltam kézzel,szivaccsal ecsettel, primerrel és anélkül. Foltos lett. De mivel a 20+ korosztálynak szánták nem biztos, hogy a krém hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Nem nekem találták ki.

Lilluc

2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Nekem nagyon zsírosodik tőle az arcom, plusz eléggé látványos ahogy a kis "gödröcskékbe" beleül.
Viszont szép a fedése és jó az illata.
Inkább olyan nőnek ajánlanám, akinek nagyon egyenletes a bőrfelszíne, és nem hajlamos zsírosodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Jobb, mintha 2x ilyen rossz lenne :D
Viszont szép a fedése és jó az illata.

vixy07

2019. március 12.

Régebben még nagyon jó volt, szerettem, de amióta fejlesztettek rajta, nagyon nehéz elkenni az arcon, és olyan mintha idő előtt beszívódna.. Poros kinézetet hagy az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

LexaNeme

2018. szeptember 1.

Nekem nagyon világos bőröm van, szürkés az egész B.B krém maga, mivel én jó magam tél típusba tartozom nekem így kiváló, és szépen is fed. Számomra fontos, hogy Uv szűrő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

pandamacko

2018. augusztus 28.

A barátnőm ajánlotta, ő már évek óta használja és szereti és jól is áll neki, ezért gondoltam kipróbálom én is!
Sajnos az én bőrömhöz egyáltalán nem passzol :( Nekem kombinált vízhiányos a bőröm, tehát néhol zsíros, néhol száraz.
Nagyon sűrű és nehéz a textúrája, én egyszerűen nem tudtam elkenni. A száraz részeket iszonyúan kiemelte.
A színe tényleg nagyon sápaszt és fakó!
Viszont a barátnőmön tényleg jól mutat, ezért nem akartam 1 pontot adni, hiszen ami nekem nem működik másnak még jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

A színe tényleg nagyon sápaszt és fakó!

SchmitzhoferFanni

2018. augusztus 1.

Megújult termék a valóban kissé sápasztó szürke hatás után most átváltott egészen narancssárgás irányba. Az én bőröm szerint már túlzottan is.(világos) Ettől függetlenül ha szépen és alaposan el van dolgozva nem lehet gond ezzel. Nem szeretem az erős fedést, amitől itt nem is kell tartani. :D Bőrhibákat nem tünteti el, de engem nem zavar ha egy két gyengébb foltocska átüt rajta. Nem ez a tökéletes BB krém az biztos, de egynek jó lesz. A tökéleteset még én is keresem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

sophiie

2018. június 29.

Nos, hol is kezdjem...A jelenlegi a sokadik tubusom belőle, sajnos még mindig keresem az igazi BB krémet. Néha semmit sem fed, máskor maszk hatása van. A kezemen rózsaszínes tónusa van, amit szeretek, felkenve szürkés :( Az illatàval nincs bajom, de csak leárazások alkalmával veszem meg kb. 2000 Ft-ért. Hamar átfénylik, púder nekem mindenképp kell. Mostanában megváltoztatták a csomagolását, az állagát és a színét is. Sokkal sárgásabb színe van, néhol el is üt az arcomon. Az állaga sokkal krémesebb, tömörebb, de ez az eldolgozást nehezíti meg ( foltos leszek) de így nem kopik olyan hamar. Így nem is tudom hányadán állunk egymással. Amíg nem találok jobbat marad, de nem szeretnék sokáig vele bíbelődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Bubucim

2018. május 12.

Még száraz bőrűként próbáltam. A szaga az valami borzalmas. Ezt még el is nézném neki, de egyáltalán nem fed jól, pedig akkoriban nem volt sok bőrhibám. Olyan maszkhatást eredményez. Gyorsan túl is adtam rajta. Ebben az árban vannak sokkal jobb BB krémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Kobold

2018. március 22.

Betartja amit ígér, már használom egy ideje. Nekem tetszik. Nagyon világos bőröm van, a pirosabb részeket is BB krémhez képest jól elfedi, korrektort nem szoktam mindig használni mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Emgery

2018. február 13.

Mint egy vakolt múmia úgy nézek ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Mint egy vakolt múmia úgy nézek ki tőle.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Phloretin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.