Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A zöld szín természetéből fakadóan semlegesíti a piros foltokat. Kuttatások mutatták ki, hogy sok nőnek okoz problémát a bőr pirossága,és érthető módon szeretnének ettől megszabadulni.

Ilyen kipirosodást több dolog okozhat,pl. rozácea,pattanások,kitágult hajszálerek stb.

Zöld formulája tökéletesen semlegesíti a bőr pirosságát,és ragyogóbbá varázsolja a bőrt.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Az Oriflames termék előtt ezt használtam és szintén kedvenc. :) Nem tudom mikor láttam utoljára katalógusban, de remélem lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

tara95

2014. június 16.

Most szedtem elő még régebben vettem bevezető áron, talán 500 Ft-ért. Nem igazán használtam, nem volt rá szükségem, most viszont van! És nagyon jól teljesít. Halvány fehéres-zöldes színe van egészen picurka mennyiség elég belőle, én ecsettel viszem fel, majd erre kerül a bőrszínű korrektor és púder. Látványos, hogy mit művel de kell hozzá egy kis gyakorlás. Mivel hatalmas, életem végéig elég lesz. Persze csak ha nem romlik meg :)))).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Suwun

2014. február 4.

Nagyon kicsi is elég belőle egy alkalomra, ahhoz képest viszont sok mennyiséget kapunk a tubusban. Könnyű felkenni, teszi a dolgát, alapozó nélkül viszont nem mutat jól. Alapból is nagyon világos, fehér bőröm van, amit Hófehérke is megirigyelne, önmagába véve viszont ez még inkább sápít. A kisebb-nagyobb vörös foltokat viszont tökéletesen semlegesíti.
Én egyből rákenem az alapozót, egészen más így az arcszínem, mintha csak simán az alapozót tenném rá. Megérte az árát, azonban alapozó nélkül használhatatlan, hiába írja azt a csomagolás, hogy ahelyett is lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

mannus93

2013. december 27.

Párszor használtam és nekem nagyon jó. Én nem hagytam száradni bele ütögettem a bőrbe. Eddig még csak imádom. Eltünteti a pirosságot, ez a dolga így megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

csokilany

2013. november 27.

Szerintem eléggé nélkülözhető termék. Én előtte az Oriflame teafa korrektorját használtam, de aztán az csúnyán eltört, aztán meg szétmorzsolódott, így örültem, hogy ez folyékony állagú :D Nagyon picit kenek csak a piros foltokra, nehéz eltalálni a mennyiséget, mert ha túl kevés, akkor nem fed semmit, aztán meg picivel többtől meg már nagyon zöld leszek :D Hagyom száradni, aztán kb negyed óra múlva jön rá az alapozó, hát így ér valamit, de önmagában meg sem kell próbálni (az oriflame-es úgy is működött). A jó pontjait annak köszönheti, hogy végülis ennyi pénzért megér egy próbát, plána akcióban, ráadásul ez a mennyiség rengeteg, kb 10 évig eltartana... persze ha nem romlana meg közben... :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Gituccci

2013. november 21.

Hááááát ööööm.... Tényleg nem rossz. Bár annyira nem tökéletes a fedése, vagyis inkább úgy mondanám, hogy ha hagyom száradni felvitel után, úgy is alapozó felvitelkor kicsit kopik a fedés. Különben leárazva megéri :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

lenaevans

2013. november 11.

Nemrossz nemrossz. A bőrömet nem szárítja, bár nehéz is lenne neki, mert hidratáló krémre és sminkelés előtti krémre kenem rá... :D egész hamar beszívódik, és az alapozóm után szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Flo

2013. november 2.

Két alkalommal használtam, ez idő alatt teljesen kiszárította a bőrömet, pedig alatta a szokásos aloe vera gélemmel hidratáltam. A pirosságot valóban elfedi, de a bőrhibákat nem, bár nem is erre hivatott, viszont nagyon szárít. Érzékeny, vízhiányos, aknés bőrre én nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

shara88

2013. október 4.

nem fed tökéletesen de azért teszi a dolgát. A piros orrom szinét pl egészen szépen semlegesíti. Nem csomósodik és gyorsan beszívódik. Nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Tali

2013. október 3.

Még én is csak kísérletezgetem vele. Szerintem nem kell sok belőle, mert nagyon nehezen szívódik fel. Szeretném ha működne. Alapozóm alá kenem fel, ha várok előtte egy kicsit nem mozdul el, de nagyon világosít is egyben, szóval a sötétebb nyári alapozóm után nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0