Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

A makadámdió-olaj egy igazi szuperhős a szépségiparban; ragyogóbbá és puhábbá teszi a hajszálakat, táplálja a nagyon száraz, fakó hajat
Az avokádóolaj tápláló összetevőket tartalmaz, amelyek hatékonyan regenerálják a hajszálakat és segítenek visszaállítani a haj erős és egészséges kinézetét.

Hidratálja és kondicinálja a hajszálakat a gyökerektől a végekig. A frizura fényesebbé és kezelhetőbbé válik.

cintiakiss

2015. december 29.

Nem töredezett a hajam, viszont a vége iszonyatosan száraz, ami azzal jár hogy folyamatosan kell valamilyen balzsam/pakolás. Ezt ajándékba kaptam, nagyon szupi kis illata van, selymes,puha hajat varázsol. Ajánlom bátran!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

szatmari.mariann

2014. december 25.

Annyira jo illata van....szuper

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

Annyira jo illata van....szuper

nius

2014. december 2.

Tökéletesen átlagos termék, nem tesz rosszat és nem tesz jót sem. Az illata finom, az INCI maga a borzalom. Sosem fogom megérteni, hogy egy hajápolóba mi a francnak ilyen töménytelen mennyiségű alkohol?!...
Amúgy nem lett se szebb, se jobb a hajam használatkor, bár az INCI-t elnézve most már örülök, hogy nem szárított ki teljesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

gybogi4

2014. július 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, azt adja amit mond. Az illata isteni, még a következő hajmosás előtt is enyhén érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

Dobika

2014. május 31.

Nem sokat vártam tőle, de kellemesen csalódtam. Az illata kellemes, a hajam puha, lágy könnyen kifésülhető lett. Amiért nem veszem újra és le kell, hogy vonjak az a kiszerelése. Elég folyékony, nehézkes kiszedni ebből a kis tégelyből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

sabrirory

2014. február 18.

Őt jobban kedvelem,mint a samponját! Könnyű eloszlatni a hajon és kimosni is.. Az illata ugyanolyan jó,mint a samponnak. A hajam könnyen kifésülhető és puha lesz. Nagyon jó cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

picicsibi

2014. január 18.

Egy ideje használtam már a samponját amikor úgy döntöttem, hogy ezt is ki kellene próbálnom ha már a samponnal teljesen elégedett vagyok. A hajam puha és tényleg könnyen kezelhető lesz tőle. Nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

csalogany18

2014. január 7.

Szerintem nagyon jó hajpakolás, bár nem a legjobb, amivel találkoztam. Az illatát és az állagát imádtam, szerintem könnyen beszívódott, és nem is zsírosít feleslegesen, kellemes puha lett tőle a hajam. Viszont nekem valamiért nagyon gyorsan elfogyott, bár lehet csak amiatt, mert tetszett, és sokat használtam belőle. :) Négyest adtam, mivel van tőle jobban hidratáló pakolás is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

ljudith78

2013. december 29.

Ha lenne testápoló termékcsalád ebből az illatból, literszámra vásárolnám, olyan csodás ez az illat, annyira rá vagyok kattanva, hogy néha csak szimplán kinyitom a tégelyt, hogy szimatolhassam :)
Én simán balzsamként használom mosás után, semmi extra, de mivel nem zsírosítja még jobban a hajam, könnyen ki tudom fésülni, az illata miatt nem kaphat középszerű besorolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Berniii

2013. december 10.

Nagyon jó illata van, viszont a felsorolt dolgok közül egyet sem teljesít: nem lesz tőle erősebb a hajam, a száraz hajjal sem tud mit kezdeni. Sajnos nekem nem jött be, de nem is vártam igazából tőle sokat. Csak azért vettem meg, mert akciós volt, gondoltam egy próbát megér. 2*, mert az illata valami fenomenális, de egyébként a dolgát nem végzi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2